Přerov – Vítkovice 3:4 (kon.) | Chomutov – Hvězda Praha 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Poruba 7:4 (kon.)
K. Vary – PZ Kladno 5:1 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:1 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 7:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 0:7 (kon.) | Kobra – Mountfield HK 2:9 (kon.) | HC Litvínov – Třemošná 0:0 (odl.)
Jihlava – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 0:0 (odl.)
Motor ČB – Technika Brno 0:0 (odl.)
Berani Zlín
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 03.10.2020, 15:30 • PSG Aréna - Zlín • Extraliga dorostu • Skupina Východ

59:56
    Hříšníci se na trestné lavici moc dlouho neohřáli, zápas je u konce.
    Vyloučeni byli Matěj Mojžíš (2 minuty hrubost) a Boris Žabka (2 minuty hrubost)

59:56
    Čtyři vteřiny před koncem se v útočném pásmu domácích rozpoutala pořádná bitka. V pěstní výměně názorů se ukázalo hned několik dvojic.

59:06
    Domácí hrají bez brankáře.

57:41
    Oddechový čas Beranů.

53:03
    Po neočekávaném odrazu puku od mantinelu zívala na zlínské prázdná brána, beci Třince však včas zareagovali.

46:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    Velká snaha Beranů je po zásluze odměněna. FILIP KALÁČ ač v pádu dokázal beckhandem zakončit nad Klimkovo rameno. Asistence: Michal Tomeček.

43:25
    Po potyčce před třineckou bránou jsou současně vyloučeni Boris Žabka a Matěj Mojžíš oba na dvě minuty za hrubost.

42:55
    Brankář Málek teď chtěl svému týmu pomoci s rozehrávkou, místo toho se však hodně rychle musel vrátit do brány aby zachytil tvrdou střelu od červené čáry.

42:45
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Buják – 2 min., hákování).

38:11
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hezkou akci po ose Šotovský – PETR OCHMAN zakončil druhý jmenovaný a nemýlil se. Hosté jdou tím pádem do dvoubrankového trháku. Asistence: Ondřej Šotovský

35:39
    Žižkovu rozehrávku zachytil hostující útočník a mohl z toho být pořádný problém pro domácí, Málek si ale s pomocí svých beků poradil.

34:34
    Do velmi dobré pozice se před brankou dostal jeden z hostí, puk ale místo do brány poslal mimo.

32:50
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Ramert – 2 min., podrážení).

30:48
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hlávka – 2 min., sekání).

29:17
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Babulík – 2 min vysoká hůl.).

28:04
    V nájezdu jeden na jednoho, jeden z třineckých útočníků brankáře Málka nepřekonal.

21:26
    Oceláři nakonec tlak přetavili v úvodní branku a to pouze 1 vteřinu před konce přesilovky, síť za Málkem rozvlnil
    Dawid WAWRZKIEWICZ. Asistence: Filip Tomiczek a Boris Žabka

19:27
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Babulík – 2 min., podrážení).

09:49
    Za předešlou potyčku se nakonec vylučovat bude. Na dvě minuty za hrubost si jde sednout zlínský Šišák a na 2+2 minuty Patrik Volas.