Osasuna – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Alavés – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Levante – Real Madrid 0:2 (kon.)
Cádiz – Granada 1:1 (kon.) | Barcelona – Sevilla 1:1 (kon.)
Deportivo Alavés
1:0 (0:0)
Athletic Bilbao
Neděle 04.10.2020, 14:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španělská LaLiga • 5. kolo

Druhý poločas nám také nepřinesl příliš mnoho šancí. Nicméně Alavés si šel více za svým vedením, kterého se nakonec dočkal. Bilbao bylo hodně pasivní ve své útočné snaze. V samotném závěru měli největší možnost k vyrovnání, ale Fernando Pacheco v pravou chvíli podržel svůj tým! (15:56:07)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 4:6. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 20:17.

90+6

90+6
    Ještě následoval rohový kop, po kterém je ukončen dnešní zápas.

90+5
    Fernando Pacheco dobře u své pravé tyčky zasáhl proti hlavičce soupeře a to byla velká šance pro Bilbao!

90+5
    Běží poslední minuta a pro Bilbao poslední šance, jak se dostat k vyrovnávací brance.

90+4
    Slibný protiútok Alavésu končí chybnou přihrávkou.

90+3
    Míč se pohybuje na polovině hrací plochy a Alavés zatím zvládá koncovku zápasu na výbornou.

90+2
    Álex Berenguer si nyní udělal šikovnou kličku na hranici šestnáctky. Následoval centr, kdy míč opustil hrací plochu mimo tři tyče.

90+1
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Edgar Méndez, přichází Javi López.

90
    Pět minut nastavuje hlavní sudí, což je ještě dlouhá doba pro hosty!

90
    ...míč zamířil do vápna, ale obrana Alavésu si poradila a vykopává míč daleko na polovinu soupeře.

89
    Standardní situace pro Bilbao, které má šanci zahrozit a případně vyrovnat...

87
    Závěr zápasu budou tedy domácí dohrávat v oslabení a uvidíme, nakolik toho využije jejich soupeř, který je ve druhém poločase směrem dopředu hodně pasivní.

86
    Rubén Duarte se dokázal během 30 vteřin vykartovat a musí odejít ze hřiště. Nyní udeřil loktem soupeře, navíc v době, kdy nedocházelo k boji o míč. Respektive míč letěl vzduchem a Duarte víc pozoroval míč, než to, co dělá se svou rukou.

85
    Žlutou kartu dostává Rubén Duarte (Deportivo Alavés).

83
    Míč se dostal až do malého vápna. U míče byl nejdříve Ximo Navarro, který jeje dostává pryč od před brankového prostoru.

82
    Florian Lejeune si pohlídal soupeře a odehrává míč na rohový kop.

80
    Závěrečná desetiminutovka je před námi a uvidíme, jestli hosté přitvrdí a dočkáme se i z jejich strany nějakých šancí.