Osasuna – Celta Vigo 2:0 (kon.) | Alavés – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Levante – Real Madrid 0:2 (kon.)
Cádiz – Granada 1:1 (kon.) | Barcelona – Sevilla 1:1 (kon.)
Cádiz CF
1:1 (0:1)
Granada CF
Neděle 04.10.2020, 18:30 • Estadio Ramón de Carranza, Cádiz • Španělská LaLiga • 5. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:35:20)

Na závěr ještě pár slov o Cádizu, který vinou svalového zranění přišel ještě v prvním poločase o krajního obránce Carceléna. Mnohem hůře však dopadl jeho kolega Salvi, kterého vlastní brankář Ledesma zranil v oblasti hlavy a krku ve snaze vyboxovat centrovaný míč.

Žluté karty: 2 – 2.

Cádiz je po tomto utkání sedmý a ztrácí jen dva body na druhý Betis. Granada je se stejným počtem sedmi bodů osmá, ale k dobru má jeden odložený zápas.

Cádizu náramně vyšel nástup do druhého poločasu a v osmačtyřicáté minutě už slavil vyrovnávající zásah Aleja. Pak už znovu byli nebezpečnější hosté, jmenovitě střídající Machís. Právě proti tomuto muži musel Ledesma vytáhnout několik vynikajících zákroků. Stav 1:1 se už nepohnul a oba celky tak berou po jednom bodu.

90+8

90+8
    Espino skvěle zvládl rozehrávku od vlastního praporku, kde na něj nepříjemně tlačil Charris. V závěrečných vteřinách budou domácí vhazovat.

90+7
    Nikomu se nechce příliš riskovat ztráta jednoho bodu. Po příliš vysokém nákopu na Soldada je balon v rukavicích Jeremíase Ledesmy.

90+5
    Faulující Yangel Herrera zalehl Malbašiće poté, co Darwin Machís vypálil jen do clonícího obránce Cádizu.

90+4
    Silva se natahoval po křižné střele ze střední vzdálenosti. Jejím autorem byl Malbašić, který jen těsně minul ze svého pohledu pravou tyč.

90+3
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Antonio Puertas, přichází Luis Javier Suárez Charris.

90+2
    Ledesma si došel pro neadresný nákop až k rohu šestnáctky. Předtím se na hranici jeho vápna skácel k zemi Gonalons, ale hlavní rozhodčí zůstal v klidu.

90+1
    Oba týmy mají dostatek času na rozhodnutí. Nastavený čas bude trvat přinejmenším osm minut!

90
    Střídání v týmu Cádiz CF: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Filip Malbašić.

89
    Rui Silva si rozmyslel vyběhnutí za centrem Álexe Fernándeze. K hlavičce se dostal Mauro, ale míč prosvištěl nad horní tyčkou.

88
    Defenzivní souhra Granady zůstala na dobré úrovni až do chvíle, kdy skončil pas z pravého kraje hřiště v moci brankáře Ruie Silvy.

87
    Cádiz sevřel soupeře u jeho brány. Dobývání pokutového území je zatím neúčinné, domácí zkouší prorazit z obou stran.

86
    Domácí hráč s desítkou na zádech se dobrou půlminutu svíjel v bolestech, než se na něj šel hlavní rozhodčí podívat. Nakonec se vše obešlo bez zásahu VARu i bez ošetření.

84
    Alejo dobře našel ve vápně Pereu, kterého při zpracování nekompromisně srazil k zemi Foulquier. Zatím to vypadá, že se penalta pískat nebude.