Kobra – Pardubice | 0:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Plzeň | 1:8 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 3:4 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Tábor | 8:2 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Vsetín | 1:2 (kon.) |
Chabarovsk – Čerepovec | 3:1 (kon.) | | | Ufa – Novosibirsk | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Jaroslavl | 1:2 (po pr.) |
Viťaz – Kazaň | 2:3 (2:3 po s.n.) |
konec
HC Litvínov
1:8
(0:3, 1:3, 0:2)
HC Škoda Plzeň
52:10
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Pešek – 2 min., hrubost).
|
|
46:00
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Pešek – 2 min., držení).
|
|
38:47
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hájek – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest). Trest odpyká Hořejší.
|
|
30:19
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Pešek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:47
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Šprynar.
|
|
20:34
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hora – 2 min., hákování).
|
|
18:36
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Postl – 2 min., držení).
|
|
08:54
|
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Dolhý – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
03:58
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bystřický – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
35. Šprynar (Čech, Kokhanin) – 5. Pešek (Hodinář, Soukup), 8. Šiler (Pešek), 17. Pešek (Šiler, Beníšek), 21. Mazanec (Soukup, Šiler), 23. Soukup (Šiler), 38. Schindler (Beníšek), 52. Soukup (Hodinář), 60. Kučera (Soukup)
Rozhodčí: Folk – Kurtin, Goltsch
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Tuhý (Kokhanin) – Vyhlídal, Hora, Kuchař (A), Zetek, Werner (C), Bystřický, Síč – Ščislák, Bár, Postl, Beran, Bednařík, Čech, Šprynar, Vlasenko, Pačan, Tůma
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Lučan, Bláha, Hodinář (C), Buzek – Pešek, Soukup, Šiler (A), Kreuzman (A), Beníšek, Schindler, Řehoř, Mazanec, Kučera, Hájek, Hořejší
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Lučan, Bláha, Hodinář (C), Buzek – Pešek, Soukup, Šiler (A), Kreuzman (A), Beníšek, Schindler, Řehoř, Mazanec, Kučera, Hájek, Hořejší
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Folk – Kurtin, Goltsch
Diváci:
Petr Význer