Písek – Motorlet 3:0 (kon.) | Vltavín – Benešov 2:0 (kon.) | Rakovník – Karlovy Vary 0:1 (kon.)
Domažlice – Králův Dvůr 2:0 (kon.)
FC Písek
3:0 (1:0)
FK Motorlet Praha
Sobota 10.10.2020, 10:15 • Burketova, Písek • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

Je dobojováno. Písek doma potvrdil roli favorita a s pražským Motorletem si poradil 3:0. (12:09:40)

90+1
    83. Martin VORÁČEK - 3:0

83
    Písek právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto, protože domácí sedm minutek před koncem zvyšují na 3:0. Třetí branku Písku vstřelil MARTIN VORÁČEK.

81
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Froněk, přichází Voráček.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Šplíchal, přichází Janoušek.

74
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Fotr, přichází Hurka.

73
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Ulbrich, přichází Wermke.
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Held, přichází Kulík.

65
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Presl, přichází Koreš.
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Čepelák, přichází Zelenka.
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Rataj, přichází Walter.
    47. Tomáš FRONĚK - 2:0

47
    Skvělý vstup domácích do druhého poločasu, kteří se po necelých dvou minutách prosazují a jdou tedy do vedení 2:0. Střelcem branky je TOMÁŠ FRONĚK.

46
    Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Rossman, přichází Bitto.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:22 hodin.

První poločas je minulostí. Písek se v tomto poločase jednou prosadil, hostující Motorlet neskóroval, takže domácí vedou nejtěsnějším možným rozdílem.