Zbuzany – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.) | Pardubice B – Chlumec n/C 0:1 (kon.) | Přepeře – Bohemians B 4:1 (kon.)
Živanice – Velvary 2:2 (3:4 po pen.)
FK Zbuzany 1953
3:1 (1:1)
FK Mladá Boleslav B
Sobota 10.10.2020, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec nabídlo hned čtyři branky, přičemž se z vítězství radují Zbuzany, jenž vyhrály 3:1. Druhý poločas nám dlouhou dobu nabídl hodně vyrovnanou podívanou, zhruba deset minut před koncem si domácí vybojovali penaltu, kterou dokázali proměnit. Zbuzany si své vítězství pojistily během nastaveného času, kdy proměnily druhý pokutový kop. (12:13:27)

90+3
    90+2. ZEMAN - 3:1

90+2
    Zbuzany právě vstřelily branku!
    O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! Tentokráte se k rozehrávce penalty postavil TADEÁŠ ZEMAN, který zkušeně poslal brankáře na druhou stranu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jáchym Šerák (FK Mladá Boleslav B).
    Žlutou kartu dostává Radek Kopa (FK Mladá Boleslav B).

90+1
    Je tu další penalta pro domácí!

90
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Daniel Langhamer, přichází Alessandro Angelozzi.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Zbuzany stále vedou o jednu branku. Nyní navíc zahrávají standardní situaci.

89
    Žlutou kartu dostává Tomáš Novák (FK Zbuzany 1953).

88
    Domácím se povedlo zažehnat nebezpečí prudkým odkopem na opačnou polovinu, kde se nacházel pouze Rudzan, který vyvezl míč na druhou stranu.

88
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Rashid Alhassan, přichází Ondřej Bičiště.

86
    Mladá Boleslav se usadila kolem pokutového území, kde se jí ovšem nepovedla nahrávka. Tu vystihl jeden z domácích, který se pustil do protiútoku.

85
    Sledovali jsme ale nedovolený zákrok ze strany domácích, po kterém přišla rozehrávka volného kopu od středového kruhu. Chopil se jí Langhamer.

84
    Hosté to zkoušeli centrem do pokutového území, kde se domácímu celku povedlo zasáhnout. Zbuzany posléze dokázaly nabírat cenné vteřinky.

83
    Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Mladá Boleslav se usadila na útočné polovině, kde se jí povedlo vybojovat autové vhazování.
    80. MALEČEK - 2:1

80
    Deset minut před koncem druhého poločasu jdou domácí do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil MICHAL MALEČEK, který zakončil k pravé tyči, zatímco Šerák vydal k opačné konstrukci.

80
    Je tu pokutový kop pro Zbuzany!

David Suchý

Branky: 15. Rys, 80. Maleček (pen.), 90+2. Zeman (pen.) – 12. L. Mašek

Karty:   9. Zeman (ZBZ), 33. Liška (ZBZ), 39. Zákostelský (ZBZ), 75. Maleček (ZBZ), 89. Novák (ZBZ) – 58. Douděra (MBB), 90+1. Šerák (MBB), 90+1. Kopa (MBB)

FK Zbuzany 1953: Ordelt – Maleček, Uvíra, Zákostelský (C), Hanuš (76. Šimkovský), Schneider (62. Kubeš), Eichler, Liška (46. Novák), Rys, Zeman, Radosta (83. D. Rohlík)
    Náhradníci: Radimský – Krasňanyk, A. Rohlík

FK Mladá Boleslav B: Šerák – Langhamer (90. Angelozzi), Majer (46. Stránský), L. Mašek, Douděra, Rudzan, Kopa (C), Pech (77. M. Mašek), Komárek, Moravčík (46. Bičiště, 88. Alhassan), Glöckner
    Náhradníci: Hartych – Tvaroh

Rozhodčí: Starý – Opočenský, Toman