Bosna – Nizozemsko | 0:0 (kon.) | | | Anglie – Belgie | 2:1 (kon.) | | | Chorvatsko – Švédsko | 2:1 (kon.) |
Polsko – Itálie | 0:0 (kon.) | | | Island – Dánsko | 0:3 (kon.) | | | Francie – Portugalsko | 0:0 (kon.) |
Irsko – Wales | 0:0 (kon.) | | | Finsko – Bulharsko | 2:0 (kon.) | | | Norsko – Rumunsko | 4:0 (kon.) |
Sev. Irsko – Rakousko | 0:1 (kon.) | | | Izrael – Česko | 1:2 (kon.) | | | Skotsko – Slovensko | 1:0 (kon.) |
Srbsko – Maďarsko | 0:1 (kon.) | | | Rusko – Turecko | 1:1 (kon.) |
Kazachstán – Albánie | 0:0 (kon.) | | | Estonsko – S. Makedonie | 3:3 (kon.) | | | Arménie – Gruzie | 2:2 (kon.) |
Litva – Bělorusko | 2:2 (kon.) | | | Kosovo – Slovinsko | 0:1 (kon.) | | | Řecko – Moldavsko | 2:0 (kon.) |
Sparta B – Hostouň | 4:1 (kon.) | | | Slavia B – Příbram B | 2:1 (kon.) | | | Admira Praha – Sokolov | 0:0 (odl.) |
Plzeň B – Povltavská | 2:1 (kon.) |
Dukla B – Liberec B | 0:4 (kon.) | | | Teplice B – Jablonec B | 0:0 (odl.) | | | Brozany – Hr. Králové B | 3:1 (kon.) |
Zápy – Ústí n/O | 3:1 (kon.) |
Uničov – Zlín B | 0:1 (kon.) | | | Olomouc B – Slovácko B | 1:2 (kon.) |
Kolín – Benátky n/J | 3:0 (kon.) |
Havířov – Frýdlant n/O | 3:5 (kon.) | | | Karviná B – Polanka n/O | 1:0 (kon.) | | | Bruntál – Třinec B | 3:2 (kon.) |
Frenštát p/R – Vítkovice | 2:3 (kon.) |
konec
AC Sparta Praha B
4:1
(1:1)
TJ Sokol Hostouň
Denisa Józsová
Branky:
26. Tvaroh, 49. Pudhorocký, 50. Patrák, 67. Plavšić (pen.) – 29. Kulhavý
Rozhodčí: Langmajer – Kubec, Fencl
Diváci:
Karty: 58. Pudhorocký (SPB), 76. Jonáš (SPB), 85. Flak (SPB) – 31. Hovorka (HOS)
Neproměněná penalta:
AC Sparta Praha B:
Holec – Panák (68. Turyna), Piško, Dudl, Plavšić (82. Flak), Vácha (C) (37. Pudhorocký), Tvaroh, Jonáš (82. Ambler), Polidar, Patrák (82. Frýdek), Karabec.
Náhradníci: Turyna, Pudhorocký, Ambler, Frýdek, Červak, Flak, Kotek.
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík, Brejcha, Soukup (88. Vegricht , Kulhavý (78. Dostál), Zahranyčnij (88. Čakurda), Konejl, Trapp (C), Hájek (79. Smékal), Hovorka, Kabele (70. Lohojda).
Náhradníci: Mařík, Kosík, Lohojda, Dostál, Vegricht , Čakurda, Smékal.
Trenér:
Náhradníci: Turyna, Pudhorocký, Ambler, Frýdek, Červak, Flak, Kotek.
Trenér:
TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík, Brejcha, Soukup (88. Vegricht , Kulhavý (78. Dostál), Zahranyčnij (88. Čakurda), Konejl, Trapp (C), Hájek (79. Smékal), Hovorka, Kabele (70. Lohojda).
Náhradníci: Mařík, Kosík, Lohojda, Dostál, Vegricht , Čakurda, Smékal.
Trenér:
Rozhodčí: Langmajer – Kubec, Fencl
Diváci:
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Andrij Zahranyčnij, přichází Hugo Čakurda.
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Tomáš Jonáš, přichází Martin Ambler.
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Srdan Plavšić, přichází Kristián Flak.