Sparta B – Hostouň 4:1 (kon.) | Slavia B – Příbram B 2:1 (kon.) | Admira Praha – Sokolov 0:0 (odl.)
Plzeň B – Povltavská 2:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
4:1 (1:1)
TJ Sokol Hostouň
Neděle 11.10.2020, 10:15 • TCM Strahov • Česká fotbalová liga (A) • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (12:13:14)

Ne úplně ideální zprávou pro domácí fanoušky je zranění Lukáše Váchy. ten schytal hodně ostrý šlapák už v prvním poločase, načež musel být vystřídán. Chvíli to nevypadalo dobře ani s Adamem Karabcem, ale ten po tvrdém střetu s gólmanem dohrál. Problémy měl také Filip Panák, jenž schytal úder do obličeje a byl také střídán. Nyní nás tedy čekají dva týdny pauzy, tak uvidíme, jestli se všichni dají dohromady.

Je konec v tomto utkání poměrně jasně vítězí domácí Sparta, a to výsledkem 4:1. Ta o své výhře rozhodla během dvou minut. Ve 49. minutě se totiž trefil Petr Pudhorocký, jenž poslal balón mezi nohy gólmana. V následující minutě se trefil ještě Vojtěch Patrák, který měl jednoduchou pozici pro vstřelení branky. V tu chvíli bylo rozhodnuto. Pražané ještě přidali jednu branku, když se z penaltového puntíku trefil Srdan Plavšić.

90+2
    90+2. Sparta pátou branku v závěru utkání nepřidala

90+2
    To byla ještě velká možnost střídajících sparťanů! Kristián Flak krásně posunul balón do šestnáctky, kam si naběhl Christian Frýdek, jehož pěknou střelu David Tetour vyrazil na roh!

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty!

90
    A my jsme viděli ještě jednu šanci na straně Hostouně! Lukáš Vegricht se dostal ke střele z dobré pozice, ale Dominik Holec se překonat mezi nohy nenechal.

90
    Dominik Holec se dnes mockrát s míčem nepotkal. Nyní však měl možnost dvakrát odkopnout, a to během krátké chvilky. Hosté se však ještě snaží.

89
    Fotbalisté hostujícího týmu se ještě ke konci utkání snaží alespoň vstřelit druhou branku v utkání. Všechny pokus o střely nebo centry zastavila obrana.

88
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Ondřej Soukup, přichází Lukáš Vegricht.

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Andrij Zahranyčnij, přichází Hugo Čakurda.

87
    Ondřej Soukup se z ničeho nic dostal k odraženému balónu v šestnáctce, ale nedokázal zakončit. Následně ještě Piško se drží za loket, ale bude pokračovat.

86
    Hostouň měla možnost rozehrávky na útočné polovině, ale ta se nepovedla. Viděli jsme velmi rychlou rozehrání, ale vysoký centr skončil jen u domácích obránců.

85
    Žlutou kartu dostává Kristián Flak (AC Sparta Praha B).

84
    Dnešní zápas se však už jen dohrává. O vítězi dnešního duelu rozhodly dva vystřelené góly. Přesto jsme viděli šanci, kterou měl hostující Ambler! Ten donutil Tetoura k dobrému zákroku!

82
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Vojtěch Patrák, přichází Christian Frýdek.

Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Tomáš Jonáš, přichází Martin Ambler.

Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Srdan Plavšić, přichází Kristián Flak.

81
    Matěj Polidar se snažil doběhnout dlouhou přihrávku. David Tetour byl u míče o chvilku dříve. Polidar už nedokázal zabrzdit, a tak narazil do gólmana. Faul je samozřejmě pískán, ale jen s domluvou.

80
    V podání hostujícího týmu jsme viděli dvojité střídání a následnou rozehrávku Hustouně. Ta ale nebyla nijak nebezpečná, hosté byli chyceni v ofsajdu.

79
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Štěpán Hájek, přichází Radek Smékal.

Denisa Józsová

Branky: 26. Tvaroh, 49. Pudhorocký, 50. Patrák, 67. Plavšić (pen.) – 29. Kulhavý

Karty:   58. Pudhorocký (SPB), 76. Jonáš (SPB), 85. Flak (SPB) – 31. Hovorka (HOS)

AC Sparta Praha B: Holec – Panák (68. Turyna), Piško, Dudl, Plavšić (82. Flak), Vácha (C) (37. Pudhorocký), Tvaroh, Jonáš (82. Ambler), Polidar, Patrák (82. Frýdek), Karabec.
    Náhradníci: Turyna, Pudhorocký, Ambler, Frýdek, Červak, Flak, Kotek.

TJ Sokol Hostouň: Tetour – Pavlík, Brejcha, Soukup (88. Vegricht , Kulhavý (78. Dostál), Zahranyčnij (88. Čakurda), Konejl, Trapp (C), Hájek (79. Smékal), Hovorka, Kabele (70. Lohojda).
    Náhradníci: Mařík, Kosík, Lohojda, Dostál, Vegricht , Čakurda, Smékal.

Rozhodčí: Langmajer – Kubec, Fencl