Irsko – Wales 0:0 (kon.) | Finsko – Bulharsko 2:0 (kon.) | Norsko – Rumunsko 4:0 (kon.)
Sev. Irsko – Rakousko 0:1 (kon.) | Izrael – Česko 1:2 (kon.) | Skotsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Srbsko – Maďarsko 0:1 (kon.) | Rusko – Turecko 1:1 (kon.)
Norsko
4:0 (2:0)
Rumunsko
Neděle 11.10.2020, 18:00 • Ullevaal Stadion • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 1

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí přesvědčivým vítězstvím Norska, které svého soupeře porazilo výsledkem 4:0. Norsko mělo výrazně více ze hry i v průběhu druhého poločasu, ve kterém oslavilo další dva zásahy. O obě se postaral kanonýr Häland, který zároveň zkompletoval hattrick. Rumunsku to dnes zrovna moc nešlo, směrem dopředu si totiž nevypracovalo ani jednu vyloženou šanci, což pochopitelně na výhru stačit nemůže. (19:49:55)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:8.

90+3

90+2
    Keseru se postavil k rozehrávce standardní situace kousek za pokutovým územím. Svůj důrazný pokus ovšem poslal kousek vedle.

90+1
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Gabriel Iancu, přichází Denis Alibec.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi je delší dobu rozhodnuto. Proto uvidíme, zda se bude vůbec něco nastavovat.

87
    O provedení autového vhazování z pravé strany se postaral domácí Hauge, kterému na pomoc přispěchala dvojice spoluhráčů. Hauge ovšem nikterak nespěchá.

86
    Do kombinace svého celku se zapojil také Mitrita, který ještě zadovkou hledal Iancua. Ten se k míči nedostal, neboť se povedlo včas zakročit Svenssonovi.

85
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Jens Hauge.

85
    Do konce tohoto zápasu navíc zbývá poslední desetiminutovka. Norsko i nadále vede o čtyři branky, v posledních minutách spíše nechává svého soupeře hrát.

84
    Žlutou kartu dostává Nicusor Bancu (Rumunsko).

83
    Stanciu to nakonec prostřednictvím volného kopu zkoušel přímo na branku, nicméně jeho pokus vystoupal vysoko nad břevno. Jarstein tak nemusel zasahovat.

82
    Nedovoleným zákrokem si před malým momentem pomohl domácí Svensson, který za cenu faulu zastavil Maxima. Stanciu se postará o další standardku.

79
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Omar Elabdellaoui, přichází Jonas Svensson.

78
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Erling Häland, přichází Joshua King.

76
    Rumunsko to prostě v tomto duelu nejde, doposud inkasovalo již čtyři branky. Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut, dočkají se hosté čestné trefy?

75
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Cicâldău, přichází Nicolae Stanciu.
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Crețu, přichází Alexandru Maxim.
    74. Erling HÄLAND - 4:0

David Suchý

Branky: 13. Häland (Ödegaard), 39. Sörloth (Meling), 64. Häland (Ödegaard), 74. Häland (Sörloth)

Karty:   61. Elabdellaoui (NOR) – 84. Bancu (RUM)

Norsko: Jarstein – Elabdellaoui (C) (79. J. Svensson), Ajer, S. Strandberg, Meling – Normann (70. Midstjö), S. Berge – Ödegaard (70. Linnes), M. Elyounoussi (85. Hauge), Häland (78. J. King) – Sörloth.
    Náhradníci: Rossbach, André Hansen – P. Berg, Henriksen, Thorsby, J. Svensson, Midstjö, J. King, Hauge, Östigard, Rosted, Linnes.

Rumunsko: Tătăruşanu (C) – Manea, Burcă, Toșca, Bancu – Cicâldău (75. Stanciu), Crețu (75. Maxim), Marin – Iancu (90+1. Alibec), Puşcaş (63. Keșerü), Hagi (64. Mitrita).
    Náhradníci: Lazar, Nita – Alibec, Bălașa, Camora, Deac, Grigore, Hanca, Keșerü, Maxim, Mitrita, Stanciu.

Rozhodčí: Kružliak – Somolani, Hancko (všichni Slovensko)