SK Sparta Kolín
3:0 (2:0)
SK Benátky nad Jizerou
Neděle 11.10.2020, 15:00 • Brankovická 1216, Kolín • Divize skupina C • 8. kolo

Favorit dnešního utkání nezaváhal. Benátečtí byli nebezpeční zejména v prvním poločase. Vaz jim zřejmě zlomil pokutový kop z nastaveného času první půle, v druhém poločase byli domácí častěji u míče a utkání, relativně v poklidu, dovedli ke třem bodům. (16:52:35)

90+1

90+1
    Hosté opět faulovali na polovině hřiště.

90
    Přibližně na polovině hřiště zahrál rukou hostující Zabilanský. Utkání se chýlí ke konci.

89
    Přetažený centr hostů končí za kolínskou bránou.

89
    Benátečtí mají k dispozici "vylepšený roh" po dalším faulu domácích fotbalistů.

88
    Domácí faulovali na polovině hřiště.

86
    V pokutovém území se dostal k míči střídající Koděra, ten ale poslal nad benáteckou bránu!

85
    Zápas už se v poklidu dohrává. O vítězi dnes není pochyb.

83
    Ještě jedno střídání v domácích barvách. Odchází Daniel Bareš, nastupuje David Koděra.

83
    Další střídání u domácího týmu. Místo Jiřího Sodomy bude hrát Dominik Veselý.

83
    Domácí střídají. Jiřího Vondráčka nahrazuje Lukáš Šindelář.

83
    Žlutou kartu obdržel hostující Tomáš Slicho.

82
    Po levé straně zatáhl mí Sodoma, na jeho přihrávku jen těsně nedosáhl Bareš!

81
    Po útočném faulu hostů zůstanou u míče domácí fotbalisté.

80
    Domácí faulovali na polovině hřiště, je pískáno.

79
    Kolín právě vstřelil branku!
    Po centru z pravé strany se dostal k míči JIŘÍ SODOMA a byl neomylný. Nejlepší střelec divizní skupiny C tak přidává branku i v tomto utkání.

79
    Před útočícím Jimmym se vrhl po míči brankář Kubát a bude rozehrávat.

77
    Po překvapivém rozehrání zakončoval Soběslav, zkoprnělí hosté sledovali, jak míč končí vedle levé tyče!