Zlaté Moravce – Nitra 3:1 (kon.) | Michalovce – Dunajská Streda 2:4 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 3:0 (kon.)
Senica – Ružomberok 1:2 (kon.) | Trenčín – Pohronie 1:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
2:4 (0:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 17.10.2020, 17:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 10. kolo

Je konec! Dnešní utkání nám nakonec hned pět branek, nicméně z vítězství poměrem 4:2 se raduje Dunajská Streda! Ta v průběhu druhého poločasu hned dvakrát přišla o jednobrankové vedení, což nakonec nemuselo tolik vadit. Zhruba deset minut před koncem zápasu proměnil pokutový kop hostující Kalmár, načež v nastavení pečetil výhru Fábry. Dunajská Streda se tak dokázala otřepat z prohry v minulém kole, nyní bere všechny tři body.

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:19. (18:49:54)

90+3
    90+3. Andrej Fábry (DUN) - 2:4

90+3
    Dunajská Streda dala gól! Tak tu máme ještě jednu branku' Hosté totiž podnikli jednu z posledních útočných akcí, při které to ANDREJ FÁBRY udělal parádně. S míčem se dostal až před brankáře Markoviće, kterého pohodlně překonal.

90+2
    Žlutou kartu dostává Ismar Tandir (MFK Zemplín Michalovce).

90+2
    Dunajská Streda vhazuje na útočné polovině, což jí pochopitelně vyhovuje.

90+1
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Sidney Friede, přichází Niklas Sommer.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Danylo Beskorovajnyj (FK DAC Dunajská Streda).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí se usadili na polovině soupeře, kde Trusa neuspěl s pádem na trávník.

87
    Obrana domácích byla znovu hodně otevřená. Toho se pokoušel využít střídající Fábry, který ovšem nedokázal včas zakončit, čehož využil soupeř.

86
    Nicolaescu se neúprosně prodíral až do pokutového území, kde si nakonec potáhl míč na pravou nohu, avšak poté narazil do dobře stojícího soupeře.

85
    Michalovce tak budou muset potřetí v tomto duelu dotahovat jednobrankové manko. Nyní ale s rozdílem v tom, že do konce zápasu nezbývá moc času.

84
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Andrej Fábry.
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Sergej Ivanov, přichází Christos Kountouriotis.
    83. Zsolt Kalmár (DUN) - 2:3

83
    Dunajská Streda dala gól! A ten končí třetí brankou hostujícího celku! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil ZSOLT KALMÁR, který zkušeně vypálil doprostřed branky, zatímco se Marković vydal do strany.

82
    Žlutou kartu dostává Matej Marković (MFK Zemplín Michalovce).

David Suchý

Branky: 51. Trusa, 64. Soler – 14. Divković, 55. Friede, 83. Kalmár (pen.), 90+3. Fábry

Karty:   68. Popovits (MIC), 82. Marković (MIC), 90+2. Tandir (MIC) – 25. Njie (DUN), 60. Friede (DUN), 89. Beskorovajnyj (DUN)

Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:19.
    MFK Zemplín Michalovce: Marković – Kolesár, Spoljaric, Soler, Vaško, Popovits (76. Mendez) – Neofytidis, Žofčák (C), Trusa, Ivanov (84. Kountouriotis) – Tandir.
    Náhradníci: Dráb – Kountouriotis, Vovkun, Phillips, Vojtko, Mendez, Siopis, Hirnij.

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Rodolfo, Malý, Beskorovajnyj, Müller – Njie (69. Nicolaescu), Friede (90+1. Sommer), Kalmár (C) – A. Balić, Divković (84. Fábry), Ramírez.
    Náhradníci: Száraz, Veszelinov – Sommer, Fábry, Nebyla, Nicolaescu, Pellegrini.