Jaroslavl – Spartak Moskva 1:0 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Lokomotiv Jaroslavl
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Spartak Moskva
Úterý 20.10.2020, 18:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    48:43
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., nedovolené bránění).
     
    44:17
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., držení).
     
    37:15
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., vražení na hrazení).
     
    37:11
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexej Marčenko – 2 min., nedovolené bránění).
     
    35:49
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Kutějkin – 2 min., hákování).
     
    31:51
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2 min., krosček).
     
    30:25
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Atte Ohtamaa – 2 min., nedovolené bránění).
     
    27:27
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Dmitrij Višněvskij – 2 min., hákování).
     
    18:50
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., hákování).
     
    16:28
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., sekání).
     
    04:48
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexej Marčenko – 2 min., vražení na hrazení).

    Jan Prošek

    Branky a nahrávky: rozh. náj. Korškov

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Jegor Korškov (JAR)
    1:0   Arťom Fjodorov (SPM)
    2. série:
    1:0   Vladimir A. Tkačjov (JAR)
    1:0   Sergej Širokov (SPM)
    3. série:
    1:0   André Petersson (JAR)
    1:0   Martin Bakoš (SPM)
    4. série:
    2:0   Pavel Kraskovskij (JAR)
    2:0   Andrej Kutějkin (SPM)


    Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Misjul – Korškov, Tkačjov, Kraskovskij – Lander, Pääjärvi, A. Petersson – Alexejev, Iljenko, Kudrjavcev – J. Averin, Ivanov, Kajumov – Berjozkin.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Rylov, Pivcakin, D. Višněvskij, D. Musin, Kulik, Zubarev, Kutějkin, Nikišin – Širokov, Lehterä, Radil – Bakoš, R. Hanzl, Fjodorov – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov – Novruzov, Arkalov, Zlobin.

    Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Bersenjov, Judin

    Diváci: 1 809