Zenit – Club Brugge 1:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Juventus 0:2 (kon.) | Chelsea – Sevilla 0:0 (kon.)
Rennes – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Lazio – Dortmund 3:1 (kon.) | Barcelona – Ferencváros 5:1 (kon.)
PSG – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Başakşehir 2:0 (kon.)
Chelsea FC
0:0 (0:0)
Sevilla FC
Úterý 20.10.2020, 21:00 • Stamford Bridge, Londýn • Liga mistrů • Skupina E

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (23:02:44)

Tabulka skupiny E:

FK Krasnodar 1b (1:1)
    Stade Rennes FC 1b (1:1)
    Chelsea FC 1b (0:0)
    Sevilla FC 1b (0:0)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:8.
    Dnešní utkání přineslo bezbrankovou remízu

Je konec a my tady máme první bezbrankovou remízu v letošním ročníku! Chelsea sice vstoupila do druhé půle dobře a dobrou možnost měl Kurt Zouma, avšak jeho hlavička mířila přesně doprostřed brány. na druhé straně měl největší šanci Joan Jordán, ale jeho skvělá střela z voleje skončila těsně nad břevnem. Sevilla měla ke konci utkání rozhodně více ze hry, ale využít toho nedokázala. Tady se tedy body dělí, stejně jako v druhém utkání této skupiny!

90+3

90+2
    The Blues jsou směrem dopředu úplně bezzubí v posledních tak dvaceti minutách. Nyní se sice ubránili rohu Sevilly, ale ta má k dispozici ještě aut.

90+1
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Tammy Abraham.

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Christian Pulisic, přichází Callum Hudson-Odoi.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

89
    Fotbalisté v bílých dresech drží balón na obranné polovině a rozhodně se ještě budou snažit o nějakou akci. Každopádně i bod by byl na hřišti Chelsea dobrý.

88
    Timo Werner se vypadal napadat gólmana španělského týmu, ale ten měl mnoho možností kam nahrát. Nakonec zvolil levou stranu a tudy povede atak Sevilla.

87
    Žlutou kartu dostává Joan Jordán (Sevilla FC).

87
    Christian Pulisic byl hodně nepříjemně dohrán na polovině hřiště, kopačka jeho soupeře se prošla po jeho lýtku. Sudí si toho všiml a odpískal faul hostům.

86
    Kai Havertz sice ukličkoval spíše sám sebe, ale jeho spoluhráči se k balónu ještě dostali. Napadání Sevilly na polovině jim ale dělá obrovské problémy.

85
    The Blues jsou v posledních minutách pod tlakem, ze kterého se prostě nemohou vymanit. Jasín Bunú je na hřišti nyní spíše jen v roli diváka...

84
    Thiago Silva předvedl důležitý zákrok, když sebral velkou šanci svému soupeři. Po centru se ocitl nejvýše, jinak z toho mohl být velký problém pro Chelsea.

83
    Jeden z hostí se hodně vztekal, chtěl aby rozhodčí po zákroku na něj odpískal faul. To se ale nestalo, Sevilla se ale na polovině zase dostala k míči.

82
    Tým ze Španělska působí v posledních minutách o mnoho aktivněji než jeho soupeř, ale jeho akce končí už před šestnáctkou. Takhle branku nevstřelí.

81
    Deset minut nám zbývá do konce základní hrací doby! Nastavení určitě nějaké přijde, ale nebude moc vysoké. Nadále nám navíc platí jen remízový stav!