Zenit – Club Brugge 1:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Juventus 0:2 (kon.) | Chelsea – Sevilla 0:0 (kon.)
Rennes – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Lazio – Dortmund 3:1 (kon.) | Barcelona – Ferencváros 5:1 (kon.)
PSG – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Başakşehir 2:0 (kon.)
Dynamo Kyjev
0:2 (0:0)
Juventus FC
Úterý 20.10.2020, 18:55 • NSC Olimpijskij, Kyjev • Liga mistrů • Skupina G

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek fotbalového večera. (20:54:05)

Zápas je u konce, Juventus potvrdil roli favorita a na hřišti Dynama Kyjev vyhrál 2:0. Neměl to ale vůbec jednoduché. V prvním poločase měl sice italský mistr převahu, ale žádné gólové šance si nevypracoval, Dynamu vycházela taktika pečlivé obrany. Do druhé půle ale Juventus vstoupil skvěle a už ve 46. minutě se z branky radoval Álvaro Morata, který úspěšně dorazil Kulusevského střelu. Dynamo se od té doby pokoušelo o vyrovnání, ale Juventus se velmi dobře bránil a v 84. minutě definitivně rozhodl o třech bodech, když se po centru Cuadrada znovu prosadil Álvaro Morata, tentokrát hlavou. V závěru už se domácí nedočkali ani snížení a Andrea Pirlo mohl oslavit vítězství ve svém prvním zápase Ligy mistrů v roli kouče.

90+4
    Přímou střelu na branku Juventusu vyslal Mykola Šaparenko, ale teď už mohl Wojciech Szczęsny zůstat klidný, pohlídal si, že letí míč vedle.

90+4
    Dynamo má poslední šanci na snížení skóre, bude zahrávat přímý volný kop.

90+3
    Serhij Sydorčuk ještě v závěru nastaveného času pořádně prověřil Szczesného a Polák musel předvést velmi dobrý zákrok, aby si udržel čisté konto.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Po rohovém kopou zakončoval z druhé vlny Vitalij Mykolenko, ale jeho rána bohužel pro domácí přesná nebyla.

90
    Dynamo mělo velký tlak a ve vápně Juventusu to hodně hořelo. Nakonec to hosté všechno zvládli, ale ještě se budou bránit rohovému kopu.

90
    Po Sydorčukově centru se sice dostal k hlavičce Mykola Šaparenko, ale nebyl v dobrém postavení a míč nenasměroval na branku.

89
    Střídání v týmu FC Dynamo Kyjev: ze hřiště odchází Vitalij Bujalskij, přichází Denis Garmaš.

88
    Italský tým ale zase tak dlouho míč nedržel, ale pomohl mu rozhodčí, který se omylem postavil míči do cesty, zrovna když kombinovali domácí.

87
    Rozhodčímu dává po faulu Kyjeva míč Juventusu a ten se ho teď nebude chtít za každou cenu zbavit.

86
    Teď už musí hrát Dynamo naprosto vabank, pokud chce z utkání ještě něco vytěžit. Na druhou stranu, Juventus je zkušené mužstvo a takovéto zápasy si dokáže pohlídat.
    84. Álvaro MORATA - 0:2

84
    Juventus právě vstřelil branku!
    Juventus navyšuje své vedení na 2:0 a o vítězi je zřejmě rozhodnuto! Z pravé strany odcentroval Cuadrado a našel naprosto přesně hlavu ÁLVARA MORATY, který se na bližší tyči dostal před Zabarného a hlavičkou pohodlně zakončil. Asistence: Juan Cuadrado.