Zenit – Club Brugge 1:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – Juventus 0:2 (kon.) | Chelsea – Sevilla 0:0 (kon.)
Rennes – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Lazio – Dortmund 3:1 (kon.) | Barcelona – Ferencváros 5:1 (kon.)
PSG – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Başakşehir 2:0 (kon.)
RB Lipsko
2:0 (2:0)
Istanbul Başakşehir FK
Úterý 20.10.2020, 21:00 • Red Bull Arena, Lipsko • Liga mistrů • Skupina H

Druhý poločas už nebyl tak jednoznačný. Basaksehir byl velmi aktivní, co se týče útoku, ale moc nebezpečných šancí si nevypracoval. Ta největší přišla až v 90+1. minutě, když Epureanu hlavičkoval míč kousek nad břevno. Basaksehir taky v druhém poločase držel více míč (45% ku 55%). Lipsko tak zapisuje do tabulky Ligy Mistrů své první tři body. Basaksehir je poslední, protože PSG skórovalo s Manchesterem United alespoň jednou, a tak je s nula body o skóre na lepší pozici.

90+2
    Tak tohle Kluivertovi vůbec nevyšlo. Míč dotáhl po levé straně až do vápna, následně tam zmátl soupeře, ale jeho centr, který měl směřovat na druhou stranu vápna na Poulsena, nabral nakonec směř vysoko nad branku.
    90+1. Šance - Epureanu

90+1
    Velká šance pro Basaksehir! Na dlouhý centr z přímého volného kopu si do vápna naběhl Epureanu a dokázal hlavičkovat. Míč poslal těsně nad horní tyčku.

90
    Nastavují se tři minutky nad rámec hrací doby druhého poločasu.

89
    Žlutou kartu dostává Benjamin Henrichs (RB Lipsko).

88
    Žlutou kartu dostává Berkay Özcan (Istanbul Başakşehir FK).

85
    Tentokrát si musel zákrok připsat Peter Gulácsi. Bolingoli-Mbombo sprintoval podél levé autové čáry, následně vyslal takovou napůl střeu, napůl centr, který zamířil na branku. Gulácsi ale neměl problém.

83
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází İrfan Can Kahveci, přichází Danijel Aleksić.
    Střídání v týmu Istanbul Başakşehir FK: ze hřiště odchází Deniz Türüç, přichází Giuliano.

82
    Měla se pravděpodobně pískat penalta! Alexandru Epureanu byl obviněn, že ve vápně zahrál rukou, což byla pravda. Sudí tuto situaci ale přehlédl.

81
    Demba Ba se nyní vydal na útočný výlet. Ten mu ale brzo překazila dvojice sudích. Pomezní zdvihl vzhůru praporek a hlavní arbitr odpískal ofsajd.

80
    Martin Škrtel nyní velmi nehezky zezadu strazil k zemi letní akvizici Lipska – Hwang Hi-Čchana. Sudí Manzano okamžitě odpískal, kartu ale neuděluje.

79
    Gulácsi si nyní zahrál trochu na Neuera. Pro centrovaný míč vysprntoval mimo vápno, následně zmátl hráče Istanbulu a vyslal odkop na druhou polovinu hřiště.

78
    Basaksehir se snaží ještě neco s výsledkem udělat. V posledníh minutách je opět hodně aktivní, co se útoku týče, ale nedostává se do vytoužených střeleckých pozic.

77
    Mukiele sprintoval za Bolingoli-Mbobem, který zase sprintoval podél autové čáry. Mukiele skočil skluzem před něj a míč vykopl. Supeře vzal při tom také.

76
    Angelino dostal po odpískání míč a poslal ho dlouhým pasem na Kluiverta. Ten ho ale nedokázal zpracovat a obrana Basaksehiru míč likviduje.