Nové Zámky – Zvolen 1:0 (4:3 po s.n.) | Košice – Miskolc 4:1 (kon.)
konec
HC Košice
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
sk Úterý 20.10.2020, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  58:35
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Belluš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
   
  56:17
  Oddychový čas domácich.
   
  53:39
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Radek Deyl – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).
   
  53:08
  Rajna ostáva na striedačke. Hostia majú o dvoch hráčov viac, hrajú ale s prázdnou bránkou.
   
  53:08
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Oliver Jokeľ – 2 min., sekanie).
   
  53:08
  Oddychový čas hostí.
   
  52:26
  Košice dali gól!
  Bolo však viac-menej jasné, ako to dopadne. Košice sa neuponáhľali, počkali si na ideálny moment a z vlastného pásma trafili prázdnu miškoveckú svätyňu. Skóroval MAREK BARÁNEK. Asistencia: Žiga Pavlin.
   
  52:05
  Hostia to skúšajú bez brankára, hrajú so šiestimi korčuliarmi!
   
  51:08
  Vylúčenie v tíme HC Košice (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).
   
  49:09
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Bence Szirányi – 2 min., nedovolené bránenie).
   
  38:41
  Obrovská šanca Miškovca počas vlastného oslabenia! János Vas sa dostal do samostatného úniku proti Sedláčkovi. V rozhodujúcej chvíli si to hodil na bekhend, ale zblízka už košického brankára neprestrelil.
   
  36:50
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Kyle Osterberg – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
   
  34:46
  Košice dali gól!
  Košičania rozostavili svoj presilovkový formát, ktorý bol pomerne rýchlo úspešný. Na konci ich gólovej akcie stál pritom PAVEL KLHŮFEK, ktorý tak zavŕšil hetrik. Asistencia: Oliver Jokeľ.
   
  34:33
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Márk Miskolczi – 2 min., držanie).
   
  33:54
  Vylúčenie v tíme HC Košice (Martin Pospíšil – 2 min., sekanie).
   
  32:46
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (János Vas – 2 min., podrazenie).
   
  30:25
  Domáci chybovali v strednom pásme, výsledkom čoho bola veľká šanca Miškovca. Rokaly s Vasom to už síce do prečíslenia nestihli, nebezpečná však bola aj Vasova tvrdá strela z kruhu. Sedláček ju musel vytesniť na ochrannú sieť.
   
  18:18
  Košice dali gól!
  Košičania sa ale presadili bezprostredne po Wolffovom návrate na ľad. V pásme nepoľavili a súperovi pohrozili viacerými strelami. Cestu do siete si napokon našiel puk PAVLA KLHŮFKA. Druhý gól za posledných 10 minút pre tohto muža. Asistencia: Martin Réway.
   
  17:38
  Opäť sa činila trojica Milý — Pospíšil — Klhůfek. Druhý menovaný to skúšal v predbránkovom priestore, Klhůfek zasa tečoval ranu od modrej. Nič toho v miškoveckej sieti neskončilo.
   
  16:15
  Vylúčenie v tíme DVTK Miškovec (Nickolas Wolff – 2 min., hákovanie).
   
  12:41
  Košice dali gól!
  Následne to už ale nedokázal. Košičania zvolili tentokrát výrazne tvrdší projektil, ktorý si napokon predsa len našiel cestu do siete. Presadil sa PAVEL KLHŮFEK. Asistencie: Marek Baránek, David Růžička.
   
  12:35
  Obrovská košická šanca! Milý dostal puk k bližšej žrdi, odkiaľ skúsil v rýchlosti dvakrát zakončiť. Rajna si ale žrď postrážil a svoj tím podržal.
   
  09:41
  Teraz si domáci vypracovali pomerne slušný tlak. Vietor do miškoveckej tretiny priniesla trojica Milý — Pospíšil — Klhůfek, ani jeden z nich ale Rajnu neprepálil.
   
  05:00
  Miškovec dal gól!
  A Oceliarov to môže poriadne mrzieť. Miškovec sa totiž dostal do rýchleho protiútoku, v ktorom našiel recept na Sedláčka SZILÁRD ROKÁLY. Asistencie: Kevin Wehrs, Haralds Egle.
   
  00:57
  Na opačnej strane sa ocitol v dobrej šanci Osterberg. Do pásma si prikorčuľoval z druhej vlny, puk dostal medzi kruhy, ale Sedláčkovu bránku trafiť nedokázal.

  Lukáš Pancurák

  Branky a nahrávky: 13. Klhůfek (Baránek, Růžička), 19. Klhůfek (Réway), 35. Klhůfek (Jokeľ), 53. Baránek (Pavlin) – 5. Rokály (Wehrs, Egle)


  HC Košice: Sedláček (Riečický) — Pavlin, Baránek, Mudrák, Růžička, Slovák (A), Deyl (A), Novota — Vopelka, Chovan (C), Réway — Milý, Pospíšil, Klhůfek — Belluš, J. Eliaš, Jenyš — Krasničan, Havrila, Jokeľ — Frič
  DVTK Jegesmedvék Miškovec: Rajna (Kiss) — Wehrs, Szirányi, Wolff, Vojtkó, Göz, Láda — Egle, Vas, Rokaly — Flick, Osterberg, Lövei — Révész, Miskolczi, Csányi — Farkas