Chabarovsk – Kazaň | 7:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Barys – Jokerit | 4:5 (po pr.) |
Čerepovec – Soči | 2:0 (kon.) | | | Kunlun – Magnitogorsk | 6:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – N.Novgorod | 2:3 (po pr.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 5:2 (kon.) | | | Viťaz – Ufa | 4:3 (kon.) |
Cheb – Klatovy | 0:0 (odl.) | | | Řisuty – Písek | 0:0 (odl.) | | | Kobra – Příbram | 0:0 (odl.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Bílina – Děčín | 0:0 (odl.) | | | Jablonec n/N – Mostečtí Lvi | 0:0 (odl.) |
Hronov – Nová Paka | 0:0 (odl.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 0:0 (odl.) | | | SHK Hodonín – Znojmo | 0:0 (odl.) |
Žďár n/S – Vel. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Kopřivnice – Val. Meziříčí | 0:0 (odl.) | | | Nový Jičín – Opava | 0:0 (odl.) |
VUT Cavaliers Brno – HC UP Olomouc | 0:0 (odl.) |
konec
Severstal Čerepovec
2:0
(0:0, 2:0, 0:0)
HK Soči
Lukáš Jasoněk
Branky a nahrávky:
25. Roberts Bukarts (Jo. Nättinen), 32. Roberts Bukarts (TS)
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 1 383
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Adamčuk, Kudako, Afanasjev, M. Tichonov, Rogov, Čižikov – Geraskin (A), Vicharev (C), Kapustin – Liška, Jo. Nättinen, Roberts Bukarts – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Dumbadze, A. Alexejev, Kara.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Miromanov, J. Alexandrov (A), Rundblad, Soljannikov, Batyršin, Garajev, Sedov – Nilsson, Karjalainen, Strömwall (A) – Šmeljov (C), Točickij, Ruděnkov – Ogirčuk, Rubcov, Michajlov – Kolgotin, Apalkov, Padakin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Pogorišnyj, Miromanov, J. Alexandrov (A), Rundblad, Soljannikov, Batyršin, Garajev, Sedov – Nilsson, Karjalainen, Strömwall (A) – Šmeljov (C), Točickij, Ruděnkov – Ogirčuk, Rubcov, Michajlov – Kolgotin, Apalkov, Padakin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bělov, Sidorenko – Ivanov, Černyšjov
Diváci: 1 383
Adam Liška (CER) – 2 střely, čas na ledě: 14:39