Novosibirsk – Barys 3:1 (kon.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 2:3 (po pr.) | Ufa – Jaroslavl 0:5 (kon.)
Jokerit – Jekatěrinburg 0:0 (odl.) | Dynamo Moskva – Viťaz 1:5 (kon.) | Petrohrad – Omsk 5:2 (kon.)

→ porážka, 24 zákroků, 3 OG

Dnešní utkání sledovalo 1 116 diváků. (15:06:11)

Statistické okénko

Střely na bránu: 27 – 28; Přesilová hra: 0/2 – 1/3; Trestné minuty: 6 – 4; Vyhraná vhazování: 28 – 14; Čas v útočném pásmu: 09:06 – 10:28

Dnešní utkání Jokerit Helsinky vs. Avtomobilist Jekatěrinburg právě skončilo. Finské mužstvo uspělo poměrem 3:2 a získalo pátou výhru z posledních sedmi duelů. Rozhodující branku v čase 56:07 obstaral útočník Marko Anttila. Blýskl se také brankář Janis Kalninš, jenž předvedl 26 úspěšných zákroků. Obě mužstva nastoupí k dalšímu vzájemnému utkání od zítřejších 15:00 SEČ.

59:56
    Prudkou střelu Charlese Genowaye zablokoval Marko Anttila. Hotovo!

59:49
    Důležité vhazování po levé ruce Janise Kalninše. Hokejisté Avtomobilistu jsou samozřejmě bez brankáře.

59:49
    Oddechový čas pro mužstvo Avtomobilist Jekatěrinburg.

59:01
    Probíhá poslední minuta závěrečné části!

58:51
    John Norman nasbíral cenné vteřiny v útočném pásmu. Zvládne už Jokerit udržet své těsné vedení?

57:58
    Čároví rozhodčí odpískali hokejistům Avtomobilistu postavení mimo hru. Do konce závěrečné částí zbývají dvě minuty.

57:08
    Charles Genoway se nyní prokličkoval až před Janise Kalninše. Bekhendovou kličku ale nedotáhl do úspěšného konce.
    56:07 Marko ANTTILA - 3:2

56:07
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Finské mužstvo se necelé čtyři minuty před koncem třetí periody ujímá vedení! MARKO ANTTILA dostal ve středním pásmu přihrávku od Viktora Lööva a následně procedil kotouč pod lapačkou Jakuba Kováře. Jeho šestá branka v letošním ročníku KHL! Asistence: Viktor Lööv.

55:35
    Tým Avtomobilist Jekatěrinburg hraje v plném počtu.

54:57
    Sami Lepistö ani Jesse Joensuu neuspěl se svým střeleckým pokusem. Jekatěrinburg zvládá těžkou situaci na jedničku.