Lok. Moskva – Bayern 1:2 (kon.) | Šachtar – Inter 0:0 (kon.) | Atlético – Salzburg 3:2 (kon.)
Mönchengladbach – Real Madrid 2:2 (kon.) | Porto – Olympiakos 2:0 (kon.) | Marseille – Manchester City 0:3 (kon.)
Liverpool – Midtjylland 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Ajax 2:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:2 (1:0)
Real Madrid
Úterý 27.10.2020, 21:00 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Liga mistrů • Skupina B

Velmi zajímavý zápas je tedy minulostí. Já se s Vámi loučím, přeji krásný zbytek večera, případně dobrou noc! (23:02:23)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:7. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 20:7.

Fotbalisté Realu Madrid předvedli v závěru utkání velké zmrtvýchvstání a z téměř prohraného zápasu vydolovali alespoň bod. Mönchengladbach se dlouho prezentoval jako výborně připravený a organizovaný soupeř, který navíc hrozil z rychlých kontrů. Hned dva z nich využil Marcus Thuram, který v prvním poločase otevřel skóre po Pléově skvělé přihrávce a v 58. minutě dorážel zblízka do odkryté brány po střele stejného spoluhráče. S Bílým baletem pak mohlo být i hůře, své šance totiž nevyužili Pléa a Stindl. V závěru utkání ale přišel obrovský tlak Realu, jehož hru výrazně oživili střídající Modrič či Hazard, zafungovalo také vysunutí kapitána Sergia Ramose na hrot a obrana Borussie nápor soupeře nedokázala ustát. V 87. minutě tak vrátil hostům naději Karim Benzema a v nastaveném čase srovnal po Ramosově sklepnutí Casemiro.

90+4
    90+3. CASEMIRO - 2:2

90+3
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Hosté zachraňují téměř prohraný zápas! Zidanovi se vyplatil tah s vysunutím Sergia Ramose na hrot! Kapitán Realu totiž po Modričově centru sklepl na zadní tyči balón hlavou před bránu a CASEMIRO z hranice malého vápna vyrovnává – 2:2.

90+2
    Vázquezův centr domácí odvracejí, tlak Realu ale trvá...

90+1
    Izraelský rozhodčí Orel Grinfeld nastaví čtyři minuty!

90
    Jonas Hofmann si na hranici šestnáctky nevynutil odpískání faulu. Míč získávají hosté.

90
    Přímý kop zahrával Rámí Binsibajní. Jeho střela skončila na tribuně a Real bude pospíchat směrem dopředu.

89
    Domácí protiútok utnul Casemiro faulem na Herrmanna. Dostal za něj žlutou kartu.
    87. Karim BENZEMA - 2:1

87
    Gól naděje pro Real! Centr Valverdeho z pravé strany směřoval na zadní tyč. Míč zachránil u brankové čáry Casemiro, který ho hlavou vrátil před bránu a KARIM BENZEMA zakončoval z bezprostřední blízkosti halfvolejem pod břevno – 2:1.

86
    Hosté už hrají i s vysunutým Sergiem Ramosem na hrotu. Ten by se mohl po některém z centrů prosadit...

85
    Žlutá karta pro Floriana Neuhause, který ji obdržel za zatažení protihráče za dres.

84
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Rodrygo.

83
    Embolo zkusil kolmicí vysunout Patricka Herrmanna. Ten měl k míči ale příliš daleko a vše vyřešil vyběhnutém mimo svou šestnáctku Courtois.

82
    Hannes Wolf v souboji 1 na 1 s Ramosem, který mu míč v pádu vypíchl. Pokud by neuspěl, šel by domácí hráč sám na bránu.

82
    Borussia Mönchengladbach se nachází zhruba deset minut od velkého vítězství. Real musí vrhnout všechny síly dopředu...

Martin Augustin

Branky: 33. Thuram (Pléa), 58. Thuram (Pléa) – 87. Benzema (Casemiro), 90+3. Casemiro (Ramos)

Karty:   56. Stindl (MNC), 79. Binsibajní (MNC), 85. Neuhaus (MNC) – 89. Casemiro (REA)

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lainer, Ginter, Elvedi, Binsibajní – Kramer – J. Hofmann, Stindl (C) (79. H. Wolf), Neuhaus – Pléa (79. Embolo), Thuram (71. Herrmann).
    Náhradníci: Sippel, Grün – Lang, Herrmann, H. Wolf, Traoré, Wendt, Lazaro, Bénes, Jantschke, Embolo, Reitz.

Real Madrid: Courtois – L. Vázquez, Ramos (C), Varane, F. Mendy – Kroos (71. Modrić), Casemiro, Valverde – Asensio (84. Rodrygo), Benzema, Vinícius Júnior (70. E. Hazard).
    Náhradníci: Lunin, Altube – Militao, E. Hazard, Modrić, Marcelo, Jović, Isco, Rodrygo, Santos.

Rozhodčí: Grinfeld – Hassan, Yarkoni (ISR)