Lok. Moskva – Bayern 1:2 (kon.) | Šachtar – Inter 0:0 (kon.) | Atlético – Salzburg 3:2 (kon.)
Mönchengladbach – Real Madrid 2:2 (kon.) | Porto – Olympiakos 2:0 (kon.) | Marseille – Manchester City 0:3 (kon.)
Liverpool – Midtjylland 2:0 (kon.) | Atalanta BC – Ajax 2:2 (kon.)
Olympique Marseille
0:3 (0:1)
Manchester City
Úterý 27.10.2020, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Liga mistrů • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:54:50)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 0:3. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 5:10.
    Manchester City zvítězil v Marseille 3:0!

Je konec. Manchester City naprosto jasně a zaslouženě vyhrál na půdě Olympique Marseille poměrem 3:0. O jedinou branku v prvním poločase se postaral v 18. minutě letní posila Manchesteru Ferrán Torres. Také ve druhé půli byli hosté jasně lepším týmem, což potvrdil v 76. minutě Gündoğan a o pět minut později Sterling. Také Kevin De Bruyne může být rád po návratu do základní sestavy, neboť si připsal dvě asistence.

90+3

90+3
    V příštím utkání bude hrát Manchester City s Olympiakosem, zatímco Marseille se představí na půdě Porta.

90+2
    Opět je míč u obrany hostujícího mužstva, které nikam nespěchá.

90+1
    Marseille se snaží něco vymyslet, ale přihrávka na střed byla nepřesná.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

88
    Opět vidíme stejný obrázek, kdy City drží míč na kopačkách a čeká na konec zápasu.

87
    Manchester nyní zamkl soupeře pár metrů od vápna, ale nakonec se Palmer ocitl v ofsajdu.

85
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Pape Gueye.

84
    Tentokrát se ovšem hostující hráč ocitl v ofsajdovém postavení.

83
    Mickaël Cuisance měl problém se dvěma hráči soupeře a svou přihrávku tak poslal jen do zámezí.

82
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Cole Palmer.
    81. Raheem STERLING - 0:3

81
    Manchester City právě vstřelil branku!
    A je to už 3:0 pro hosty! Kevin De Bruyne dostal na pravé straně skvělou přihrávku do běhu, kdy z první dával míč před bránu, kde si sběhl naprosto osamocený RAHEEM STERLING a zakončil do prázdné brány. Asistence: Kevin De Bruyne.

80
    Máme před sebou posledních deset minut plus nějaké to nastavení a Manchester City v naprosté pohodě dominuje na hrací ploše a s velkou pravděpodobností si tak odveze do Anglie tři body.

79
    Citizens se tentokrát snažili procpat dopředu po pravém křídle, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.

Michal Raška

Branky: 18. F. Torres (De Bruyne), 76. Gündoğan (Sterling), 81. Sterling (De Bruyne)

Karty:   62. Amavi (OMA), 71. Ćaleta-Car (OMA) – 58. Laporte (MAC)

Olympique Marseille: Mandanda (C) – Balerdi, Álvaro González, Ćaleta-Car – Sakaj, Kamara, Rongier (64. M. Sanson), Amavi – Cuisance (85. Gueye), Thauvin (78. Payet), Radonjić (78. Benedetto).
    Náhradníci: Ngapandouetnbu, Pelé – Aké, Benedetto, Gueye, Germain, Nagatomo, Payet, M. Sanson, Strootman, Henrique.

Manchester City: Ederson – Walker, Rúben Dias, Laporte (77. Mahríz), Zinčenko (68. Cancelo) – Gündoğan (78. B. Silva), Rodri, F. Torres (77. Stones) – De Bruyne (C) (82. Palmer) – Foden, Sterling.
    Náhradníci: Carson, Steffen – Cancelo, Bernabé, García, Doyle, Harwood-Bellis, Mahríz, Nmecha, Palmer, Stones, B. Silva.

Rozhodčí: Stieler – Pickel, Gittelmann