Jekatěrinburg – Jaroslavl 1:0 (po pr.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Jokerit – Viťaz 0:0 (odl.) | Minsk – Riga 3:0 (kon.)
Soči – Barys 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Kunlun 1:2 (kon.)

Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí celek dává gól na 3:0 a v dnešním zápase tak vítězí! Sergej Šmeljov se dostal k puku u své brány, kdy následně našel ve středním pásmu volného DANIILA MIROMANOVA a ten neměl problém zakončit do prázdné brány. Asistence: Sergej Šmeljov.

58:15
    Hosté to zkoušejí bez brankáře!

56:40
    Vyloučení v týmu HK Soči (Daniil Miromanov – 2 min., podrážení).

54:12
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, ale první branku vstřelit ani nyní nedokázali, když přihrávku Lilji na levou stranu vyrazil holí brankář Treťjak.

45:18
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., sekání).
    38:48 Daniil MIROMANOV - 2:0

38:48
    Domácí mužstvo dokázalo přečkat tlak ze strany hostů a nakonec před koncem druhé třetiny jde do vedení 2:0! Igor Ruděnkov dal kotouč pod sebe, kde jel DANIIL MIROMANOV, který fantasticky zakončil. Asistence: Igor Ruděnkov a German Rubcov.

29:24
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Jesse Blacker – 2 min., sekání).

29:17
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
    20:27 Malte STRÖMWALL - 1:0

20:27
    Vstup do druhé třetiny se domácímu mužstvu povedl naprosto skvěle, jelikož se trefuje už po půl minutě hry a otevírá tak brankový účet utkání! MALTE STRÖMWALL dostal fantastickou přihrávku před bránu z levé strany a následně dokázal prostřelit Joniho Ortia. Asistence: Oleg Pogorišnyj a Nikita Točickij.

16:49
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Curtis Valk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Soči (Dmitrij Kolgotin – 2 min., hrubost).
    14:48 Joni Ortio předvedl skvělý zákrok!

14:48
    A málem jsme byli svědky první branky, ovšem Soči velkou možnost nevyužilo, neboť Joni Ortio předvedl fantastický zákrok!

13:02
    Vyloučení v týmu Barys Nur-Sultan (Darren Dietz – 2 min., krosček).

10:10
    Tentokrát už to vypadalo na gól ze strany hostů, ovšem ti nedokázali dostat kotouč do odkryté svatyně!

Michal Raška

Branky a nahrávky: 21. Strömwall (Pogorišnyj, Točickij), 39. Miromanov (Ruděnkov, Rubcov), 59. Miromanov (Šmeljov)

HK Soči: Treťjak (Lassinantti) – Pogorišnyj, Miromanov, J. Alexandrov (C), Soljannikov, Batyršin, Rundblad, Miščenko, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Strömwall – Ruděnkov (A), Rubcov, Karjalainen – Garajev, Apalkov, Ogirčuk – Kolgotin, N. Kvartalnov, A. Galimov.
    Barys Nur-Sultan: Ortio (Kudrjavcev) – Dietz (C), Kleščenko, Blacker, Svedberg, Šalapov, Metalnikov (A), Gajtamirov – R. Starčenko (A), Valk, Michajlis – Lilja, Videll, Frattin – Petuchov, Gurkov, Asetov – Ševčenko, Grenc, Šestakov – Musorov.

Rozhodčí: Vasiljev, Gamalei – Kučava, Černyšjov