Jekatěrinburg – Jaroslavl 1:0 (po pr.) | Magnitogorsk – Novosibirsk 0:3 (kon.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 4:1 (kon.)
Ufa – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Jokerit – Viťaz 0:0 (odl.) | Minsk – Riga 3:0 (kon.)
Soči – Barys 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Omsk 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Kunlun 1:2 (kon.)
konec
Traktor Čeljabinsk
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 28.10.2020, 15:00 • Ledová aréna Traktor • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  56:32 Igor POLYGALOV - 4:1
   
  56:32
  Čeljabinsk právě vstřelil branku!
  Domácí zřejmě definitivně rozhodují o svém vítězství! V přečíslení 2 na 1 dostal kotouč Pontus Åberg, který pod tlakem nezamířil přesně. Puk se ale od zadního mantinelu odrazil zpět před branku a IGOR POLYGALOV ho pohotově zametl za dezorientovaného brankáře Melničuka – 4:1. Asistence: Pontus Åberg a Dmitrij Ogurcov.
  44:02 Ivan ČECHOVIČ - 3:1
   
  44:02
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  Hosté přesilovou hru využívají! Andy Miele nahrál mezi kruhy IVANOVI ČECHOVIČOVI, jehož střela propadla za záda brankáře Fedotova – 3:1. Asistence: Chris Wideman a Andy Miele.
  24:39 Dmitrij OGURCOV - 3:0
   
  24:39
  Čeljabinsk právě vstřelil branku!
  Traktor odskakuje už na třígólový rozdíl! Tomáš Hyka uvolnil z druhé vlny najíždějícího obránce DMITRIJE OGURCOVA. Ten měl před sebou volný prostor, takže si popojel až na vrchol levého kruhu pro vhazování a bombou na lapačku propálil Melničuka – 3:0. Asistence: Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka.
  22:52 Jaroslav KOSOV - 2:0
   
  22:52
  Čeljabinsk právě vstřelil branku!
  Teď ale domácí navyšují svůj náskok! Alexandr Avcin protlačil ve středním pásmu puk na JAROSLAVA KOSOVA, který jel sám na hostující branku. Naznačil kličku do bekhendu, ale kotouč si následně přehodil na forhend a podél pravého betonu brankáře Melničuka ho poslal do brankové síťky. Asistence: Alexandr Avcin.
  08:57 Pontus ÅBERG - 1:0
   
  08:56
  Čeljabinsk právě vstřelil branku!
  Domácí přesilovou hru využívají! Přihrávku na levý kruh dostal PONTUS ÅBERG, který tam byl zcela volný a svou příležitost dokonale využil, když se zápěstím trefil nad lapačku brankáře Melničuka. Asistence: Lawrence Pilut a Sergej Kalinin.

  Martin Augustin

  Branky a nahrávky: 9. Åberg (Pilut, Kalinin), 23. Kosov (Avcin), 25. Ogurcov (Sedlák, Hyka), 57. Polygalov (Åberg) – 45. Čechovič (Ch. Wideman, Miele)


  Traktor Čeljabinsk: Fedotov (Sudnicin) – Manuchov, Pilut, Isajev, Tělegin, Karpuchin, Ogurcov, S. Garejev – Kalinin (C), Berglund, Byvalcev – Hyka, Sedlák (A), Kravcov – Åberg, Polygalov (A), Osnovin – Avcin, Karlin, Kosov – Švarjov.
  Torpedo Nižnij Novgorod: Melničuk (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Mišarin, Austin, Ručkin – Žafjarov (A), Miele, Čechovič – Kloos, Belevič, Šenfeld (C) – Verjajev, Szwarz, Urakov (A) – Vengrižanovskij, Pereskokov, Gončaruk – Počivalov.

  Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Savenkov, Berseňov

  Diváci: 2640