AEK Atény – Leicester 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Braga 1:2 (kon.) | AC Milán – Sparta 3:0 (kon.)
Lille – Celtic 2:2 (kon.) | Karabach – Villarreal 1:3 (kon.) | Linz – Ludogorec 4:3 (kon.)
Antverpy – Tottenham 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.) | Feyenoord – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Gent – Hoffenheim 1:4 (kon.) | CZ Bělehrad – Liberec 5:1 (kon.) | Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.)
AS Řím – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Kluž – Young Boys 1:1 (kon.) | Arsenal – Dundalk 3:0 (kon.)
Molde – Rapid 1:0 (kon.) | Slavia – Leverkusen 1:0 (kon.) | Nice – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Benfica – Standard 3:0 (kon.) | Rangers – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Eindhoven 1:2 (kon.)
Granada – PAOK 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Neapol 0:1 (kon.) | Alkmaar – Rijeka 4:1 (kon.)
Benfica Lisabon
3:0 (0:0)
Standard Lutych
Čtvrtek 29.10.2020, 21:00 • Estádio do Sport Lisboa e Benfica • Evropská liga • Skupina D

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:52:56)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:12.

Je konec. Benfica Lisabon zvítězila na domácí půdě jasně 3:0, když porazila Standard Lutych. První poločas byli domácí lepším týmem, ale branka nepadla. To ovšem změnila druhá půle, když se ve 49. minutě trefil z penalty Pizzi. Následně byl Lisabon stále jasně lepším celkem a v 66. minutě se také z pokutového kopu trefil Waldschmidt. V 76. minutě poslal Benficu do tříbrankového vedení Pizzi. Lisabon tak zaslouženě zvítězil.

90+3

90+2
    Nyní přišel ovšem faul domácího hráče.

90+1
    Tentokrát se útočník Benficy ocitl v ofsajdu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Hostující obránce skvěle zblokoval přihrávku soupeře.

89
    Domácí celek si ale poradil se standardkou soupeře a opět je u balónu.

88
    Hosté se sice dostali ke střele, ale ta byla zblokována a následuje rohový kop.

87
    Ovšem střela z volného kopu letěla z kopačky Boljeviće nad bránu.

86
    Domácí hráč se dopustil faulu na hranici vápna a Standard má k dispozici volný kop.

86
    Felipe Avenatti se snažil dostat ke střele, ale obránce mu ho skvěle vypíchl.

85
    Ovšem standardní situace domácích nepřinesla nic vážnějšího a k míči se tak dostali hosté.

84
    Následně Lisabon získal rohový kop z levé strany.

83
    Domácí hráči jsou odměněni potleskem diváků, kteří na zápas mohli, ale v omezeném počtu.