AEK Atény – Leicester 1:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Braga 1:2 (kon.) | AC Milán – Sparta 3:0 (kon.)
Lille – Celtic 2:2 (kon.) | Karabach – Villarreal 1:3 (kon.) | Linz – Ludogorec 4:3 (kon.)
Antverpy – Tottenham 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Dinamo Záhřeb 0:0 (kon.) | Feyenoord – Wolfsberger 1:4 (kon.)
Gent – Hoffenheim 1:4 (kon.) | CZ Bělehrad – Liberec 5:1 (kon.) | Sivasspor – Maccabi Tel Aviv 1:2 (kon.)
AS Řím – CSKA Sofia 0:0 (kon.) | Kluž – Young Boys 1:1 (kon.) | Arsenal – Dundalk 3:0 (kon.)
Molde – Rapid 1:0 (kon.) | Slavia – Leverkusen 1:0 (kon.) | Nice – Beer Ševa 1:0 (kon.)
Benfica – Standard 3:0 (kon.) | Rangers – Lech Poznaň 1:0 (kon.) | Omonia Nikósie – Eindhoven 1:2 (kon.)
Granada – PAOK 0:0 (kon.) | Real Sociedad – Neapol 0:1 (kon.) | Alkmaar – Rijeka 4:1 (kon.)
KAA Gent
1:4 (0:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Čtvrtek 29.10.2020, 18:55 • Ghelamco Arena, Gent • Evropská liga • Skupina L

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:51:04)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:15. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 12:12.

Je konec. TSG 1899 Hoffenheim zvítězil na půdě KAA Gentu 4:1! Už ve 13. minutě získalo domácí mužstvo penaltu, kterou ale skvěle chytil Baumann. Ve 36. minutě získal pokutový kop také německý celek a ten jí proměnil, respektive to byl Belfodil. V 52. minutě šli hosté do dvoubrankového vedení po brance Grillitsche. Následně byli hosté jasně lepším týmem a v 73. minutě je poslal do vedení 3:0 Gačinovič. V závěru sice nsížil Kleindienst, ale v té samé minutě se trefil také hostující Dabbur a Hoffenheim vyhrál vysoce 4:1.

90+4
    90+3. Munas DABBUR - 1:4

90+3
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Odpověď hostů ovšem byla blesková a vrací se tak na třígólový náskok! MUNAS DABBUR se dostal na hranici vápna k míči, kdy si skvěle poradil s obráncem a následně fantasticky zakončil k pravé tyči.
    90+3. Tim KLEINDIENST - 1:3

90+3
    Gent právě vstřelil branku!
    Nakonec se domácí dočkali branky v samotném závěru! Jordan Botaka z pravé strany vápna našel před bránou osamoceného TIMA KLEINDIENSTA a ten zakončil z bezprostřední blízkosti a snížil tak na 1:3. Asistence: Jordan Botaka.

90+2
    Tentokrát se hostující hráč ocitl v ofsajdu.

90+1
    Nyní se sice hosté dostali ke střele, ale ta letěla jen nad bránu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Gent se ke konci utkání snaží něco vymyslet, ale obrana Hoffenheimu si vede skvěle.

87
    Opět se domácí dostali do zajímavé šance, ale ani nyní z toho nakonec nic nebylo.

86
    Nyní je ošetřován hráč hostujícího celku.

85
    Posléze ještě Gent získal rohový kop, ale ten nic vážnějšího nakonec nepřinesl.
    84. Kleindienst napálil tyč.

84
    Ovšem po chybě v hostující obraně se Tim Kleindienst dostal do velké šance, ale jeho pokus skončil na tyči!

84
    Nyní už se utkání spíše dohrává a Hoffenheim má zápas pod kontrolou.

82
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Stefan Posch, přichází Munas Dabbur.

81
    Ovšem přímý kop Skova ani tentokrát nevyšel a skončil jen vedle levé tyče.

80
    Tentokrát Hoffenheim získal přímý kop z velmi dobré pozice, když se Vadis Odjidja-Ofoe dopustil faulu.

79
    Gent se tentokrát sice dostal ke střele, ale ta minula hostující svatyni a nepřinesla tak nic nebezpečného.

77
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Niklas Dorsch, přichází Sulayman Marreh.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Ishak Belfodil, přichází João Klauss.
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Jordan Botaka.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Christoph Baumgartner.

76
    Posléze už se odpískal ofsajd hostujícího hráče.

75
    Opět se Hoffenheim dostal do velké šance, ovšem Davy Roef předvedl další dva skvělé zákroky!
    73. Mijat GAĆINOVIĆ - 0:3

73
    Nádherná branka a hosté zvyšují na 3:0! MIJAT GAĆINOVIĆ se dostal k volnému balónu pár metrů od hranice vápna a následně excelentně zakončil do levé šibenice!

72
    Vogt přerušil brejk soupeře a uviděl kartu žluté barvy.

71
    A další rohový kop hostů, neboť ten předchozí nic vážnějšího nepřinesl.

70
    Další útočná akce hostujícího celku znamená další rohový kop německého mužstva.

69
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Tim Kleindienst.
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Anderson Niangbo.

67
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Sebastian Rudy, přichází Mijat Gaćinović.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Sargis Adamjan.

67
    Roman Jaremčuk se nachytal v ofsajdovém postavení.

66
    Hoffenheim má tento zápas pod kontrolou a nyní na hrací ploše jasně dominuje.
    64. Roefův fantastický zákrok proti střele Belfodila!

64
    Davy Roef se opět činil, když z bezprostřední blízkosti vychytal zakončení Ishaka Belfodila po rohovém kopu!

63
    Následně tady máme další roh hostujícího mužstva, ale tentokrát z levé strany.

62
    Davy Roef si skvěle poradil s pokusem Ishaka Belfodila a následuje roh pro německý tým.

61
    Hosté znovu drží míč na kopačkách a pomalu se snaží něco vymyslet.

60
    Hodina hry je u svého konce a Hoffenheim vede na půdě Gentu poměrem 2:0.

59
    Sebastian Rudy to zkusil z dálky, ovšem pokus z jeho kopačky nepřinesl gólový moment.

58
    Oliver Baumann předvedl velmi dobrý zákrok proti střele domácího hráče! Následuje roh pro Gent.

57
    Kevin Vogt se po centru z rohu sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal jen vedle brány.

56
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Vadis Odjidja-Ofoe.

56
    Nyní se hostující mužstvo ocitlo pouze v ofsajdovém postavení.

55
    Nakonec ale přišel nákop Hoffenheimu, který nic nebezpečného nepřinesl.

54
    Opět jsou u míče hráči německého mužstva, kteří se postupnou kombinací snaží něco vymyslet.
    52. Florian GRILLITSCH - 0:2

52
    Hosté zvyšují náskok na 2:0! Ihlas Bebou si skvěle sběhl na pravou stranu vápna, kde následně dával míč pod sebe na FLORIANA GRILLITSCHE a ten fantasticky zakončil k levé tyči. Asistence: Ihlas Bebou.

51
    Rudy sejmul k zemi Dorsche a uviděl tak od sudího jasnou žlutou kartu.

49
    Znovu přišel střelecký pokus hostujícího hráče, ale tentokrát byl zblokován domácím obráncem.

48
    Následný rohový kop Hoffenheimu ovšem nepřinesl nic nebezpečného.
    47. Roef skvěle vychytal Grillitsche!

47
    Florian Grillitsch se dostal ke střele, ale jeho pokus k pravé tyči skvěle vychytal Davy Roef!

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:55.

První poločas je u svého konce a TSG 1899 Hoffenheim vede na půdě KAA Gent poměrem 1:0. Už ve 13. minutě získalo domácí mužstvo penaltu, kterou ale skvěle chytil Baumann. Ve 36. minutě získal pokutový kop také německý celek a ten jí proměnil, respektive to byl Belfodil. Hosté tak jsou lepším týmem a zaslouženě vedou.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

44
    Roman Bezus se sice dostal k odraženému míči, ale jeho střela z dálky letěla daleko vedle brány.

43
    Diadie Samassékou to zkusil z dálky, ale jeho pokus opět skončil v moci gólmana.

42
    KAA Gent tentokrát získal autové vhazování na polovině soupeře.

41
    Německý celek si ke konci poločasu vyvíjí tlak, ale obrana Gentu si poradila.

40
    Balón skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Hoffenheim.

39
    Poté se ovšem dopředu dostali hosté, ale ani ti se nedostali ke střele.

37
    Gent se snaží rychle něco vymyslet a odpovědět, ale momentálně se mu to moc nedaří.
    36. Ishak BELFODIL - 0:1

36
    Hosté otevírají brankový účet tohoto zápasu! K exekuci pokutového kopu se postavil ISHAK BELFODIL, který vystřelil razantně po zemi k levé tyči, kde si skočil také brankář Roef, ale na balón těsně nedosáhl!

35
    Michael Ngadeu uviděl za svou ruku žlutou kartu.
    34. Penaltová situace.

34
    Byla nařízena penalta pro Hoffenheim. Ihlas Bebou uvnitř vápna nakopl ruku Michaela Ngadeua a hosté tak mají šanci jít do vedení!

32
    Domácí útočník se nyní nachytal jen v ofsajdové pasti.

31
    Ani rohový kop belgického celku nám zatím nepřinesl brankovou situaci.

30
    Máme za sebou půl hodiny tohoto utkání, ve kterém jsme viděli penaltu, ale gól nikoliv.

29
    Gent tentokrát vybojoval rohový kop, když byl centr z levé strany zblokován.

27
    Bebou se rovněž dostal do zakončení, ovšem Roef je zatím stoprocentní a drží Gent nad vodou.

24
    Ryan Sessegnon se sice prodral ke střele, ale Roef si opět poradil.
    23. Robert Skov vypálil vedle svatyně.

23
    Robert Skov vypálil z přímého kopu dělovku, která ale skončila vedle pravé tyče!

22
    Faul domácího kapitána Kumse znamená přímý kop pro německé mužstvo.

21
    Nyní ovšem přišel faul z hostující strany, když Diadie Samassékou přišlápl nohu soupeře.

20
    Roman Jaremčuk se snažil si sběhnout za obranu, ale stoper Hoffenheimu si skvěle poradil.

19
    Milád Mohammadí si pomohl v souboji rukama a dopustil se tak nedovoleného zákroku.

18
    Robert Skov se snažil z pravé strany najít centrem na zadní tyči spoluhráče, ale balón sklouzl pouze do zámezí.

17
    Hostující celek sice měl k dispozici rohový kop, ale ten nic vážnějšího nepřinesl.

16
    Posléze přišla střela hostujícího hráče, která byla sražená.

15
    Nyní už je to opět Hoffenheim, který se snaží něco vymyslet.
    13. Chycená penalta Jaremčuka.

13
    K pokutovému kopu se postavil Roman Jaremčuk, který zakončil do pravé strany, kde ovšem skočil také Baumann, který tuto penaltu dokázal skvěle vyrazit!
    12. Penaltová situace.

12
    Byla nařízena penalta pro Gent. Stefan Posch poslal uvnitř pokutového území k zemi Romana Jaremčuka a tohle je velká šance pro domácí!
    11. Posch neprostřelil Roefa!

11
    Hoffenheim sehrál skvělou kombinaci, na jejímž konci se dostal ke střele Stefan Posch, ale jeho pokus letěl do připraveného brankáře Roefa!

10
    Posléze se balón dostal až k brankáři Oliveru Baumannovi a německý celek tak bude vytvářet novou kombinaci od své svatyně.

9
    Následná standardní situace Hoffenheimu ale nepřinesla nic nebezpečného.

8
    Andreas Hanche-Olsen odhlavičkoval centr soupeře do zámezí a následuje tak rohový kop.

7
    Ani nyní útočná akce domácího mužstva nebyla zakončena nějakou střelou a dopředu tak jde Hoffenheim.

5
    Gent zatím hraje celkem aktivně, ale ani tentokrát se mu nepodařilo přejít přes obranu soupeře.

4
    Posléze se domácí celek dostal pouze do ofsajdové pasti a hra je přerušená.

3
    Domácí mužstvo drží míč na své polovině a pomalu se snaží něco vymyslet.

1
    Míč skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro domácí Gent.

1

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

KAA Gent: Roef – Hanche-Olsen, Ngadeu, Fortuna – Castro-Montes, Dorsch, Bezus, Kums (C), Mohammadí – Bukari – Jaremčuk.
    Náhradníci: Jochmans, Vanden Borre – Botaka, Kleindienst, S. Marreh, Niangbo, Plastun, Odjidja-Ofoe, Owusu.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Skov, S. Posch, Vogt, Akpoguma, R. Sessegnon – Rudy, Samassékou, Grillitsch – Bebou, Belfodil.
    Náhradníci: Pentke – Baumgartner, Adamjan, Bogarde, Bruun Larsen, Gaćinović, Dabbur, Klauss.

Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Zogaj (vš. SUI).

TSG 1899 Hoffenheim:

TSG 1899 Hoffenheim v prvním zápase přivítal na svém stadionu CZ Bělehrad. Hosté za celé utkání ani jednou nevystřelili na bránu. První poločas tak skončil sice bez branek, ale v 64. minutě otevřel brankový účet domácí Baumgartner. V 90+3. minutě pečetil, že tři body zůstanou doma Dabbur. Německý celek tak vyhrál 2:0
    V domácí lize si zatím Hoffenheim vede tak nějak průměrně a nachází se na 9. místě se 7 body. V posledním utkání remizoval na půdě Brém 1:1.

KAA Gent:

KAA Gent se v prvním utkání představil na půdě Liberce. Tam sice měl v první i druhé půli lehce střeleckou převahu, ale o jedinou branku se postaral ve 29. minutě Yusuf a Gent tak odjel z Česka s prázdnou. Celkově tento belgický celek nemá zrovna formu a v posledním zápase v lize prohrál na domácí půdě 1:2 s Genkem. V Jupiler League se tak nachází až na 13. místě.

Ve 2. kole skupiny L se proti sobě utkají týmy KAA Gent a TSG 1899 Hoffenheim. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude v Ghelamco Aréně v Gentu. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Schärer a jeho asistenti De Almeida a Zogaj (vš. SUI). Úvodní výkop je naplánován na 18:55.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.

Michal Raška

Branky: 90+3. Kleindienst (Botaka) – 36. Belfodil (pen.), 52. Grillitsch (Bebou), 73. Gaćinović, 90+3. Dabbur

Karty:   35. Ngadeu (GNT) – 51. Rudy (HOF), 72. Vogt (HOF)

Neproměněná penalta: 13. Jaremčuk (GNT), brankář Baumann zneškodnil

KAA Gent: Roef – Hanche-Olsen, Ngadeu, Fortuna – Castro-Montes (77. Botaka), Dorsch (77. S. Marreh), Bezus (56. Odjidja-Ofoe), Kums (C) (69. Niangbo), Mohammadí – Bukari – Jaremčuk (69. Kleindienst).

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – Skov, S. Posch (82. Dabbur), Vogt, Akpoguma, R. Sessegnon – Rudy (67. Gaćinović), Samassékou (67. Adamjan), Grillitsch (77. Baumgartner) – Bebou, Belfodil (77. Klauss).

Rozhodčí: Schärer – De Almeida, Zogaj (vš. SUI)