Lok. Moskva – Atlético 1:1 (kon.) | Šachtar – Mönchengladbach 0:6 (kon.) | Salzburg – Bayern 2:6 (kon.)
Real Madrid – Inter 3:2 (kon.) | Manchester City – Olympiakos 3:0 (kon.) | Porto – Marseille 3:0 (kon.)
Midtjylland – Ajax 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Liverpool 0:5 (kon.)
Manchester City
3:0 (1:0)
Olympiakos Pireus
Úterý 03.11.2020, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů • Skupina C

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:55:27)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:7.

Je konec. Manchester City si upevňuje první příčku ve skupině, když zvítězil nad Olympiakosem poměrem 3:0.
    Do utkání vlétli domácí velice dobře a aktivně a už v 7. minutě mohl rozvlnit síť parádičkou Torres, ovšem v tom mu obrana hostů zabránila. Dlouho ale Citizens nečekali a ve 12. minutě se právě Torres už dokázal prosadit. Ve 32. minutě sice dal branku Sterling, ale pouze z ofsajdu. Olympiakos si v první části zápasu nevypracoval zkrátka vůbec nic.
    Druhý poločas byl velice zajímavý, neboť v 54. minutě nevyužil Valbuena chybu soupeře. V 61. minutě se El Arabi dostal ke střele v dobré šanci, ale Ederson vychytal. V 81. minutě uklidnil domácí celek Gabriel Jesus, když zvítězil na 2:0. A na konečných 3:0 upravil skóre v 90. minutě João Cancelo.
    Manchester City zvítězil nad Olympiakosem 3:0.

90+3

90+3
    Opět je míč v zámezí a Olympiakos bude mít k dispozici autové vhazování.

90+2
    José Holebas nyní zfauloval Cancela a útočná akce řeckého týmu ani nyní nic nepřinesla.

90+1
    Míč skončil pouze v zámezí a následuje tak autové vhazování pro domácí celek.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    90. João CANCELO - 3:0

90
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Domácí i v tomto utkání Ligy mistrů dávají tři góly! JOÃO CANCELO si pár metrů od vápna vyměnil míč s Nmechou a následně fantasticky zakončil levačkou k levé tyči. Asistence: Felix Nmecha.

89
    Citizens opět získali balón na polovině soupeře a utkání se tak pouze dohrává s míčem na kopačkách domácích hráčů.

88
    Olympiakos už tento zápas ve svých hlavách po druhé obdržené brance vzdal a obrázek hry je tak stejný jako v prvním poločase.

87
    Opět musel ve vápně hostů zasahovat stoper Rúben Semedo, kterému se i tentokrát podařilo zblokovat centr soupeře.

86
    João Cancelo se sice opřel do míče, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Josého Sá.

85
    Střídání v týmu Olympiakos FC: ze hřiště odchází Mathieu Valbuena, přichází Hillal Soudani.
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Felix Nmecha.

85
    Standardní situace domácích se ale příliš nepodařila a následuje odkop od hostující svatyně.

84
    Rúben Semedo skvěle zblokoval centr João Cancela z pravé strany a následuje tak rohový kop Manchesteru.