Bordeaux – Montpellier 0:2 (kon.) | PSG – Rennes 3:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:0 (2:0)
Stade Rennes
Sobota 07.11.2020, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek sobotního večera. (23:04:14)

Fauly: 19:15

Zápas je u konce, Paris Saint-Germain na domácím hřišti porazilo Stade Rennes 3:0 a potvrdilo tak roli favorita utkání. Domácí se dostali do vedení už v 11. minutě, kdy se po chybě v obraně Rennes prosadil Moise Kean. Za dalších jedenáct minut už to bylo 2:0, tentokrát se elegantním obloučkem prosadil Ángel Di María, který ještě předtím trefil tyč. Ve druhém poločase byli hosté aktivní a pokoušeli se minimálně o snížení. PSG se však dobře bránilo a když se v 73. minutě dostal k první střele na branku ve druhém poločase Ángel Di María, skončilo to brankou na konečných 3:0.

90+4

90+3
    Rennes zahrávalo rohový kop a k zakončení hlavou se dostal Steven Nzonzi. Kelyor Navas předvedl ještě jeden výborný zákrok.

90+2
    Marquinhos se ocitl v obležení hráčů Rennes, ale ve složité situaci dokázal míč udržet a následně ho předal dál.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Zápas se nezadržitelně blíží ke svému konci, hlavním cílem PSG je už nyní udržení čistého konta Keylora Navase.

87
    Rennes zahrávalo rohový kop, ale ani z něj se do střelecké listiny nezapisuje.

86
    Layvin Kurzawa byl později v souboji s Del Castillem a za tento svůj faul dostává žlutou kartu.

85
    Následný rohový kop dokázali hosté ubránit, ale i dál prohrávají o tři branky a neživí velké naděje na body z dnešního utkání.
    84. Rafinhova nebezpečná rána.

84
    Dagba už si chystal míč na střelu, ale nakonec ho ještě předal Rafinhovi, který vypálil levačkou. Jeho technickou ránu dokázal Alfred Gomis fantastickým zákrokem vytěsnit.

82
    Keylor Navas musel do akce, bez problému dokázal vyboxovat prudký centr na první tyč.

81
    Marquinhos fauloval Guirassyho těsně před pokutovým územím a Rennes tak má k dispozici standardní situaci z hodně nebezpečné pozice.

80
    Bakker dnes nehraje úplně ideální zápas, znovu mu nevyšlo zpracování míče po přenesení hry a míč tak skončil v autu.

79
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Jeremy Doku, přichází Romain Del Castillo.

78
    Rennes se stále ještě nevzdává a i dál se snaží dobývat branku PSG. Domácí se ale zatím brání dobře.