Mountfield HK – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:1 (kon.) | K. Vary – Motor ČB 3:2 (kon.)
Liberec – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Středa 11.11.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 17. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali, a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:49:57)

Je rozhodnuto! Karlovarští hokejisté dokázali otočit i odvetný duel s Českým Budějovicím. V posledních dvaceti minutách dokázali energetici vstřelit rozhodující branku, tu si připsal Petr Koblasa, který dokázal propálit Čiliaka zpoza levého kruhu. Tři body tak zůstávají na západě Čech.

59:35
    Šenkeřík jen o milimetry netrefil hostující bránu, skóre se tedy nemění.

58:25
    Marek Čiliak míří na střídačku a hosté to zkouší v šesti.

57:16
    Allen pálil zleva, Novotný ale jeho střelu chytil do lapačky.

56:54
    Prokeš to zkusil zprava bekhendem, karlovarskou klec ale minul.

55:35
    Michnáč vypálil zpoza kruhů, Novotný ale jeho ránu vyrazil ramenem.

54:48
    Motoru se nedaří dostat z vlastního pásma, energetici totiž velice dobře zachytávají jeho rozehrávky.

53:59
    Václav Skuhravý (KVA) nesouhlasil s rozhodnutím rozhodčích o zakázaném uvolnění, tímto protestem si vysloužil desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

53:40
    Hosté se při ofenzivním snažení dopouštějí ofsajdu.

Komerční přestávka.

52:50
    Motor vyráží do útoku zpoza vlastní brány.

51:53
    Hosté se snaží za každou cenu vyrovnat, zatím se jim ale v útočné třetině nedaří dostávat ke střelám.

50:49
    Prokeš přesměroval trajektorii puku v předbrankovém prostoru, nepřehlednou situaci ale Novotný perfektně vyřešil a puk zastavil.

49:51
    Energetici ve vlastním oslabení vyrazili do útoku, Černochovo zakončení ale skončilo v ochranné síti.

48:55
    Domácí úspěšně vyhazují puk do bezpečí.

48:32
    Petr Šenkeřík (KVA) si odpyká dvouminutový trest za podrážení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 19. Zábranský (Vondráček), 33. Zábranský (Lauko, Kohout), 48. Koblasa (Šenkeřík, D. Kaše) – 3. Z. Doležal (Pýcha, Slováček), 9. Jonák (D. Voženílek, Prokeš)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, D. Kaše, Flek – T. Mikúš, Vildumetz, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    Banes Motor České Budějovice: Čiliak (Patera) – Vydarený, Plášil, Pýcha (C), Slováček, Pavel, Allen – Jonák, Prokeš, D. Voženílek – M. Novák (A), R. Přikryl, Beránek – Christov, Indrák, Holec – Karabáček, Michnáč, Z. Doležal.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Votrubec, Ševic