Dynamo Moskva – Ufa 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Soči 7:0 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 0:2 (kon.)
Kazaň – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Kunlun – Čeljabinsk 3:5 (kon.) | Viťaz – Spartak Moskva 3:7 (kon.)
Riga – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
Severstal Čerepovec
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
SKA Petrohrad
Sobota 14.11.2020, 15:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

35:35
    Po krátkém náporu Severstalu se hosté dopustili faulu na Vichareva a dvě minuty za krosček dostal Oscar Fantenberg.

13:45
    Ne ale dlouho, neboť rozhodčí viděli faul Alexandera Petunina a ten dostal dvě minuty za vysokou hůl.

11:39
    Další vyloučení, nyní na straně Čerepovce. Dvě minuty za hákování dostal David Dumbadze.

08:34
    Je tu první vyloučení utkání, přesilovku si zahrají domácí hokejisté. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Oscar Fantenberg.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Kuzmenko (Antipin, Fantenberg), 26. M. Aaltonen (Kuzmenko, Antipin)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, Provolněv, Adamčuk, M. Chabarov, Lalonde (A), Matuškin, Kudako, Karimov – Vicharev (C), A. Garejev, J. Morozov – Jo. Nättinen, Vovčenko, Petunin – Kapustin, Geraskin (A), Guslistov – J. Jakovlev, A. Alexejev, Dumbadze.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Askarov) – Chafizullin, Galeňuk, Ožiganov, Fantenberg, Antipin, Tokranov, Kirsanov – Podkolzin, Vey (A), K. Marčenko – Švec-Rogovoj, M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Timkin (A) – Chusnutdinov, Ivan Morozov, Tkačjov – Trenin.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Šalagin, Šišlo

Diváci: 1 516