Dynamo Moskva – Ufa 3:4 (po pr.) | CSKA Moskva – Soči 7:0 (kon.) | Čerepovec – Petrohrad 0:2 (kon.)
Kazaň – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Kunlun – Čeljabinsk 3:5 (kon.) | Viťaz – Spartak Moskva 3:7 (kon.)

Martin Bakoš (Spartak Moskva) 0+1. 4 střely, čas na ledě 18:01
    Július Hudáček (Spartak Moskva) 60 minut, 3 góly, 27 střel (17:29:47)

Spartak Moskva naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas na půdě soupeře. Hostující celek udělal důležité kroky k výhře už v první třetině, kterou vyhrál 4:1. Následně se dostal do vedení 5:1. Domácí snížili na 3:5, ale pak přidal Spartak další dva góly, čímž o své výhře rozhodl definitivně.

58:59 Lukáš RADIL - 3:7

58:59
    Spartak právě vstřelil branku!
    Při vlastním oslabení se do situace dva na brankáře dostali Jori Lehterä a LUKÁŠ RADIL. Prvně jmenovaný dojel před branku, kde přihrál Lukáši Radilovi, který snadno prostřelil brankáře. Hezká rychlá akce. Asistence: Jori Lehterä a Andrej Zubarev.

58:34
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťjom Serikov – 2 min., podrážení).
    58:10 Anatolij NIKONCEV - 3:6

58:10
    Ze středního pásma poslal kotouč do prázdné domácí branky nedostatečně pokrytý ANATOLIJ NIKONCEV. Asistence: Robin Hanzl a Arťom Fjodorov.

58:00
    Dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:32
    Robin Hanzl (Spartak Moskva) zkoušel trefit prázdnou branku, ale neuspěl.

56:35
    Domácí hrají v šesti bez brankáře.

56:29
    Július Hudáček (Spartak Moskva) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Nejprve ale komerční přestávka.

55:43
    Anatolij Nikoncev (Spartak Moskva) rozehrál kotouč do útočného pásma, tam se ale dostal do kontaktu s obránci, kteří jej nenechali vypálit.

55:00
    Jegor Voronkov (Viťaz) rozehrává od své branky, ve středním pásmu ale domácí celek o kotouč přišel.

54:33
    Sledujeme rychlý hokej, dlouho se nepřerušovalo, Maxim Cyplakov pálil z dobré pozice, ale brankáře neprostřelil.

53:00
    Na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme. Ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

52:31
    Jori Lehterä (Spartak Moskva) pálil z velké dálky, jeho ránu snadno Ilja Ježov vyrazil nad branku.

52:14
    Domácí nahodili kotouč do pásma tak, aby z toho nebyl icing, a pak šli střídat.

51:50
    Spartak rozehrává od své branky, následně se rychle dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. Mojsejev (Grebenščikov), 32. Danforth (A. Sjomin, Daugavinš), 36. Tedenby (Danforth) – 5. Nikoncev (TS), 8. Talalujev (Fjodorov), 16. Radil (Bakoš, Rylov), 19. Zubarev (R. Hanzl, M. Cyplakov), 31. Širokov (Lehterä), 59. Nikoncev (R. Hanzl, Fjodorov), 59. Radil (Lehterä, Zubarev)

HC Viťaz Moskevská oblast: Todykov (19. I. Ježov) – Hultström, Voronkov, Jeřábek, Pylenkov, Golovkov, Pautov, Vorobej – Daugavinš, Danforth, Tedenby – Bardakov, V. Popov, A. Sjomin – Mojsejev, Laričev, Grebenščikov – Malychin, Ivanjuženkov, Smolin – Arťuchin.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov, Nikišin, Zubarev, Sokolov, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Širokov, Lehterä, Radil – Fjodorov, R. Hanzl, Nikoncev – M. Majorov, Ljubimov, Bakoš – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov.

Rozhodčí: Naumov, Sidorenko -Gordenko, Osipov