Chile – Peru 2:0 (kon.) | Brazílie – Venezuela 1:0 (kon.)
Chile
2:0 (2:0)
Peru
Sobota 14.11.2020, 00:00 • Santiago De Chile • Kvalifikace MS (Jižní Amerika) • 3. kolo

Domácí celek potvrdil roli mírného favorita a vyhrává tento zápas 2:0. Chile zaslouženě tento duel dokázalo vyhrát, o obě branky se v prvním poločase postaral aktivně hrající Vidal. Právě on se dnes ukázal jako rozhodující hráč. V Santiagu de Chile tento zápas skončil něco málo po desáté hodině večer. Fanoušci Chile tak mohou jít spokojeně spát, naopak peruánští příznivci příliš spokojení nejsou. Domácí brankář Bravo předvedl velmi dobrý výkon. (02:09:04)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 0:2. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:16.

90+8

90+8
    Vše je v pořádku, brankář Bravo bude vykopávat od své branky.

90+6
    Nyní se do hry dostává VAR, řeší se situace před brankou Chile.

90+5
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty, volný kop z velké dálky rozehrává hostující celek. Centr se snesl před branku, ale k zakončení se Peru nedostalo, píská se ofsajd.

90+4
    Rozehrávat tedy bude hostující brankář Pedro Gallese. Ten přenechal míč obráncům, kteří se pokouší otočit směr hry.

90+3
    Jean Meneses rozehrál nakrátko, následně se u rohového praporku dopustil domácí celek útočného faulu.

90+2
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, obrana po Mensesově akci odehrála míč do zámezí, uvidíme rohový kop.

90+1
    Chilští fotbalisté se propracovali rychle na útočnou část hrací plochy, ale jejich akce končí nepřesným centrem do předbrankového prostoru.

90+1
    Celkem pět minut uvidíme navíc ke druhému poločasu.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, hosté sice míč nyní dostali do branky, ale gól padl z ofsajdového postavení, branka tedy neplatí.

89
    Po souboji s Luisem Advinculou zůstává na hrací ploše ležet domácí Jean Meneses. Sudí přerušuje hru a jde se podívat, jak na tom domácí hráč je.

88
    Hosté rozehráli situaci nablízko. Následoval centr do pokutového území, kde si ale jeden z útočících hráčů počínal nedovoleně. Hrát tak bude gólman Bravo.

86
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Echeverría (Chile). Domácí hráč hodně důrazně dohrál souboj se soupeřem poblíž půlící čáry, a tak budou hrát hosté.

86
    Další nepřesný dlouhý míč na nabíhajícího domácího hráče. Toto jsou přesně ty momenty, které sráží takticky velmi dobře hrající domácí celek.

85
    Velkou šanci nedokázal proměnit domácí hráč, na druhé straně pak obrana zblokovala centr před branku. Alexis byl tím hráčem, která z bezprostřední blízkosti neprostřelil brankáře Peru.

84
    Domácí fotbalisté se pokouší vrátit k aktivní hře z prvního poločasu, zatím se jim ale nedaří zejména přihrávky do běhu. Peruánská obrana mnoho práce díky nepřesnostem nemá.