Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (po pr.)
Mountfield HK – Olomouc 4:0 (kon.) | Pardubice – Sparta 1:3 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:5 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři pečetí svou výhru krásnou trefou FILIPA ZADINY, který obdržel nahrávku od Romana na pravé straně předbrankového prostoru, zamíchal s kotoučem a vymetl růžek u bližší Hufovy tyče. Asistence: Miloš Roman.
    57:12 Daniel GAZDA - 4:2

57:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín sice svou kratičkou přesilovku 5 na 3 nevyužil, tento fakt mu však nemusí vadit. DANIEL GAZDA v mezikruží pálil ze zápěstí, kotouč vyslaný z jeho hole se ještě otřel o Štěpánkovu hůl a zapadl přímo do levého horního rohu. Asistence: Antonín Honejsek a Dalibor Řezníček.

55:57
    Další faul na třinecké straně! Martin Růžička (TRI) je vyloučen na trestnou lavici za sekání.

55:07
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Na trestnou lavici putuje za nedovolené bránění Petr Vrána (TRI).

54:58
    Ondřej Kovařčík byl při zakončení dostoupen nedovoleným způsobem Antonínem Honejskem (ZLN).

51:39
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (M. Hamrlík – 2 min., sekání).
    48:25 Petr VRÁNA - 4:1

48:25
    Dobývání zlínské klece je přeci jen úspěšné a Oceláři navyšují své vedení na tříbrankové. Gernát od pravého mantinelu našel zcela osamoceného PETRA VRÁNU v předbrankovém prostoru. Třinecký kapitán zakončil k pravé tyči Hufovy branky. Asistence: Martin Gernát a Martin Růžička.

45:03
    Další přesilovka pro Oceláře. Na dvě minuty na trestnou lavici usedne Matyáš Hamrlík (ZLN) za krosček.

41:46
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., hákování).

33:11
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Marcinko – 2 min., sekání).
    31:22 Matěj STRÁNSKÝ - 3:1

31:22
    Oceláři přeci jen znovu odskakují do dvoubrankového vedení! Po nezáživných pěti minutách se MATĚJ STRÁNSKÝ dostal v středním pásmu ke kotouči, popotáhl si jej až do oblasti mezi kruhy a odtud vypálil přesně levé tyči. Asistence: Tomáš Kundrátek a Guntis Galvinš.

25:40
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jiří Karafiát – 2 min., vysoká hůl).

19:58
    Martin Gernát (TRI) se provinil nedovoleným bráněním, Oceláři druhou třetinu začnou v oslabení.

16:24
    Milan Doudera (TRI) zazmatkoval ve středním pásmu a pomohl si nedovoleným bráněním. Dvouminutový trest pro třineckého beka.

12:04
    Jiří Suhrada (ZLN) si při bránění protihráče pomohl hákováním, a tak si půjde odpykat dvě minuty na trestnou lavici.
    08:18 Antonín HONEJSEK - 2:1

08:18
    Berani snižují na rozdíl jediné branky! Šlahař vystřelil od pravého mantinelu prudkou střelu, která se od Štěpánkova betonu odrazila přímo na hůl ANTONÍNA HONEJSKA, který zakončil přesně do levého horního rohu. Asistence: Jakub Šlahař.
    07:03 Ondřej KOVAŘČÍK - 2:0

07:03
    Oceláři jdou již do dvoubrankového vedení a znovu se o to postaral ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který z ostrého úhlu s přispěním štěstí trefil Žižkovy brusle a kotouč se od nich odrazil až za brankovou čáru. Asistence: Lukáš Jašek.
    04:52 Ondřej KOVAŘČÍK - 1:0

04:52
    Oceláři se ujímají vedení! Hráči s drakem na prsou se dostali do krátkého přečíslení dva na jednoho. Jašek uviděl na druhé straně zcela osamoceného ONDŘEJE KOVAŘČÍKA, který kotouč nekompromisně zavěsil pod horní tyč. Asistence: Lukáš Jašek.

Dominik Stošek

Branky a nahrávky: 5. O. Kovařčík (Jašek), 8. O. Kovařčík (Jašek), 32. M. Stránský (Kundrátek, Galvinš), 49. P. Vrána (Gernát, Martin Růžička), 60. Zadina (Roman) – 9. Honejsek (Šlahař), 58. Gazda (Honejsek, Řezníček)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – M. Doudera, Gernát, D. Musil, Galvinš, Kundrátek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), M. Stránský – Chmielewski, Marcinko, Zadina – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Dravecký (A), Roman, Hrehorčák – Hrňa.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Řezníček, Nosek (A), Ferenc, Žižka (C), Suhrada, Gazda, Hamrlík – Köhler, Fryšara, J. Ondráček – Okál, Honejsek, Šlahař – Václavek, Herman, Karafiát – Kubiš (A), P. Sedláček, Dobiáš.

Rozhodčí: R.Svoboda, Pražák – J. Svoboda, Malý