S. Makedonie – Estonsko 2:1 (kon.) | Gruzie – Arménie 1:2 (kon.) | Albánie – Kazachstán 3:1 (kon.)
Bělorusko – Litva 2:0 (kon.) | Moldavsko – Řecko 0:2 (kon.) | Slovinsko – Kosovo 2:1 (kon.)
Albánie
3:1 (2:1)
Kazachstán
Neděle 15.11.2020, 18:00 • Air Albania Stadium, Tirana • Liga národů UEFA - Liga C • Skupina 4

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Ligy národů na viděnou. (19:57:32)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:22.

Je konec. Albánie po dvou bezbrankových remízách konečně vítězí, a to doposud největším výsledkem z posledních 5 zápasů. Již od úvodních minut si Albánie šla za výhrou a první dvě branky to akorát potvrdili. Jedinou branku kterou Kazachstán dnes vstřelil byla z poloviny hřiště, a to ihned po rozehrání. Třetí a finální branku vsítil Rey Manaj z pokutového kopu a postaral se tak o dnešní zaslouženou výhru Albánie. Kazachstán tak zůstává na posledním místě a o záchranu budou bojovat v poslední šestém zápase. Albánie tak putuje na druhé místo a o postupu budou též bojovat v posledním zápase. Hráčem utkání byl zvolen Ardian Ismajli.

90+3

90+2
    Hosté se ještě zkoušeli dostat do posledního zakončení, ale nepřesná přihrávka rozhodla a dopředu se tak stěhují Albánci.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty!

90
    Tu branku teď měl na noze Aschat Tagybergen, který ale nedokázal úspěšně zamířit na branku domácích.

89
    Kazachstán ještě tlačí a snaží se vstřelit alespoň jeden kontaktní gól. Uvidíme, zda se jim to povede.

88
    Albánie mohla přidat čtvrtou branku, kterou měl na kopačce rychlý Hysaj, jenž proběhl po pravé straně až na hranici malého vápna, i zde však úřadoval brankář.

86
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Sokol Cikalleši, přichází Taulant Seferi.
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ledian Memušaj, přichází Lindon Selahi.

85
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Rey Manaj, přichází Bekim Balaj.

83
    Po delší době jsme se konečně dočkali akce, kterou předvedli hostující hráči. Po pravé straně se až do brankoviště dostal Jan Vorogovskij, který i zakončoval, ovšem jeho pokus mu výtečně zastavil Beriša.

81
    Fedin již neudržel nervy a fauloval jednoho z domácích hráčů. Albánie tak bude zahrávat volný kop.

80
    Po téměř třech minutách se hosté konečně dostali k míči, a to po nepřesné přihrávce, jenže tu stejnou chybu udělali hráči ve žlutých dresech ihned poté.

79
    Kombinační hra Albánie stále pokračuje, vypadá to, že se posledních deset minut bude již pouze dohrávat.

78
    Albánie se již necelé dvě minuty nedostala od balónu, žádnou akci z toho však zatím nevytěžili..

76
    Albánie tak bude zahrávat volný kop z vlastního brankoviště.

75
    Kazachstán mohl v klidu nacentrovat, ale kvůli žádnému náběhu tak musel Abzal Bejsebekov počkat, mezitím však o balón přišel a následně i fauloval.

74
    Po delší době tu bylo ohrožení branky domácích. O zakončení se postaral hrotový útočník Alexej Ščotkin, brankáře Berišu však neprostřelil.

Gerard Filip

Branky: 15. Cikalleši (Memušaj), 23. Ismajli, 62. Manaj (pen.) – 24. Abiken (Ajmbetov)

Karty:   30. Abraši (ALB) – 34. Alip (KAZ), 70. Sujumbajev (KAZ)

Albánie: Beriša – Djimsiti, Ismajli, Veseli – Memušaj (86. Selahi), Kallaku (54. Gjasula), Abraši, Hysaj – Cikalleši (86. Seferi) – Manaj (85. Balaj), Uzuni (67. Doka).
    Náhradníci: Selmani, Hoxha – Memolla, Çepele, Gjasula, Selahi, Doka, Ramadani, Balaj, Ismailgeci, Seferi.

Kazachstán: Pokatilov – Vorogovskij, Maročkin, Kerimžanov (47. Fedin), Alip – Bejsebekov, Kuat, Abiken (47. Tagybergen), Sujumbajev (71. Bystrov) – Ajmbetov (71. Chižničenko), Ščotkin.
    Náhradníci: Nepohodov – Dosmagambetov, Tagybergen, Chižničenko, Darabajev, Percuch, Žangylyšbaj, Bystrov, Fedin, Logviněnko.

Rozhodčí: X. Fernandez – R. Fernandez, G. Ayuso (vš. ESP)