Košice – Lipt. Mikuláš 0:0 (zruš.) | Michalovce – Banská Bystrica 4:6 (kon.) | Detva – Trenčín 4:1 (kon.)
Poprad – HC Slovan 4:1 (kon.) | Miskolc – Nitra 3:2 (kon.) | Zvolen – Nové Zámky 5:1 (kon.)
HK Detva
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 15.11.2020, 17:00 • Zimný štadión Detva • Tipos Extraliga (SR) • 13. kolo

S konštatovaním, že HC 07 Detva zvíťazila nad Duklou Trenčín 4:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera. Dočítania priatelia. (19:32:02)

59:54
    V samom závere ešte jedna strela na bránku domácich, i tú však zlikvidoval pozorný Thomas Sholl.

59:30
    Záver zápasu sa blíži, o troch bodoch pre Detvu je rozhodnuté.

59:01
    Začína sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:55
    Frederik Fekiač tvrdo a zrejme aj poriadne bolestivo nastrelil Enrika Šveca, ktorý ostáva ležať na ľadovej ploche. Napokon však za pomoci spoluhráčov mieri na striedačku svojho tímu.

58:44
    Trenčania vo dvojici forčekujú a domácim to robí problémy.

58:20
    Detva hrá presilovú hru, ale zatiaľ sa domácim nepodarilo dostať do útočného pásma.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:47
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ferenyi – 2 min., vrazenie na mantinel).

57:14
    Ďalšia strela, tentoraz v podaní Mareka Hecla. Ten však trafil Gachulinca, ktorý v bolestiach mieri na striedačku svojho tímu.

57:00
    Strela Enrika Šveca si cestu do siete Thomasa Sholla nenašla.

56:37
    Ščurko bojoval o puk za bránkou Trenčína. Nebol úspešný, ale domáci získavajú cenné sekundy v závere zápasu.

55:54
    Domáci hokejisti Detvy sa mohli dostať do prečíslenia, Sýkora bol však vytlačený až ku mantinelu.

55:20
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Valach – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

55:20
    Na ľade máme ďalšiu šarvátku, emócie pracujú na oboch stranách.

55:01
    Začína sa posledných 5 minút tretej tretiny, Detva vedie nad Duklou Trenčín 4:1.

54:54
    Obrovská šanca Detvy! Čacho našiel prihrávkou Jonathana Charbonneaua, ktorý však tentoraz Valenta neprekonal. Následne vzniká pri bránke Trenčína menšia šarvátka, no vylučovať sa zrejme nebude.

53:59
    Na opačnej strane únik v podaní Juraja Bezúcha, všetko ale vyriešil pozorný Thomas Sholl.

53:16
    Detva dala gól!
    Zdá sa, že o zápase je rozhodnuté, pretože Cox získal puk medzi dvojicou hráčov hostí, následne Charbonneau našiel pred bránkou Trenčína ideálne GRAYSONA DOWNINGA, ktorý pridáva svoj druhý gól v dnešnom zápase! Asistencie: Jonathan Charbonneau, Trevor Cox.

52:33
    Hra sa prelieva zo strany na strany.

52:08
    Strela Jakuba Žilku bola zblokovaná, domáci sa snažia držať puk čo najďalej od svojej bránky.

51:12
    Znovu sa hrá dlho pred bránkou Thomasa Sholla, domáci sa nevedia vymaniť spod mohutného tlaku Dukly.

50:39
    Šikovná strela Kukuču, no Sholl bol znovu pozorný a potvrdil, že je veľkou oporou Detvy.

50:01
    Máme za sebou polovicu tretej tretiny, Detva na domácom ľade stále vedie 3:1.

49:37
    Hostia spod hradu Matúša Čáka sa veľmi sympaticky snažia o kontaktný gól, Chromiak dokázal tečovať nahodený puk, ale Sholl bol pozorný.

49:00
    Zakázané uvoľnenie v podaní hráčov Detvy, buly bude po ľavej ruke Thomasa Sholla.

48:38
    Juraj Bezúch sa z ľavej strany parádne natlačil pred Sholla, následne je však hra prerušená, pretože domáca bránka je posunutá.

48:27
    Domáci už dvíhali ruky na oslavu gólu, puk z hokejky Trevora Coxa však trafil najskôr brvno a následne ľavú tyč Valentovej bránky! Tak teraz mala Dukla skutočne kus šťastia!

48:14
    Domácim sa však konečne podarilo prestriedať a okamžite sa tlačia dopredu.

48:04
    Trenčín vyhral buly v útočnom pásma a pokračuje v tlaku.

47:44
    Domáci sa dokázali oslobodiť aj za cenu zakázaného uvoľnenia. Nemôžu síce striedať, ale aspoň si na chvíľku vydýchnu. Navyše im do karát zahrala aj reklamná prestávka.

47:18
    Marko Stacha zachytil puk na útočnej modrej čiare, Trenčín v obrovskom nápore.

46:40
    Tlak hostí z Trenčína trvá aj po skončení presilovej hry, delovku od modrej čiary Sholl vyrazil pravým betónom.

46:18
    Domáci v plnom počte.

46:09
    Tomáš Starosta pálil od modrej čiary, no puk z jeho hokejky obetavo zblokoval Ján Sýkora.

45:42
    Hokejisti Dukly kombinujú v útočnom pásme, na ľade je aj Tomáš Starosta, ktorému teda triesla dovolili pokračovať v zápase.

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Detva vedie nad Trenčínom stále 3:1.

44:50
    Hostia strácajú útočné pásmo a okamžite striedajú svoju formáciu na ľadovej ploche.

44:18
    Na trestnej lavici Detvy stále sedí Grayson Downing, ktorý si odpykáva osobný trest za potýčku s Michalom Hlinkom.

44:18
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Lalík – 2 min., podrazenie).

43:45
    Krajč sa po ľavej strane predral do útočného pásma, štipľavou strelou z uhla preveril pozornosť Thomasa Sholla.

43:33
    Tesne po skončení presilovej hry Detvy sa v šanci ocitol domáci kapitán Ladislav Ščurko, ktorý však puk z pravej strany poslal len do Michala Valenta, ktorý je však v týchto momentoch veľkou oporou svojho tímu.

43:30
    Hostia v plnom počte.

42:59
    Domáci sú v útočnom pásme, ale strácajú puk.

42:32
    Charbonneau skúsil strelu z dobrej pozície, ale puk mu nesadol na čepeľ hokejky.

41:59
    Trenčín do štyrmi hráčmi, Valent však vytiahol ďalší famózny zákrok a drží svoj tím na vodou!

41:30
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Krajč – 2 min., podrazenie).

41:14
    Rymsha teraz ďalšou tvrdou strelou trafil Ferenyiho, ktorý v bolestiach mieri na striedačku svojho tímu.

41:01
    Rymsha počas presilovky tvrdo pálil od modrej čiary, Valent je znovu pripravený.

40:22
    Väyrynen vysoko napáda rozohrávku Detvy a robí hosťom pomerne veľké problémy.

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech domácej Detvy.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedie Detva nad Duklou Trenčín 3:1. Tretia tretina sa začne približne o 18:55.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:55
    V závere tretiny obrovský nápor Detvy!

39:38
    V obrovskej šanci domáci Charbonneau, ktorý si potiahol puk do ľavej strane, ale Valent neuveriteľným zákrokom zachránil svoj tím od pohromy!

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:38
    Domáci hokejisti síce stále hrajú presilovú hru, no zatiaľ sa im nedarí usadiť sa v útočnom pásme.

38:01
    Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:55
    Domáci Peter Valent inkasoval tvrdú ranu a ostáva ležať na ľadovej ploche. Za pomoci spoluhráčov napokon mieri na striedačku svojho tímu.

37:16
    Trenčín so štyrmi hráčmi.

36:59
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hlinka – 5 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Hlinka – osobný trest do konca zápasu, hrubosť).

36:59
    Grayson Downing padol na ľadovú plochu a následne ho začal biť Michal Hlinka. Uvidíme aký trest inkasuje útočník Dukly Trenčín.

36:22
    Obrovská šanca Detvy! Valent z pravej strany našiel prihrávkou voľného Askarova, ktorý však netrafil v jasnej pozícii puk!

35:49
    Puk mieri von z pásma, končí až pri Thomasovi Shollovi.

35:33
    Detva kombinuje v útočnom pásme.

35:16
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Švec Jozef – 2 min., sekanie).

35:01
    Začína sa posledných 5 minút druhej tretiny.

34:55
    Zdá sa, že aj Tomáš Starosta bude napokon v poriadku, i keď to vyzerá, že má problémy s trieslami.

34:53
    Obrovská šanca Detvy, Tomáš Starosta padol na ľad a Trevor Cox sa rútil sám na Valenta. Skúsil zakončenie medzi betóny gólmana hostí, ale ten ich stihol včas sklepnúť k sebe a zastavil puk!

34:23
    V týchto chvíľach je taktovka zápasu zdá sa znovu v rukách hokejistov Detvy.

33:58
    Fekiač z buly našiel Karola Koríma, no delovka domáceho obrancu si cestu do siete nenašla.

33:34
    Trevor Cox si vymenil puk s Viliamom Čachom, mladý útočník Detvy sa dostal do šance, ale Valent mu výborným zákrokom pokazil radosť!

33:01
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, zápas má stále výborné tempo, gólových šancí je však podstatne menej než v prvej časti hry.

32:39
    Trenčania sa príliš ponáhľali do útočného pásma, Krajč bol v postavení mimo hru.

31:59
    Druhý útok Detvy opäť v akcii, strelu Rymshu od modrej čiary kryje pozorný brankár Dukly Michal Valent.

31:19
    Rýchla akcia Detvy, Jakub Žilka sa dostal do sľubnej pozície, ale Michal Valent v druhej tretine zatiaľ drží zatiahnutú roletu.

31:00
    Jakub Žilka sa tvrdo zrazil s Tomášom Bokrošom, vylučovať sa nebude.

30:33
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia a oba tímy tak striedajú počas hry.

30:01
    Máme za sebou polovicu zápasu, Detva na domácom ľade vedie nad Duklou Trenčín 3:1.

29:33
    Kukuča šikovne vystrelil spoza brániaceho Rymshu, no Sholl je už dostatočne skúsený gólman a nenechal sa prekabátiť.

29:18

28:36
    Detva so štyrmi, Trenčín s piatimi hráčmi.

28:22
    Trenčania sa snažia, ale zatiaľ sa im nedarí preveriť Shollovu pozornosť.

28:05
    Hecl sa musel vrátiť po puk až za vlastnú bránku, okamžite sa však snaží dostať s pukom do útočného pásma.

27:44
    Ackered skúsil dve tvrdé strely, obe však boli zblokované.

27:33
    Trenčania v mohutnom nápore počas presilovej hry!

27:18
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Jendroľ – 2 min., faul kolenom).

27:10
    Hráme teda vo formáte 4 na 4, čo by malo vyhovovať rýchlym hráčom oboch tímov, keďže na ľade bude viac voľného priestoru.

26:36
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Lalík – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ďurina – 2 min., hrubosť).

26:10
    Pred Shollom máme ďalšiu výmenu názorov medzi Ďurinom a Lalíkom, vylučovať sa bude na oboch stranách.

25:59

25:51
    Trenčania sa veľmi snažia, ale zdá sa, že túto presilovú hru sa im nepodarí využiť.

25:29
    Ďalšia výborná šanca hostí, puk končí v moci Thomasa Sholla!

25:05
    Dobrá šanca Trenčína v podaní Martina Chromiaka, no mladý útočník Dukly z ľavej strany minul Shollovu bránku.

25:01
    Máme za sebou päť minút druhej tretiny, Detva stále vedie nad Trenčínom 3:1.

24:43
    Hostia sa počas presilovej hry nadýchli k mohutnému tlaku.

23:59
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Jendroľ – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

23:59
    Sholl si pripisuje ďalší úspešný zákrok po strele Väyrynena. Hostia však budú hrať presilovú hru, keďže Jendroľ poslal k ľadu Jozefa Šveca nedovolene. To však nepáči Ernestovi Bokrošovi, ktorý dáva svoju nespokojnosť jasne najavo.

23:34
    Trenčania po góle výrazne ožili, domáci sa oslobodzujú aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

23:30
    Zápas nám vďaka využitej presilovej hre Trenčína dostáva nový náboj, uvidíme či sa hráčom spod hradu Matúša Čáka podarí zvrat v dnešnom zápase.

22:47
    Trenčín dal gól!
    Dukla využíva presilovú hru, od modrej čiary napriahol Ackered a puk s prispením teču končí v siete Thomasa Sholla! Gól je napokon pripísaný CARLOVI ACKEREDOVI. Asistencia: Marek Hecl.

22:38
    Hostia kombinujú v útočnom pásme.

22:22
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Rais – 2 min., podrazenie).

22:09
    Väyrynen dvakrát ohrozil bránku domáceho tímu, Shollove konto však ostáva naďalej bez zápisu hráčov Trenčína.

21:55
    Boje o puk v útočnom pásme Detvy, domáci pokračujú vo výkone z prvej tretiny.

21:14
    Lalík našiel prihrávkou Ľuptáka, ten kapitána Detvy Ščurka. Kombinačnú akciu domácich však prekazil obranca Dukly Enrik Švec.

20:33
    Domáci hokejisti inkasovali dve nepríjemné nastrelenia pukom, Cox len ťažko rozdýchava zásah pukom od Tomáša Bokroša.

20:12
    Hneď v úvode tretiny útočná snaha Detvy, Rymsha však puk netrafil ideálne.

20:01
    Úvodné buly druhej tretiny v prospech Dukly Trenčín.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine vedie Detva nad Trenčínom 3:0. Treba povedať, že zaslúžene, pretože Podpoľanci boli v prvej časti hry lepším tímom. Druhá tretina sa začne približne o 17:55.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:43
    Domáci majú puk za svojou bránkou, oba tímy striedajú počas hry.

19:25
    Downing hľadal prihrávkou Mateja Ľuptáka, ktorý však puk nedokázal spracovať.

19:05

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:33
    Hostia sa všemožne snažia dostať do útočného pásma, kombinácia Starostu s Bezúchom však bola neúspešná, pretože Lalík puk zachytil a poslal do stredného pásma.

18:03
    Marek Hecl skúsil strelu z ľavej strany, Sholl mu betónom pokazil radosť. Puk následne domáci hráči poslali až za Valentovu bránku.

17:43
    Trenčania síce mali puk v útočnom pásme, ale Sholl zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

17:05
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Ščurko – 2 min., sekanie).

17:02
    Nuž, škoda, že dnešný zápas nemôže sledovať priamo fanúšikovia na štadióne, dnes totiž sledujeme skutočne zaujímavý duel.

16:32
    Ďalšia veľká šanca Detvy! Čachovu strelu z ľavej strany Valent vyrazil pred seba, dorážku Rymshu však brankár Dukly dokázal skvele zastaviť betónom!

16:10
    Korím stiahol puk za svoju bránku, oba tímy striedajú.

15:53
    Tvrdé boje pri ľavom mantineli v útočnom pásme Detvy, hostia však získali puk a snažia sa okamžite zaútočiť.

15:16

15:01
    Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny.

14:25
    Detva však pokračuje v presilovej hre 5 na 4.

14:25
    Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Downing – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Mesikämmen – 2 min., hrubosť).

14:23
    Druhá formácia Detvy znovu kombinuje pred Valentom, Cox našiel Čacha, ktorý ale Valenta neprekonal. Následne vzniká pred bránkou Trenčína menšia šarvátka a budú to tresty na oboch stranách.

13:55
    Domácim sa zatiaľ nedarí usadiť v útočnom pásme, po pokuse Rymshu však puk končí mimo ľadovej plochy, vhadzovať sa následne bude pred Michalom Valentom.

13:35
    Nuž, nad bodovými plánmi Trenčanov sa v dnešnom zápase sťahujú čierne mračná, pretože Dukla prehráva v Detve už 0:3 a domáci navyše hrajú presilovú hru.

13:16
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ferenyi – 2 min., faul lakťom).

12:53
    Čože to teraz vyparatil GRAYSON DOWNING obrane hostí! Najskôr sa zbavil obrancu, obkorčuľoval bránku a z pravej strany bez väčších problémov pridal tretí gól Detvy! Asistencie: Dominik Jendroľ.

12:45
    Náznak šarvátky pred Thomasom Shollom, názory si chceli stručne vysvetliť Lalík s Jozefom Švecom.

12:23
    Druhý útok Detvy znovu kombinuje v útočnom pásme, tentoraz však Valent nemusel zasahovať.

11:32
    Stále sa hrá vo výbornom tempe, domáci sú smerom dopredu aktívnejší a nebezpečnejší, ale vidieť, že Trenčania sa postupne dostávajú do zápasu.

10:44
    Gachulinec sa šikovne snažil natlačiť z ľavej strany do zakončenia, Ferenyi však odviedol výbornú obrannú prácu a nedovolil mu strelecky ohroziť Michala Valenta.

10:13
    Konsta Mesikämmen skúsil strelu od modrej čiary, puk s prispením Sojčíkovho teču však Sholl dokázal vyraziť.

10:01
    Polovica prvej tretiny je za nami, Detva stále vedie nad Trenčínom 2:0.

09:39
    Thomas Sholl si pripisuje ďalší úspešný zákrok, následne puk putuje cez všetky čiary až ku Valentovi a bude to zakázané uvoľnenie v podaní domáceho tímu.

09:03
    Obrovská šanca Trenčína! Hecl sa parádne presadil po pravej strany, našiel naľavo Martina Chromiaka, no Thomas Sholl excelentným zákrokom pokazil mladému hráčovi hostí gólovú radosť!

08:55
    Nahodený puk z hokejky Matúša Raisa nedokázal pred Valentom tečovať žiadny hráč, čierne čudo tak končí v moci gólmana hostí.

08:33
    Detvania sa snažili dostať od útoku, čiarový rozhodca im však avizoval postavenie mimo hru, Valent si môže na chvíľočku vydýchnuť.

08:03
    Tvrdé súboje v strede klziska, hrá sa vo výbornom tempe a verme, že to hráčom oboch tímov vydrží.

07:22
    Druhý útok Detvy robí poriadny prievan v pásme Trenčína, Cox so Charbonneauom si zatiaľ dnešný zápas vyslovene užívajú.

06:54
    Rymsha tvrdo vypálil od modrej čiary, Valentov betón bol namieste!

06:37
    Detvania sú však stále aktívnejší, je ich doslova plné klzisko a Trenčania sa bránia aj za cenu zakázaného uvoľnenia.

06:01
    Žilka s Fekiačom sa rútili do prečíslenia 2 na 1, prihrávka na päty však zmarila túto šancu domácich hráčov.

05:48
    Thomas Sholl si pripisuje prvý vážnejší zákrok v zápase, najskôr neuspel Bezúch a následne ani Janne Kettunen.

05:33
    Puk sa pred Shollom nepríjemne odrazil od Raisovej korčule, Kettunen sa k dorážke však nedostal.

05:05
    Valent po ďalšej akcii domáceho tímu puk radšej podržal v lapačke a prerušil hru.

05:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, Detva vedie nad Trenčínom 2:0.

04:47
    Rais si musel dať pozor na Kukuču pri vyhodení puku v podaní hostí. Je z toho zakázané uvoľnenie a napokon vhadzovanie po ľavej ruke Michala Valenta.

04:03
    Mesikämmen skúsil kolmicu na útočnú modrú čiaru, napokon je z toho zakázané uvoľnenie.

03:34
    Pod Poľanou teda pomerne nečakaný úvod zápasu, hostia sa nedokážu dostať do zápasu a tréner Ján Pardavý je poriadne nazlostený.

03:00
    Jakub Žilka sa oprel do strely, Michal Valent puk vyrazil priamo pred VIKTORA FEKIAČA, ktorý z prvej dostáva Detvu do dvojgólového vedenia! Asistencie: Jakub Žilka, Patrik Halama.

02:23
    Detva pokračuje vo fantastickom výkone, Raisova delovka končí tesne vedľa Valentovej bránky.

01:54
    Domáci znovu v obrovskej šanci, Downing našiel skvelou prihrávkou k pravej tyči Valentovej bránky Ladislava Ščurka, ktorý ale nedokázal puk pretlačiť do siete hostí!

00:52
    Domáci začínajú zostra, pretože Charbonneau aj s nechcenou pomocou čiarového rozhodcu dostal puk do útočného pásma, Čacho našiel naľavo TREVORA COXA, ktorý vymietol pavučinky v bránke Michala Valenta! Asistencie: Viliam Čacho, Jonathan Charbonneau.

00:01
    Úvodné buly zápasu v prospech Dukly Trenčín.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Hymna Slovenskej republiky doznela, o malú chvíľu sa začne samotný zápas.

Na ľade už máme štvoricu rozhodcov, čakáme na príchod oboch tímov.

Úvodné zostavy:

HC 07 WPC Koliba Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jedroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Žilka, Fekiač V., Halama – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Downing, Ščurko – Sýkora, Valent, Askarov

Dukla Trenčín: Valent (Kristín) – Starosta, Rajnoha, Ackered, Bokroš T., Švec E., Mesikämmen, Ďurina, Stacha – Bezúch, Kettunen, Kukuča – Hecl, Valach, Chromiak – Sojčík, Švec J, Väyrynen – Krajč, Ferenyi, Hlinka

Rozhodca: Konc st., Šefčík P. – Konc ml., Šefčík J..

Príjemný dobrý deň z Detvy, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 13. kola hokejovej Tipos extraligy, v ktorom hokejisti HC 07 WPC Koliba Detva privítajú na domácom ľade hráčov Dukly Trenčín. Zápas sa pod Poľanou začína o 17:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Detve patrí v aktuálnej tabuľke našej najvyššej súťaže priebežné siedme miesto so ziskom 13 bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Ernesta Bokroša vyhrali v Poprade 3:2 po predĺžení. Piatkový súboj s Liptovským Mikulášom sa neuskutočnil, hostia na zápas nepricestovali pre problémy s registráciou hráčov do nového klubu, ktorý však nemá licenciu. Najproduktívnejším hráčom Detvy je Jonathan Charbonneau, ktorý má na svojom konte 11 kanadských bodov (8+3).

Dukle Trenčín patrí v aktuálnej tabuľke hokejovej Tipos extraligy priebežné desiate miesto so ziskom šiestich bodov. V poslednom doterajšom zápase zverenci trénera Jána Pardavého prehrali na domácom ľade s Miškovcom 3:6. Vojaci navyše prišli o Marka Daňa, ktorý utrpel zlomeninu zápästia a podrobil sa operácii. Najproduktívnejším hráčom tímu je Marek Hecl, ktorý má na svojom konte 8 kanadských bodov (2+6).

Zápas sa začína o 17:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 1. Cox (Čacho, Charbonneau), 3. Fekiač Viktor (Žilka, Halama), 13. Downing (Jendroľ), 54. Downing (Charbonneau, Cox) – 23. Ackered (Hecl)

HK Detva: Sholl (Petrík) – Korím, Turan, Lalík, Rymsha, Jedroľ, Gachulinec, Fekiač F., Rais – Žilka, Fekiač V., Halama – Cox, Čacho, Charbonneau – Ľupták, Downing, Ščurko – Sýkora, Valent, Askarov
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Kristín) – Starosta, Rajnoha, Ackered, Bokroš T., Švec E., Mesikämmen, Ďurina, Stacha – Bezúch, Kettunen, Kukuča – Hecl, Valach, Chromiak – Sojčík, Švec J, Väyrynen – Krajč, Ferenyi, Hlinka

Rozhodčí: Konc st., Šefčík P. – Konc ml., Šefčík J.