Jekatěrinburg – N.Novgorod 2:3 (0:2 po s.n.) | Jaroslavl – Riga 3:1 (kon.) | Jokerit – Soči 3:0 (kon.)
Kunlun – Kazaň 2:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:5 (kon.)

Ondřej Vitásek (Riga) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:23

Domácí celek díky povedené druhé třetině vyhrává tento zápas 3:1 a získává body do tabulky. Jako první se trefil Anton Lander, a pak Pavel Kudrjavcev. Třetí gól Lokomotivu vstřelil Jegor Korškov. Za hosty v 50. minutě dokázal snížit Gleb Zyrjanov.

59:27
    Už se pravděpodobně nic nestane, body bere domácí celek.

59:00
    Dinamo se usadilo v útočném pásmu, ale vinou špatné přihrávky o modrou čáru přišlo. Následně je hra přerušená.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Gleb Zyrjanov (Riga) vedl zajímavou akci hostujícího celku, ale nevypálil.

57:31
    Riga má kotouč v útočném pásmu, ale nedaří se jí vypracovat si výraznější šanci.

57:00
    Reece Scarlett (Riga) měl před brankou dobrou pozici, ale v rozhodující chvíli mu kotouč uskočil, a tak neodkázal vypálit.

56:10
    Mnoho času už hostující celek nemá na zdramatizování zápasu.

55:42
    Dinamo se usadilo v útočném pásmu, Ondřej Vitásek (Riga) se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana si dokázala poradit.

55:13
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hráči míří za výhrou v tomto zápase.

53:44
    Aktuálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

53:24
    Se střelou od modré čáry si hostující brankář dokázal poradit celkem snadno.

52:23
    Od modré čáry páliíl Atte Ohtamaa. jeho pokus našel v rukavici Stanislav Galimov. Buly před brankou Rigy.

52:00
    Aktuálně vede domácí celek o dva góly, hosté mají problémy s přesností střelby, naopak Lokomotiv hraje takticky zodpovědně a nikam se nežene.

51:25
    Komerční přestávka.
    49:48 Gleb ZYRJANOV - 3:1

49:48
    Riga právě vstřelila branku!
    Hostující celek se v polovině třetí třetiny prosazuje a snižuje. Chyby a zaváhání domácí obrany využil GLEB ZYRJANOV, jehož pokud propadl mezi betony do brány. Domácí nedokázali odehrát kotouč, což se jim vymstilo..

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Lander (J. Averin, Ohtamaa), 33. Kudrjavcev (Alexejev), 43. Korškov (M. Osipov, Kraskovskij) – 50. Zyrjanov

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Rafikov, Ohtamaa, A. Marčenko, Malyšev, Čerepanov, Barancev – Tkačjov, Kraskovskij, Korškov – Pääjärvi, J. Averin, Lander – Alexejev, Kajumov, Kudrjavcev – Beljajev, Ivanov, Kovalenko – Berjozkin.
    Dinamo Riga: S. Galimov (McIntyre) – Sund, Zile, Vitásek, Scarlett, Mamčics, Sotnieks, Ošenieks – Z. Mitchell, Darzinš, Indrašis – Paršin, Gračov, Lipon – P. Černov, Dzierkals, White – Stoljarov, Komarek, Zyrjanov – Švanenbergs.

Rozhodčí: Kočetov, Raming – Slavkovskij, Poletajev

Diváci: 1 855