Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:1 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 5:4 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 2:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
AZ Havířov
Sobota 21.11.2020, 16:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance liga • 11. kolo

63:02
    Antonín Bořuta (HAV) je dnes velikým smolařem. Opět je vyloučen, tentokrát za sekání a Jihlava má až do konce prodloužení přesilovku 4 na 3!

51:17
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Fabien Kočí – 2 min., hákování).

39:13
    Lukáš Bednář (HAV) se dopustil na Strejčkovi sekání, čímž do posledních 47 sekund třetiny dostávají Jihlavští početní výhodu.

35:40
    Jaroslav Mrowiec (HAV) při odjezdu na střídačku nasadil menší hrazdu na Tomáše Jiránka (JIH), který si to nenechal líbit a vznikla kočkovaná, kterou rozhodčí ukončuje menším trestem pro každého.

32:01
    Antonín Bořuta (HAV) je jediným trestaným hráčem Havířova a není tomu jinak ani teď. Za tvrdý zákrok dostává 2+10 minuty, definice vražení na hrazení. I na straně Dukly se ale trestá, bijec Peter Lichanec (JIH) dostává dvě minuty za hrubost.

23:04
    Tlak Jihlavy může pokračovat. Antonín Bořuta (HAV) je vyloučen za sekání v blízkosti své vlastní branky.

19:24
    Peter Lichanec (JIH) v předbrankovém prostoru zamezil přidržením hole jednomu z Havířovských střílet, proto pro něj přichází menší trest. Hosté tak mají v samotném závěru třetiny přesilovou hru.

13:34
    První přesilovka zápasu. Jihlava špatně střídala, byla chvíli v šesti lidech. Dvouminutový trest odpyká Matěj Pekr.

03:14
    Trestné střílení pro Duklu! Jakub Illéš šel do brejku a Bořuta jej zezadu seknul. Rozhodčí byl neoblomný a okamžitě signalizuje kladiva nad hlavou!

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 31. Čachotský (Mareš), 64. D. Krenželok (Fronk, Pekr) – 40. Kachyňa (Rašner, Maruna)

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář (A), T. Černý, Eliáš, Bilčík, Mareš, Strejček – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Jiránek, Fronk, V. Brož – T. Harkabus, Poletín, Pekr – T. Havránek, Lichanec, Chlubna.
    AZ Havířov: Stezka (64. Daňa) – Mrowiec, Bořuta (A), Rašner, Chroboček, Kachyňa, L. Rutar, Kočí – L. Bednář, Rudovský, Adamský – R. Szturc (C), Maruna, Kotala – Doktor (A), F. Seman, O. Procházka – Fridrich, Mrva, D. Sklenář.

Rozhodčí: Kostourek, Micka – Beneš, Kotlík