Benátky n/J – Vrchlabí 2:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 2:1 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 5:4 (kon.)
Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 2:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 21.11.2020, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 24. kolo

58:48
    Král je na střídačce, Litoměřice hrají v šesti!
    58:28 Sebastián GORČÍK - 5:4

58:28
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Nakonec je vše jinak! Vsetín si bere vedení zpět. Pechanec poslal přihrávku SEBASTIANU GORČÍKOVI, ten nad ničím nepřemýšlel a posla puk na branku, kde si kotouč brankář Král nešťastně srazil za svá záda. Asistence: Antonín Pechanec.
    55:48 Martin LANG - 4:4

55:48
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Litoměřice využívají přesilovou hru a mažou tříbrankové manko, které měly ve druhé třetině! Přihrávku přes šíří pásma poslal Miškář na hůl MARTINA LANGA, jenž z voleje umístil puk k tyči. Asistence: Patrik Miškář, Jan Holý.

54:59
    Litoměřice budou mít ideální příležitost ke srovnání, na trestnou lavici míří domácí kapitán Tomáš Kudělka, dvě minuty za hákování.

50:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Daniel Klímek – 2 min., krosček).

47:21
    Litoměřice si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za podrážení obdržel Sebastián Gorčík.

43:03
    Nyní se ovšem dostal k samostatnému úniku Gorčík, byl ještě podporován Hořanským, nakonec prvně jmenovaný volil zakončení, které Král vystihl!

37:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Půček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

36:19
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Josef Jícha – 2 min., podrážení).

33:15
    Vsetín slibně kombinoval v útočném pásmu a z aktivity těží přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Michael Krutil.
    26:56 Josef JÍCHA - 4:3

26:56
    Litoměřice využívají přesilovou hru a byla to vskutku povedená akce hostů! Miškář poslal puk za branku Beranovi, ten našel před brankou zcela volného JOSEFA JÍCHU, jenž v tutové pozici neselhal a rozvlnil síť za Gábou. Asistence: Adam Beran, Patrik Miškář.

25:51
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Šimon Jenáček – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
    24:52 Lukáš VÁLEK - 4:2

24:52
    Valaši se snažili o usazení v útočném pásmu, ovšem kotouč ztratili z kontroly a po pravém křídle se rozjel LUKÁŠ VÁLEK, jenž doputoval až na pravý kruh v útočném pásmu a odtud pohlednou střelou překonal domácího brankáře. Bez asistence.

23:17
    Vsetínským Lapačem se proneslo cinknutí domácí branky, slibná střela v podání Krutila skončila na tyčce!
    22:02 Roman PŮČEK - 4:1

22:02
    Vsetínský nástup do druhé třetiny přináší další puk v litoměřické brance! Komabinace Valachů začala za brankou Litoměřic, odkud poslal puk Babka na Štach, ten se ve snaze vystřelit z voleje nechtěně, avšak šťastně, podepsal pod asistenci ROMANU PŮČKOVI, jenž poslal kotouč do odkryté branky. Asistence: Lubomír Štach, Jakub babka.
    21:40 Jan KLOZ - 3:1

21:40
    Valaši odskakují do dvoubrankového náskoku! Do útočného pásma se rozjel Vlach a přenechal puk JANU KLOZOVI, ten se neukvapil se zakončením, objel bránícího hráče a bekhendem poslal puk pod víko litoměřické branky. Asistence: Roman Vlach.
    19:57 Sebastián GORČÍK - 2:1

19:57
    Valaši to ještě stihli a využívají druhou přesilovou hru v utkání! Na hranici brankoviště se dostal k zakončení SEBASTIAN GORČÍK a kotouč přeletěl brankáře Krále a doskákal za brankovou čárou. Rozhodčí byl na správném místě, aby včas postřehl puk v brance Litoměřic. Asistence: Antonín Pechanec, Adam Gajarský.

19:12
    Tentokrát se vylučuje na straně Litoměřic, držení je prohřešek Davida Jindry, za který si posedí dvě minuty.

16:39
    Vsetín bude muset bránit, dvě minuty za držení hole fasuje Lubomír Štach.

16:23
    Marcel nyní šikovným pasem ze středního pásma poslal do jízdy Martina Langa, ten mířil do levého růžku vsetínské branky, ovšem další pohotový zákrok lapačkou předvedl i vsetínský brankář Gaba!
    13:35 Michael KRUTIL - 1:1

13:35
    Hosté srovnávají stav utkání. Přesilovou hru sice Litoměřice nevyužily, ale krátce po jejím konci se nenápadným nahozením prezentoval MICHAEL KRUTIL a puk mezi betony brankáře Gáby zaplul do vsetínské branky. Asistence: David Jindra.

12:29
    Miškář nyní pořádně protáhl brankáře Gábu, jenž musel proti jeho střele z pravého kruhu vytáhnout svou lapačku.

11:28
    Nyní si přesilovou hru zkusí hosté z Litoměřic, sekáním oslabil domácí tým Michal Hryciow.
    10:40 Jan BARTKO - 1:0

10:40
    Valaši využívají přesilovou hru! Domácím se podařilo zformovat v útočném pásmu a od modré čáry vystřelil puk Štach a letící kotouč usměrnil za záda Krále JAN BARTKO. Asistence: Lubomír Štach, Jakub Babka.

08:42
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Lang – 2 min., hákování).

05:04
    Po střele Smetany Král puk jen vyrazil a ke slibné dorážce se dostal Gajarský, litoměřického brankáře si obhodil, ale bekhendem odkrytou část branky!

04:37
    Máme zde první vyloučení utkání, přesilovou hru si zahrají domácí, menší trest za vysokou hůl fasuje Lukáš Válek.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 11. Bartko (Štach, Babka), 20. Gorčík (Pechanec, Gajarský), 22. J. Kloz (R. Vlach), 23. Půček (Štach, Babka), 59. Gorčík (Pechanec) – 14. Krutil (Jindra), 25. Válek, 27. Jícha (A. Beran, Miškář), 56. Lang (Miškář, J. Holý)

VHK ROBE Vsetín: Gába (Málek) – Ondračka, Smetana, Kudělka (C), Bartko, Hryciow, Štach (A) – Babka, Jenáček, Gajarský – Pechanec, Gorčík, R. Vlach – J. Kloz, Klímek, Půček – Kucharczyk (A), Hořanský, Vítek.
    HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, J. Holý, Výtisk (C), Krutil, Jebavý (A), Kubíček, Baláž – M. Beran (A), Miškář, P. Novák – Koffer, Pytlík, Přikryl – Lang, Válek, Jánský – Toman, Jícha, Jindra.

Rozhodčí: Ondráček, Pilný – Otáhal, Bohuněk