Newcastle – Chelsea 0:2 (kon.) | Aston Villa – Brighton 1:2 (kon.) | Tottenham – Manchester City 2:0 (kon.)
Manchester Utd. – West Brom 1:0 (kon.)
Manchester United
1:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Sobota 21.11.2020, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:57:36)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:17.

Je konec. Manchester United zvítězil nad West Bromwich Albion 1:0.
    Už ve 2. minutě mohl rozjásat fanoušky domácího týmu u televizních obrazovek Martial, ale Johnstone si poradil. V 16. minutě byla k vidění zatím největší gólovka, ve které byl opět Martial, ale jeho noční můra Johnstone jej znovu vychytal. O pět minut později mohl hosty poslat do vedení Grant, ale vypálil těsně vedle. Před poločasem se po rohu prodral ke hlavičce Bartley, ale přestřelil.
    Začátek druhé půle byl velice napjatý, neboť hned ve 46. minutě sudí odpískal penaltu pro hosty, ale po dvou minutách později jí po zhlédnutí záznamu zrušil. v 52. minutě předvedl de Gea skvělý zákrok a o minutu později získal Manchester penaltu. K ní se postavil Bruno Fernandes, ovšem Johnstone mu jí vychytal, ale nestál ani jednou nohou na čáře a pokutový kop se opakoval. Následně jí už Bruno Fernandes proměnil a poslat rudé ďábly do vedení. V 65. minutě byl blízko srování Robinson, ale jeho rána otřásla břevnem. Konec zápasu si už domácí pohlídali.
    Manchester United zvítězil nad West Bromwich Albion 1:0.

90+5

90+4
    Harry Maguire nevěděl co s míčem a poslal ho pouze na tribunu. West Bromwich tak získal autové vhazování, ovšem nemůže se ani přiblížit šestnáctce soupeře.

90+3
    Domácí hráči rozehráli standardní situaci nakrátko, ale dlouho u míče nezůstali a West Bromwich Albion má před sebou minutu a půl na srovnání zápasu.

90+2
    Aaron Wan-Bissaka z pravé strany poslal skvělý míč do vápna, který Cavani nádherně pustil na Martiala, jenž si dobře dal míč na levou nohu, ale jeho střela byla zblokována skluzem Furlonga.

90+1
    Edinson Cavani dohrál Conora Gallaghera a uviděl tak od sudího kartu žluté barvy.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    A opět tady máme nedovolený zákrok ze strany hostů. Ovšem pro United je to problém, neboť už nemůže střídat a Nemanja Matić nevypadá dvakrát dobře.

89
    Bohužel ale změna taktiky na defenzivní ze strany domácích tomuto konci utkání z pohledu fotbalového fanouška moc nepřináší a na hrací ploše se toho příliš neděje.

88
    Nyní byl navíc zfaulován Scott McTominay ve středu hrací plochy a West Bromwich Albion se nemůže procpat k nějaké střele.

87
    Manchester United už hraje především na tento jednogólový výsledek a soustředí se hlavně na hru směrem dozadu.

86
    Edinson Cavani se snažil něco vymyslet na hranici vápna, ale jeho přihrávka byla znovu zblokována.

85
    Tentokrát se o standardní situaci postaral Alex Telles, ovšem s jeho centrem si obrana West Bromwiche poradila.

84
    Centr domácích z levé strany byl zblokován a Manchester United získal rohový kop.

84
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Scott McTominay.