Bayern – W. Brémy 1:1 (kon.) | Bielefeld – Leverkusen 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 3:3 (kon.)
Mönchengladbach – Augsburg 1:1 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Frankfurt – RB Lipsko 1:1 (kon.)
Hertha – Dortmund 2:5 (kon.)
FC Schalke 04
0:2 (0:2)
VfL Wolfsburg
Sobota 21.11.2020, 15:30 • VELTINS-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga • 8. kolo

To je z dnešního utkání vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:24:20)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 7:11. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 12:11.

Je dobojováno, Schalke si ani v tomto kole nepřipíše první ligovou výhru. Dnešní zápas prohrálo špatným výkonem v první půli. V té druhé to již bylo, ze strany domácích, přece jenom o něco lepší výkon, ale na soupeře to nestačilo Wolfsburg si totiž ve druhé půli již v klidu bránil dvoubrankový náskok a po zásluze si z Gelsenkirchenu odváží plný počet bodů.

90+3

90+3
    Po ztrátě míče před vápnem Schalke vidíme okamžité napadání hostů, kteří se tak bleskově vrací k míči. V poslední nastavené minutě, za stavu 2:0 pro Wolfsburg.

90+1
    Nyní je již víceméně jasné, že Schalke asi nepřekročí svůj stín a prohraje další zápas...

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Maximilian Philipp.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Bartosz Białek.

89
    Statistika střel na branku – 6 : 8.

88
    Koen Casteels (Wolfsburg) si dojde pro centr soupeře k hranici vlastního vápna, tam sice letí míč, ale nenachází se tam nikdo v modrobílém.

86
    Žlutou kartu dostává Xaver Schlager (VfL Wolfsburg).

85
    Jérôme Roussillon (Wolfsburg) zrychluje rozehrávku svého týmu, který se tak dostává na polovinu Schalke, domácí se budou muset bránit.

84
    Co je platné domácím snaha a aktivita, když hodně míčů létá všude tam, kde to neznamená gól...

83
    Omar Mascarell (Schalke) se dostal k odraženému míč, před vápnem Wolfsburgu, vystřelil, ale nepřesně.

82
    Malá domů v podání hostů, Koen Casteels daleko ven z vápna a nyní rozehrává v roli libera.

80
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Felix Klaus.