K. Vary – Plzeň 1:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 7:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:4 (kon.)
Pardubice – Třinec 7:6 (po pr.) | Kometa Brno – Zlín 5:3 (kon.) | Madeta Motor ČB – Liberec 2:3 (0:1 po s.n.)
Mountfield HK – Litvínov 4:1 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
PSG Berani Zlín
Neděle 22.11.2020, 17:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga (ČR) • 20. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
   
  PSG Berani Zlín:

  Zlínu se obecně v posledních letech moc vstupy do sezon nedaří. Výjimkou není ani letošní úvod základní části. Berani zvítězili až ve 4. kole na ledě Pardubic 2:0. Také druhý tříbodový zisk se zrodil mimo zlínský led, když ševci zvítězili v Olomouci 4:1. Zatím jediné domácí vítězství Zlína odnesly znovu Pardubice, které Svobodovi svěřenci udolali v samostatných nájezdech 3:2.

  Zlínská obrana letos dostává celkem hodně branek, což už východomoravského celku nebývá zvykem. Sparta nasypala do zlínské klece šest branek, v poslední konfrontaci se povedlo Mladé Boleslavi rozvlnit síť zlínské branky hned sedmkrát. Stejně jako brněnská Kometa i ve Zlíně čítají nelibou sérii tří porážek v řadě, mimo již zmíněnou Mladou Boleslav se Berani museli sklonit také Třinci 1:4 a s nulou odjížděl Zlín i z Litvínova, kde podlehl nejtěsnějším možným rozdílem.

  Zlín staví kádr na odchovancích a hráčích se vztahem k regionu. Letos dokonce ve Zlíně nijak zvlášť nereagovali na odchody zahraničních opor Ralfse Freibergse, jenž zamířil právě do Komety či Valentina Claireaux. Prostor nadále dostávají mladí hráči ze zlínské líhně, spolupráce funguje také s nedalekým prvoligovým Přerovem. Aktuálně nejproduktivnějším hráčem týmu je Antonín Honejsek (2+5). Nejlepším střelcem je urostlý Bedřich Köhler, jenž Zlínu pomohl čtyřmi přesnými trefami. Na povedenou sezonu se snaží navázat také Jakub Šlahař (2+2).

  V defenzívě se zatím slibně daří Danielu Gazdovi (3+1) a podobně i Daliboru Řezníčkovi (1+3). Mladí zlínští beci mají v obranných řadách velezkušené mentory, nadále v bohaté kariéře pokračuje Tomáš Žižka, cenné zkušenosti nabízí také David Nosek a v nejvyšší soutěži se již etabloval urostlý bek Jakub Ferenc. Zlínskou jedničkou je Libor Kašík, pokaždé když oblékal zlínský dres, měl lví podíl na tom, že Zlín nechyběl ve vyřazovacích bojích a také letos se na něj budou na východě Moravy spoléhat. Kašíkovi kryje záda nadějný mladík Daniel Huf.
   
  HC Kometa Brno:

  Brněnská Kometa je na tom prakticky totožně jako Zlín, stejně jako nedělní soupeř čítají Brňané osmibodový zisk a na 11. místě jsou díky lepšímu skóre, stejně jako Zlín mají za sebou tři porážky v řadě. Kometě se zatím příliš nedaří na ledech soupeřů. Ve Vítkovicích se sice podařilo svěřencům Libora Zábranského otočit skóre a vyhrát 3:2 v samostatných nájezdech, jenže pak se dostavily nezdary v Pardubicích a naposledy v pátek v Karlových Varech. Kometa mohla litovat inkasované branky těsně před druhou sirénou, která západočeský tým nakonec nasměrovala k vítězství.

  Libor Zábranský se rozhodl po utkání v Karlových Varech učinit úpravy v obsazení realizačního týmu. K juniorce se nově stěhuje Radek Bělohlav, naopak na střídačku A-týmu nastoupí Jan Zachrla. Pohledy z tribuny budou nyní na Kamilu Pokorném, vedle hlavního kouče bude i nadále k dispozici Jiří Horáček. Premiéra to v neděli bude pro Jana Zachrlu, jenž nastoupí vůbec poprvé na lavičku extraligového celku v mužské kategorii.

  Brno nasadilo v Karlových Varech celkem deset hráčů, kteří prošli mládežnickými kategoriemi v Kometě a také obě trefy Jihomoravanů měli na svědomí mladí nadějní odchovanci. Nejprve srovnával na 1:1 Filip Král, pro nějž to byla premiérová trefa v Tipsport extralize, kontaktní branku na 2:3 pak obstaral Karel Plášek. Výborným výkonem se prezentoval brankář Lukáš Klimeš, inkasoval sice třikrát, ale úspěšně likvidoval dalších 51 střel, což je úctyhodný výkon.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

  Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

   
  Úvodní sestavy:

  HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – Freibergs, O. Němec (A), Gulaši, Pyrochta (A), F. Král, Hájek – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Vincour, Rákos, Schneider – DeFazio, Süss, T. Svoboda – Plášek ml., Kunc, L. Horký – Luciani.

  PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Řezníček, Nosek (A), Suhrada, Gazda, M. Novotný, Žižka (C), Hamrlík – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler, Herman, Poletín – J. Ondráček, Karafiát, Hejcman – Kubiš (A), P. Sedláček, Dobiáš.

  Rozhodčí: Pešina, Lacina – Gerát, Axman.
   
  Ještě jednou hezký den ze zcela prázdné DRFG areny, která bude již za malý okamžik hostit první extraligové derby mezi celky Brna a Zlína. Oběma soupeřům se v posledních zápasech nedařilo, a tak je o motivaci jak na domácí i hostující straně postaráno. Na ledovou plochu již nastupují hráči Zlína.
   
  00:01
  Utkání právě začalo.
   
  00:01
  Moravské derby bylo zahájeno a na úvodním buly byl úspěšnější domácí Zaťovič.
   
  00:12
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (David Nosek – 2 min., podrážení).
   
  00:31
  Mueller poslal přihrávku Holíkovi, jenž mohl z první usměrnit kotouč do odkryté branky Zlína, ideální příležitost však prováhal a Kašík se stačil přesunout.
   
  01:07
  Kometa právě vstřelila branku!
  Komety využívá přesilovou hru a otevírá skóre zápasu! Mueller nahodil puk na zlínskou branku a zde se důrazně prosadil PETER SCHNEIDER. Asistence: Peter Mueller, Ondřej Němec.
  01:07 Peter SCHNEIDER - 1:0
   
  01:30
  Zakázané uvolnění Zlína, kterému se vstup do zápasu příliš nepovedl.
   
  01:31
  Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Daniel Rákos – 2 min., hákování).
   
  02:05
  Honejsek zpracoval kotouč na pravém kruhu a zkusil vypálit, Klimeš byl připraven jeho střelu likvidovat.
   
  02:25
  Kometa se osvobozuje.
   
  03:03
  Znovu se domácím podařilo vyhodit.
   
  03:31
  Kometa hraje v plném počtu.
   
  04:35
  Zlínu se nyní daří dobře bránit střední pásmo, Kometa to s přechodem nemá jednoduché.
   
  05:32
  Schneider dostal dlouhý pas do útočného pásma, kde se snažil vypálit z mezikruží, ale trefil pouze bránícího hráče Zlína.
   
  06:00
  Na druhé straně se do slibného pokusu dostal Herman, když pálil skrz bránícího hráče a nadělal Klimešovi problémy.
   
  07:02
  Süss nyní zakončoval nadvakrát, Kašík dokázal svou branku ubránit.
   
  07:18
  Zakázané uvolnění stěhuje hru znovu před branku hostů.
   
  07:33
  Slibná příležitost Zlína, po přihrávce Ondráčka vypálil z voleje Herman a Klimeš měl štěstí, že byl zrovna postaven v dráze letícího kotouče!
   
  08:12
  Vincour nyní zavezl puk do útočného pásma po levém křídle a povedenou přihrávkou připravil střeleckou pozici Pyrochtovi, jenž však nezamířil přesně.
   
  08:50
  Kometa je nyní aktivnějším týmem, Zlín se znovu osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.
   
  09:01
  Druhá přesilová hra pro Kometu Brno, na dvě minuty za držení míří na lavici hanby Bedřich Köhler.
   
  09:26
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa bleskově využívá i druhou přesilovou hru! První branku v letošní sezoně si po přesné přihrávce Zaťoviče připisuje PETER MUELLER. Asistence: Martin Zaťovič, Peter Schneider.
  09:26 Peter MUELLER - 2:0
   
  10:14
  Kometa znovu nastěhovaná v útočném pásmu a Plášek trefil z mezikruží tyč!
   
  10:29
  Nápor Komety bude nyní utlumen, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Michal Kunc.
   
  10:35
  Kometa ihned vyhazuje puk.
   
  10:54
  Ve středním pásmu zachytil kotouč Schneider a postupoval do útočného pásma, kde jej však odzbrojil zlínský obránce, ze druhé vlny ještě přijel Rákos a Kašík musel zasahovat.
   
  11:43
  Řezníčkův pokus od modré čáry Klimeš zachytil, i když neměl zrovna ideální výhled, vhazovat se bude po jeho pravici.
   
  12:29
  Kometa je v plném počtu.
   
  12:47
  Zlín se bude muset potřetí v dnešním utkání bránit, dvě minuty pro Jiřího Karafiáta za vysokou hůl.
   
  13:25
  Dnešní utkání předčasně končí pro Bedřicha Köhlera. Ten fasuje 5 minut za sekání a osobní trest do konce utkání, jeho počínání proti Peteru Schneiderovi bylo příliš přes čáru. Zlín bude čelit pětici Brňanů ve třech.
   
  14:13
  Zlín vyhazuje.
   
  14:34
  Holíkovu střelu Kašík vyrazil a Ondráček osvobozuje ševce.
   
  14:47
  Zlín ve čtyrech.
   
  15:49
  Hostům se opakovaně podařilo vyhodit.
   
  16:48
  Kometa dlouze kombinovala, nakonec se do střely opřel Němec, jehož střelu Kašík vyrazil, Mueller se ještě pokoušel o dorážku bekhendem, ale puk mu ideálně nesedl na čepel, následně Zlín vyhodil.
   
  18:06
  Kometa nadále svírá Zlínské v obranném pásmu, ale žlutomodří srdnatě brání a blokují střely.
   
  18:25
  Ševci hrají v plném počtu.
   
  19:23
  Po přihrávce Lucianiho pálil od modré čáry Pyrochta, leč branku Zlína netrefil.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

  Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

   
  Máme za sebou první třetinu moravského derby mezi Brnem a Zlínem. Spokojenější může být zatím domácí Kometa, která využila dvě přesilové hry a po většinu průběhu první periody měla hru pod kontrolou. Zlín v dnešním utkání doplácí na nedisciplinovanost, předčasně pod sprchy putoval Bedřich Köhler, což bude určitě další nepříjemná komplikace pro již tak prořídlé útočné řady Zlína. Prostřední dějství odstartuje v 17:49.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  20:12
  Zakázané uvolnění Zlína, vhazovat se bude před Kašíkem.
   
  20:46
  Nosek vyslal od modré čáry střelecký pokus, Klimeš měl zakrytý výhled, ale na poslední chvíli zasáhl svým betonem.
   
  22:07
  Kometa se pere o prostor v útočném pásmu, ovšem zlínští obránci jsou v přístupu aktivnější než v první třetině, což domácím komplikuje možnosti kombinace.
   
  22:19
  Nyní vypálil z voleje Vincour, Kašík se stačil včas přemístit a připsal si úspěšný zákrok.
   
  22:28
  Na druhou stranu svižně vyrazil Šlahař, na pravém křídle si vytvořil prostor pro střelu, kterou však Klimeš bez problémů vyrazil.
   
  22:58
  Novotný nyní poslal puk do úniku Okálovi, jenž se snažil trefit puk nad rameno Klimeše, brněnský brankář si ovšem včas vyjel proti zlínskému útočníkovi a blížící se nebezpečí zneškodnil!
   
  23:32
  Němec ve středním pásmu předložil puk Pláškovi, jenž se řítil na zlínskou branku z levé strany, než však stačil zakončit, ujel mu puk z čepele a Kášík jej ukryl, brněnský útočník byl však příliš důrazný a fasuje dvě minuty za nedovolené bránění.
   
  24:07
  Kometa vyhazuje a její unavená čtveřice rychle míří střídat.
   
  24:52
  Klimeš úspěšně zasáhl proti pokusu Gazdy a domácím se následně znovu podařilo vyhodit puk.
   
  25:32
  Kometa hraje v plném počtu.
   
  25:48
  Zaťovič šikovně přenechal puk mezi kruhy na střelu Muellerovi, jenž ho doplňoval ze druhé vlny, Kašík ovšem předvedl pohotový reflex a střelu brněnského útočníka vyrazil.
   
  26:29
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Šlahař – 2 min., sekání).
   
  26:44
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa využívá třetí přesilovou hru v dnešním utkání a jde do trháku! Holík poslal puk MARTINU ZAŤOVIČOVI, jenž z ostrého úhlu ukázkově zavěsil. Asistence: Petr Holík, Ondřej Němec.
  26:44 Martin ZAŤOVIČ - 3:0
   
  28:43
  Utkání nyní nepřináší zrovna atraktivní hokej, puk putuje podél mantinelu ve zlínském pásmu, ševci se snaží srdnatě bránit, aby jejich manko nebylo ještě větší.
   
  29:36
  Dobiáš na druhé straně připravoval příležitost Gazdovi, do souhry se však vložil Němec a odpálil puk na zlínskou střídačku, vhazovat se bude před Klimešem.
   
  30:09
  Kometa právě vstřelila branku!
  Kometa navyšuje svůj náskok na rozdíl čtyř branek! Druhou trefu v dnešním utkání má na svém kontě PETER MUELLER, jenž nikým nehlídán zpracoval přihrávku od Gulašiho a zasunul puk mezi betony brankáře Kašíka, čímž ho vyhání z brány. Asistence: Michal Gulaši.
  30:09 Peter MUELLER - 4:0
   
  30:09
  Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Libor Kašík, přichází Daniel Huf.
   
  30:23
  Zlín právě vstřelil branku!
  Ševci snížují! Povedenou souhru zakončil nekompromisní střelou z voleje DANIEL GAZDA, když trefil pravý růžek brněnské branky, tady byl Klimeš bezmocný. Asistence: Tomáš Žižka.
  30:23 Daniel GAZDA - 4:1
   
  31:15
  Hamrlík ještě stihl dojet kotouč na útočné modré čáře a okamžitě jej napálil na brněnskou branku, Klimeš byl připraven zasahovat.
   
  31:47
  Zlín vstřelená branka celkem nabudila, v další slibné pozici se ocitl Okál, hosté se nyní opravdu snaží.
   
  32:31
  A už to mohlo být o dvě branky! Střelu Poletína Klimeš vyrazil, ovšem na dorážku byl připraven Herman a jen o pár centimetrů minul odkrytou branku Brna!
   
  33:11
  Kometě se nyní nedaří vymanit se ze sevření Beranů.
   
  33:33
  Povedlo se to až nyní druhé útočné formaci.
   
  34:09
  Süss nyní obdržel kotouč na hranici brankoviště, kde se nadvakrát snažil procpat kotouč za Hufa.
   
  35:11
  Kometě se podařilo otupit snahu Zlína o nápor a nyní jsou to hosté, kdo se osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.
   
  35:35
  Klime nyní zasahoval proti střele Karafiáta, jenž se ke střele dostal díky šťastně odraženému kotouči, brněnský brankáři si však připsal další úspěšný zákrok.
   
  36:01
  Luboš Horký se nyní vydal na individuální průnik, jeho rychlá jízda skončila úspěšným zákrokem Hufa, jenž roztáhl svůj beton, aby zneškodnil bekhendové zakončení brněnského rychlíka.
   
  36:01
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Martin Novotný – 2 min., nedovolené bránění).
   
  36:20
  Mueller rychlou přihrávkou přenesl hru na pravou stranu, odkud střílel Holík, Huf zasáhl svou holí.
   
  36:50
  Holík předložil kotouč mezi kruhy Schneiderovi, ten však branku minul a Zlínu se podařilo následně osvobodit.
   
  37:28
  Kombinaci Komety zakončil Němec, jenže na jeho střelu měl Huf velmi pohodlný výhled a stejným způsobem i zasáhl.
   
  38:01
  Zlín hraje v plném počtu.
   
  38:53
  Honejskovi se podařilo šikovně uvolnit Okála, jenž v předbrankovém prostoru zakončoval z první, jenž střela mu nesedla a puk si Klimeš pohlídal.
   
  38:59
  Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Lukáš Klimeš – 2 min., nesportovní chování).
   
  39:09
  Kometa vyklízí obranné pásmo a Zlín musí začít znovu od své branky.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   

  Tipovací soutěž

  Hrajte s Tipsportem každý týden o 3000 Kč.
  Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

  Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

   
  Kometě se podařilo navázat na úvodní třetinu a i v té druhé se dvakrát prosadila. Brňané mají dnes již tři využité přesilové hry a zdá se, že se probudil i kanonýr Mueller, jenž už má dnes na svém kontě dvě branky. Zlínu se podařilo zatím jednou překonat spolehlivého Klimeše, když Daniel Gazda ukázkově trefil růžek brněnské svatyně. Zlín se po vstřelené brance snažil na Kometu zatlačit, ale domácí obrana další snížení náskoku nepřipustila. Před třetí třetinou mají domácí vše ve svých rukou, uvidíme, zda se Zlínu podaří ještě zápas zdramatizovat. Závěrečné dějství startuje v 18:45.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  40:02
  Třetí třetina začala a Zlín pokračuje v v přesilové hře.
   
  40:31
  Šlahař napálil kotouč z levého kruhu a jeho spoluhráči se snažili kus černé gumy propasírovat za Klimeše, ovšem brněnský brankář puk zalehl a nebezpečnou situaci ustál.
   
  40:45
  Zlín právě vstřelil branku!
  Zlín poprvé v zápase využívá přesilovou hru, povedenou souhru Beranů zakončil po Okálově přihrávce ANTONÍN HONEJSEK. Asistence: Zdeněk Okál, Jiří Karafiát.
  40:45 Antonín HONEJSEK - 4:2
   
  41:33
  Na druhé straně se pokoušel o návrat tříbrankového náskoku Vincour, puk však zamířil těsně mimo Hufovy klece.
   
  42:24
  Kometa zatím v poklidu zvládá zvýšené snahy Zlína o dobývání útočného pásma.
   
  43:21
  Holík vybojoval puk pro Muellera, jenž se odhodlal ke střele z pravého kruhu, Huf však tentokrát neměl s jeho střelou žádný problém.
   
  43:31
  Šlahař postupoval do útočného pásma podporován Honejskem, prvně jmenovaný volil střelou do protipohybu Klimeše, ten však předvedl ukázkový semafor a podržel Kometu.
   
  43:55
  Komplikace pro Zlín, dvě minuty fasuje Jakub Šlahař za sekání.
   
  44:11
  Holík našel ideální přihrávkou Zaťoviče, jenž z voleje usměrňoval puk do branky, skvělým zákrokem se však blýskl brankář Huf, když svou pohotovostí zabránil jisté brance!
   
  45:31
  Kometa drží útočné pásmo, zlínská obrana však zatím nepovoluje vážnější ohrožení Hufa.
   
  45:55
  Zlín hraje v plném počtu.
   
  47:14
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Pavel Kubiš – 2 min., nesportovní chování).
   
  47:43
  Klimeš si připsal úspěšný zákrok proti prudké ráně Karafiáta.
   
  47:58
  Mueller zakroutil s kotoučem, čímž zmátl bránícího hráče Zlína, brankáře Hufa však neošálil.
   
  48:53
  Kometa se nyní vlastní vinou připravila o útočné pásmo a Zlín může střídat.
   
  49:14
  Zlín v plném počtu.
   
  49:34
  Kunc se nyní řítil na zlínskou branku a srazil se s brankářem Hufem, jenž padl k ledu a zjevně je otřesen.
   
  49:34
  Zdá se však, že zlínský brankář je v pořádku a bude moct pokračovat ve hře.
   
  51:40
  Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez větších brankových příležitostí.
   
  53:19
  Kometa kontroluje hru, zatím nic nenasvědčuje tomu, že bychom byli svědky zvratu ve skóre.
   
  54:07
  Zlín právě vstřelil branku!
  Tak to jsem nejspíš zařekl, protože Zlín se po povedené kombinaci prosazuje a snižuje na rozdíl jediné branky! Vše začalo u Šlahaře, jenž poslal puk Honejskovi a ten naservíroval puk do prázdné branky PAVLU KUBIŠOVI a drama je na světě. Asistence: Antonín Honejsek, Jakub Šlahař.
  54:07 Pavel KUBIŠ - 4:3
   
  54:53
  Zlín je pokropen živou vodou a Kometa se musí mít na pozoru.
   
  55:57
  Rákos nyní zavezl puk do útočného pásma a vybídl ke skórování Schneidera, jenž okamžitě vypálil, Huf však fantasticky vyrazil špičkou betonu!
   
  56:18
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Daniel Gazda – 2 min., podrážení).
   
  56:33
  Mueller našel hokejku Schneidera, jenž tentokrát trefil tyč Hufovy branky! Následně se hostujícímu brankáři podařilo kotouč zachytit a hra je přerušena.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, mezitím ševci vyhazují.
   
  58:18
  Hosté hrají v plném počtu.
   
  58:41
  Ševci se nahrnuli do útočného pásma a začínají závěrečný tlak.
   
  59:02
  Po Oklálově střele zůstal kotouč za Klimešem na brankové čáře, naštěstí pro Brno jej obránce odpálil.
   
  59:03
  Huf je na střídačce!
   
  59:31
  Kometa právě vstřelila branku!
  Zdá se, že je rozhodnuto, puku se ve středním pásmu zmocnil JAN SÜSS a trefil odkrytou branku Zlína. Asistence: Michal Kunc.
  59:31 Jan SÜSS - 5:3
   
  Konec zápasu.
   
  Je dobojováno! Dnešní utkání získává na svou stranu tým brněnské Komety. Hosté ze Zlína ovšem ve třetí třetině ještě zabrali a podařilo se jim zdramatizovat závěr zápasu. Brňané však v závěru ubránili nápor Beranů a definitivní pojistku přidal do prázdné branky Jan Süss. To by pro dnešek bylo vše, děkuji za pozornost při sledování přenosu a z jižní Moravy přeji hezký zbytek neděle. (19:21:05)

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 2. Schneider (Mueller, O. Němec), 10. Mueller (Zaťovič, Schneider), 27. Zaťovič (P. Holík, O. Němec), 31. Mueller (Gulaši), 60. Süss (Kunc) – 31. Gazda (Žižka), 41. Honejsek (Okál, Karafiát), 55. Kubiš (Honejsek, Šlahař)


  HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – Freibergs, O. Němec (A), Gulaši, Pyrochta (A), F. Král, Hájek – Zaťovič (C), P. Holík, Mueller – Vincour, Rákos, Schneider – DeFazio, Süss, T. Svoboda – Plášek ml., Kunc, L. Horký – Luciani.
  PSG Berani Zlín: Kašík (31. Huf) – Řezníček, Nosek (A), Suhrada, Gazda, M. Novotný, Žižka (C), Hamrlík – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler, Herman, Poletín – Hejcman, Karafiát, J. Ondráček – Kubiš (A), P. Sedláček, Dobiáš.

  Rozhodčí: Pešina, Lacina – Gerát, Axman