K. Vary – Plzeň | 1:0 (kon.) | | | Sparta – Olomouc | 7:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 2:4 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 7:6 (po pr.) | | | Kometa Brno – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Motor ČB – Liberec | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Mountfield HK – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Ufa – Barys | 4:1 (kon.) | | | Magnitogorsk – Čerepovec | 1:4 (kon.) | | | Čeljabinsk – Dynamo Moskva | 2:5 (kon.) |
Nižněkamsk – Spartak Moskva | 5:2 (kon.) | | | Petrohrad – Chabarovsk | 5:3 (kon.) |
Michalovce – Miskolc | 1:2 (kon.) | | | HC Slovan – Košice | 4:1 (kon.) | | | Banská Bystrica – Detva | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Trenčín – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Poprad | 2:5 (kon.) |
Trnava – Levice | 4:5 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Vlci Žilina | 0:9 (kon.) | | | Martin – Skalica | 6:4 (kon.) |
Topoľčany – Dubnica | 8:1 (kon.) |
MB HOKEJ – Uh. Hradiště | 0:0 (17:00) |
konec
SKA Petrohrad
5:3
(0:1, 1:0, 4:2)
Amur Chabarovsk
Jiří Polášek
Branky a nahrávky:
36. K. Marčenko (Ivan Morozov), 41. Ivan Morozov (M. Aaltonen, K. Marčenko), 46. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 49. Kameněv (Burdasov, Ožiganov), 52. Kemppainen (Bengtsson, M. Aaltonen) – 9. Michasjonok (Pjanov, Kamalov), 42. Gorškov (Ignatovič, Polunin), 50. Gorškov
Rozhodčí: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov
Diváci:
Neproměněná penalta:
SKA Petrohrad:
Hellberg (Samonov) – Bengtsson, Galeňuk, Ožiganov, Fantenberg, Antipin, Tokranov, A. Bělov (A) – Podkolzin, Ivan Morozov, K. Marčenko – Burdasov (A), M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Grošev – Švec-Rogovoj, Kameněv, Tkačjov – Chusnutdinov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – S. Těreščenko, Mašín, Ignatovič, Korjagin, Turbin (A), Kamalov, Zimin – Lugin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – V. Butuzov, Rasskazov (A), Fajzullin – Gorškov, Golubev, Polunin – Michasjonok, Pjanov, Archipov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vlladimir Bukin, Yury Oskirko – Yaroslav Parikov, Yury Ivanov
Diváci:
Marek Langhamer (CHAR) 88.64% úspěšnost, 5 obdržených branek, čas na ledě: 60:00
Dominik Mašín (CHAR) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 21:28
Tomáš Zohorna (CHAR) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 17:38
Hynek Zohorna (CHAR) 0 + 0, 0 střel, čas na ledě: 17:13 (17:58:06)