Black Angels
Neděle 22.11.2020, 16:00Livesport Superliga • 7. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (18:11:44)

Střely ve 3. třetině – Chodov 14:10 Black Angels.

Po vlažné první třetině jsme se nakonec dočkali pěkného zápasu se spoustou branek a soubojů. Rozhodující byl zřejmě moment ve druhé tžetině, kdy Angels dokázali ze 3:1 srovnat na 3:3, ale po 14 sekundách pustili Chodov znovu do vedení a domácí dokázali toto své vedení ještě navýšit. Ačkoliv Angels odehráli parádní a odvážnou třetí třetinu, Chodov si své vedení pohlídal a na branku hostí dokázal vždy odpovědět.

59:22
    Chodov nyní má míček na hokejkách a dokonce dokázali i zahrozit.
    58:40 Jan KOPECKÝ - 8:6

58:40
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Po krosové přihrávce od mantinelu k mantinelu se trefuje do odkryté branky JAN KOPECKÝ. Asistence: Daniel Ludvík.

58:08
    Hosté to zkouší opět bez brankáře.
    57:33 Marek VÁVRA - 8:5

57:33
    Chodov právě vstřelil branku!
    Power play hostů moc dlouho netrvala. Jeden z hráčů ztratil míček ještě na svojí polovině a MAREK VÁVRA zakončil do prázdné branky. Bez asistence.

57:26
    Angels hrají bez brankáře.

57:01
    Majer se natlačil z brejku před obránce. Bekhendem ale Matiáška nepřekonal.

56:30
    Hosté se opět nastěhovali před branku Rebra. Míček je ale v rohu.

55:24
    Chodov se snaží využít prostoru na brejky. Míček ale končí za mantinelem.

54:14
    Hosté se nevzdávají a opět přišpendlili domácí před branku.
    53:46 Ondřej MIKEŠ - 7:5

53:46
    Autorem branky je ONDŘEJ MIKEŠ. Asistence: Tom Ondrušek.

53:15
    Doubek se po jednom ze soubojů svíjí v bolestech u mantinelu a je ošetřován.
    52:50 Jakub RENČÍN - 6:5

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 2. Majer (J. Koutný), 11. Ondrušek (Mikeš), 25. Maxa, 33. Majer (J. Koutný), 37. J. Koutný (Majer), 51. M. Vávra (Podhráský), 54. Mikeš (Ondrušek), 58. M. Vávra – 10. Pícha (Burian), 31. Ma. Boček (Neklan), 33. Ma. Boček (Neklan), 47. T. Hanák, 53. Renčín (Ma. Boček), 59. Kopecký (Ludvík)

FAT PIPE Florbal Chodov: Michal Rebro (Šimůnek) – J. Bauer, Doubek, Maxa, Podhráský, Strnad, Sýkora, T. Vávra – Eremiáš, Horký, J. Koutný – M. Koutný, Majer, Mikeš – Ondrušek, Plíhal, Řezáč – M. Vávra, Vošta.
    Black Angels: Matiášek (Körber) – Bouček, Ludvík, Obuškevič, Straka – Ja. Boček, Ma. Boček, Burian – Fryš, R. Hanák, T. Hanák – Hněvkovský, Hromada, Kopecký – Nachtmann, Neklan, Novotný – Pícha, Renčín.