Trnava – Levice 4:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Vlci Žilina 0:9 (kon.) | Martin – Skalica 6:4 (kon.)
Topoľčany – Dubnica 8:1 (kon.)
konec
HK Martin
6:4 (0:1, 2:2, 4:1)
HK iClinic Skalica
sk Neděle 22.11.2020, 18:00 • Martinské hokejové centrum • 1. liga (SR) • 4. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Vyjadrenia po zápase:

  Jaroslav Crlík (tréner HK iClinic Skalica): "Kto videl tento zápas, musí uznať, že úvodné tretiny patrili nám. Dá sa povedať, že sme v hlavách nezvládli tretiu tretinu. Na môj vkus však bolo odpískaných priveľa faulov v prospech domáceho tímu. Oba tímy predvádzali dobrý hokej vzhľadom k vynútenej prestávke, fyzické resty nebolo veľmi poznať. Skôr by som sa prikláňal k voľnému priebehu hry bez prerušení. Výsledok by bol pravdepodobne takisto iný. Úvodná tretina bola z našej strany výborná, strelili sme rýchly gól. Druhá bola takisto dobrá, hokej sa ale hrá šesťdesiat minút. Ak sa nedokážeme ale sústrediť na celý čas, zápasy budeme prehrávať. V závere tretej tretiny sme sa dopustili dvoch zbytočných faulov, o ktorých sme hovorili v kabíne. Súper nás za ne potrestal. Na záverečných tretinách ešte musíme popracovať. V piatok to bolo rovnaké, takisto sme boli lepším tímom, body ale zbierali súperi. Z prehier sa ale musíme spoločne poučiť a ísť ďalej."

  Marek Žila (asistent trénera HK Martin): "Hra ešte po prestávke nie je ideálna, či už v našom alebo v prípade súperov. Za body sme určite radi, najmä ak sme do stretnutia nevstúpili najlepšie. Úvodnú tretinu bola Skalica lepším tímom, postupne sme našu hru zlepšovali a doťahovali sa na súpera. V prostrednej časti sme mali pomerne dobrú desaťminútovku, skóre sme dokázali otočiť. Opäť sme ale doplatili na slabú koncentráciu a súper bol opäť v čele. S treťou tretinou sme spokojní. Čo sme si povedali v kabíne, to sa prelialo na ľad. Išli sme za naším cieľom a viedli 4:3. Ani po vyrovnávajúcom góle súpera sme nedali hlavy dolu, piaty gól nás ukľudnil a šiesty počas presilovej hry prakticky rozhodol. Keďže sme neodohrali ideálny zápas, je zisk všetkých bodov určite potešujúci. Mužstvo dnes ukázalo svoju silu, každé víťazstvo je určite cennejšie ak sa vyhrá o jeden či dva góly, najmä ak sa skóre trikrát otáčalo. Samozrejme, každý tréner chce, aby mal zápas ľahší priebeh, padali góly a všetko sa vyvíjalo podľa predstáv. Nie vždy to tak ale je. Zápas priniesol dve menšie zranenia, ktoré by sa mali dať do stredy do poriadku. Proti Spišskej Novej Vsi by sme mali odohrať zápas v rovnakej zostave. V piatok následne privítame Žilinu, ktorá sa v úvode prezentuje jednoznačnými výsledkami. O víťazovi sa ale rozhoduje na ľade, uvidíme ale ako najskôr zvládneme zápas na klzisku súpera. V Spišskej Novej Vsi sa hrá ťažko, prostredie je náročné, body sa neberú ľahko. Dôležitá je koncentrácia. Bez divákov to bude určite iné stretnutie, verím však, že kvalitné."

  Michal Šátek (útočník HK iClinic Skalica): "Začali sme pomerne dobre, nohy nás poslúchali. To, čo sme si povedali pred zápasom, sa v úvode darilo plniť. Vlastnými chybami sme sa ale pričinili o štyri domáce góly. Veľa síl nás stálo množstvo vylúčených. Takéto chyby rozhodujú zápasy, domáci túto možnosť využili. Mrzia najmä dve prihrávky súperovi na gól. Sedemkrát sme v zápase hrali oslabení, dvakrát sme sa dostali k presilovej hre. Toto hovorí za všetko. Domáci sa vďaka tomu dostávali do hernej pohody, nás to naopak stojí veľa síl. Na tomto musíme ako tím pracovať a poučiť sa z toho. Štyridsať minút sme boli na ľade lepším tímom, posledných dvadsať sme si to pokazili. Naozaj to nahnevá, ak si po takomto výkone nevezieme domov ani bod. Liga sa ale ešte len reštartuje po viac ako mesiaci. V úvode to preto nebudú príliš pekné zápasy. Kto bude mať viac chuti po víťazstve a bojovať do konca, ten bude víťaziť. Než sa to rozbehne, bude potrebné aj stráviť nejaké prehry. Herný výpadok je cítiť. Rovnako tak je cítiť aj absenciu divákov na tribúnach. Ak by dnes prišlo 1 500 divákov, je to úplne iný zápas pre oba tímy. Fanúšikovia veľmi chýbajú a ja dúfam, že sa to čoskoro zmení a na zápas bude môcť prísť aspoň 500 – 750 divákov. Aktuálne je to akoby ste si dali rožok s maslom, ale zabudli na šunku."

  Jakub Burzík (obranca HK Martin): "Nezačali sme práve najlepšie, ukázali sme ale charakter, keď sme sa dokázali vrátiť do zápasu. Súper nás prekvapil svojou hrou, bol aktívnejší. Úvodnú tretinu boli jeho hráči lepší v súbojoch, prakticky vo všetkom. Tímovou hrou sme ale dokázali v záverečnej tretine zvrátiť výsledok na svoju stranu. Toto dejstvo bolo z našej strany určite najlepšie. Ožili sme, mužstvo sa zomklo, začali sme blokovať strely a prejav sa začal zlepšovať. Z našej aktivity sme vyťažili i niekoľko presilových hier, z ktorých tri sme dokázali premeniť. Výmena brankárov v prostrednej časti mňa osobne príliš nerozhodila. Je však málo vídaným javom, keď brankárovi vypadne nôž z korčule. Situáciu sme ale ako tím zvládli. Čakajú nás ďalšie náročné zápasy, ak ale máme najvyššie ambície, musíme ich zvládať. Viaceré tímy majú rovnaké ciele, čo je len dobré pre hokej. Určite je potrebné sa na každý z najbližších duelov čo najlepšie pripraviť a odovzdať na ľade ešte lepší výkon ako tomu bolo v uplynulých dvoch zápasoch. Ako tím máme natrénované, určite je lepšie hrať ako čakať." (22:29:22)
   
  V napínavom dueli si Martin poradil so Skalicou 6:4. Góly: 22. Lavička (Gimenez, Murček), 25. Nauš (Paulíny), 42. Paulíny (Barto, Nauš), 46. Melcher (Lavička, Burzík), 55. Murček (Gimenez, Paulíny), 59. Burzík (Jurášek, Dírer) – 2. Šátek (Mikula), 30. Hílek (Janík, Štumpf), 35. Štumpf (Šátek), 51. Hujsa (Kotzman, Klučiar).
   
  Koniec zápasu.
   
  59:46
  Hostia v plnom počte. Hujsa na ľadovej ploche.
   
  59:40
  Dírer na dvakrát neuspel. Pridáva sa Burzík.
   
  59:01
  Bartov propagačný pokus. Domáci striedajú.
   
  58:19
  Šátek sa v oslabení dostal do zakončenia. Domáci akoby zabudli na zadné vrátka.
   
  58:03
  Martin dal gól!
  Využitá presilová hra o dvoch hráčov. JAKUB BURZÍK vymietol roh hosťujúcej bránky po asistenciách Andreja Jurášeka a Mateja Dírera.
   
  57:45
  Martin Hujsa (SKA) inkasuje dve minúty za sekanie.
   
  57:34
  Alex Kotzman (SKA) inkasuje dve minúty za hákovanie.
   
  57:28
  Dvořákom vyhodený puk. Domáci striedajú.
   
  56:41
  Jurášek nenadvihol puk. Ovečka už ležal na ľade.
   
  56:18
  Poliaček sa pokúsil o únik, ktorý mu zmarila dvojica protihráčov. Hostia okamžite rozohrávajú.
   
  55:52
  Zakázané uvoľnenie na domácej strane. Hráči zbytočne neriskovali.
   
  55:00
  V strednom pásme ešte zostal ležať Belica, ktorý preletel pri akcii cez hokejku, ktorá sa zlomila. Odchádza po svojich.
   
  54:59
  Martin dal gól!
  Adam Paulíny ešte v strednom pásme na Luisa Joshuu Gimeneza, ktorý uvoľnil na ľavej strane MICHALA MURČEKA, ktorý tentoraz svoje sólo dokončil.
   
  54:18
  Pavol Kotzman od modrej. Bernát musel vyrážať.
   
  53:43
  Burzíkov pokus končí v lapačke Ovečku. Hra je prerušená.
   
  53:28
  Gimenez triafa korčule Janíka. Domáci prichádzajú o pásmo.
   
  53:00
  Hostia v plnom počte. Ivičič na ľadovej ploche.
   
  52:44
  Alex Kotzman v rohu klziska. Získava sekundy.
   
  52:04
  Naušov pokus zblokoval Pavol Kotzman. Puk opúšťa útočné pásmo.
   
  51:32
  Hujsa poslal v oslabení do úniku Klučiara, ktorého vychytal Bernát. Hostia sa mohli dostať do vedenia.
   
  50:59
  Peter Ivičič (SKA) inkasuje dve minúty za hákovanie.
   
  50:36
  Kotvan s gólom na hokejke. Hostia mimoriadne aktívni.
   
  50:06
  Skalica dala gól!
  Využitá presilová hra. Po ľade poslal puk do bránky MARTIN HUJSA po asistenciách Pavla Kotzmana a Dušana Klučiara. Brankár mal zakrytý výhľad.
   
  50:01
  Klučiar, ktorého atakuje Nátny. Ešte to skúša z ľavej strany.
   
  49:39
  Matej Dírer (MAR) inkasuje dve minúty za sekanie.
   
  49:32
  Dírer v rohu klziska. Pridáva sa aj Jurášek.
   
  49:02
  Štumpf z pravej strany. Pokus o obstrelenie.
   
  48:38
  Klučiar s gólom na hokejke. Tlačenica pred bránkou.
   
  48:20
  Nauš zastavený Horváthom. Ten rozbieha hosťujúcu akciu.
   
  48:01
  Hostia v plnom počte. Rapant na ľadovej ploche.
   
  47:48
  Gimenez sa musel vrátiť dozadu. Stihol to včas.
   
  47:21
  Burzík pred bránku na Dírera. Domáci to skúšajú.
   
  46:40
  K Dírerovi sa dostal odrazený pokus. Ovečka strelu kryje.
   
  46:00
  David Rapant (SKA) inkasuje dve minúty za podrazenie.
   
  45:21
  Barto inkasoval úder do zátylku. Odchádza na striedačku.
   
  45:01
  Martin dal gól!
  Využitá presilová hra v samotnom závere. Jakub Burzík s Matúšom Lukášom Lavičkom udržali puk aj za cenu tvrdého stretu a PETER MELCHER ho pretlačil do bránky.
   
  44:36
  Kadlečík vyhadzuje puk. Hostia zbytočne nešpekulujú.
   
  44:01
  Barto bojuje pri mantineli. Hľadá Smidžára.
   
  43:26
  Vyhodený puk za ktorým korčuľuje Alex Kotzman. Hostia získavajú sekundy.
   
  43:01
  Martin Hujsa (SKA) inkasuje dve minúty za hákovanie.
   
  42:55
  Klučiarov pokus končí v náručí brankára. Bernát hru prerušil.
   
  42:25
  Lavička na Burzíka. Pridal sa k nim Kočalka.
   
  41:36
  Nátny v obkľúčení trojice protihráčov, ktorí si ho po zakončení podali. Rozhodcovia museli pristúpiť k rozdeleniu hráčov.
   
  41:02
  Martin dal gól!
  Dôrazný ADAM PAULÍNY uspel na druhý pokus, ktorý mu dopriali hostia. Asistencie si pripisujú Martin Barto a Tomáš Nauš.
   
  40:54
  Dvořák spoza Kotvana. Nepresné zakončenie.
   
  40:27
  Poliaček minul prihrávku. Hostia vyhadzujú puk.
   
  40:14
  Zakázané uvoľnenie hostí, ktoré sa nepáči ich trénerovi. Hra sa sťahuje pred Ovečku.
   
  40:01
  Začala sa tretia tretina.
   
  Druhá tretina skončila zmierlivo, čo znamená, že hostia naďalej vedú o jeden gól. Domácim sa síce podarilo otočiť najskôr vývoj vo svoj prospech, hostia ale dali o sebe vedieť, a naďalej im patrí toto stretnutie.
   
  40:00
  Druhá tretina sa skončila.
   
  39:49
  Melcher sa z pravej strany ešte snaží o strelu. Do konca už zostáva len niekoľko sekúnd.
   
  39:10
  Lavička odhadzuje výstroj a smeruje na striedačku. Puk ho trafil do zápästia.
   
  38:44
  Pavol Kotzman od modrej. Dvořák bojuje o puk.
   
  38:09
  Lavička len nahodil puk smerom na bránku. Domáci striedajú.
   
  37:35
  Poliaček naslepo pred bránku. Horváth dobre sledoval celú akciu.
   
  36:54
  Babkov pokus zblokoval Hujsa. Hostia vyhadzujú puk.
   
  36:22
  Pred Paulínym zasiahol Hílek. Hra je prerušená.
   
  36:12
  Baran v súboji s Dvořákom. Puk končí v strednom pásme.
   
  35:40
  Dvořákova dlhá prihrávka. Zakázané uvoľnenie.
   
  35:16
  Gimenezova delovka. Ovečkov betón.
   
  34:36
  Striedanie v tíme HK Martin: z ihriska odchádza Pavlas, prichádza Bernát.
   
  34:36
  Skalica dala gól!
  Smidžárom zle vyhodený puk, ktorý získal Michal Šátek a okamžite ho posiela na DANIELA ŠTUMPFA, ktorý má pred sebou voľný priestor.
   
  34:21
  Dírer triafa Jurášeka. Ten odchádza striedať.
   
  33:54
  Jurášek na Paulínyho, ktorý ale dostal pridlhú prihrávku. Puk končí v rohu klziska.
   
  33:17
  Nauš odstavený od puku. Nepodarilo sa mu zakončiť.
   
  32:50
  Pavol Kotzman okamžite skúša domáceho brankára. Tesne míňa bránku.
   
  32:28
  Vynútené striedanie pre technické problémy. Do bránky nastupuje Christián Pavlas.
   
  32:28
  Máme tu technickú prestávku. Domáci gólman si potrebuje dať opraviť nôž na korčuli, ktorý mu vypadol.
   
  32:28
  Rapant najskôr triafa Lavičku do jeho pozadia. Následne sa ale pred bránkou objavil Alex Kotzman, ktorý spálil nemožné.
   
  31:58
  Šátekova strela a Bernátov semafor. Vhadzovať sa bude pred domácou bránkou.
   
  31:21
  Mikula vytlačený z pásma. Nie však nadlho.
   
  30:44
  Klučiar po Včelkovej strele skúša doraziť puk do bránky. Hostia po vyrovnaní aktívnejší.
   
  29:46
  Melcher si teraz neporadil s prihrávkou. Odovzdáva ju Baranovi.
   
  29:11
  Skalica dala gól!
  Využitá presilová hra. Ondrej Janík nachádza v strede postaveného DAVIDA HÍLEKA, ktorému puk prepadol za chrbát. Druhú asistenciu si pripisuje Daniel Štumpf.
   
  28:40
  Klučiar od modrej. Dorážka v podaní Hujsu.
   
  28:02
  Adam Paulíny (MAR) inkasuje dve minúty za podrazenie.
   
  27:58
  Dvořák na Nauša. Toho zastavil Horváth.
   
  27:23
  Spätná prihrávka na Tabačeka. Puk sa však dostal na Včelku, ktorý mal pred sebou voľný priestor.
   
  26:57
  Ešte Rajčák sa pokúsil využiť získaného pásma. Po jeho pokuse puk smeruje do stredu klziska.
   
  26:12
  Pobuda na Barana. Nebezpečná situácia pred domácou bránkou.
   
  25:43
  Smidžár po ľavej strane. Skúša nájsť pred bránkou spoluhráča.
   
  24:56
  Martin dal gól!
  Do rozhodenej hosťujúcej obrany prenikli Adam Paulíny s TOMÁŠOM NAUŠOM, ktorý pohotovou strelou prekonáva brankára. Hostia ešte reklamujú predchádzajúcu situáciu.
   
  24:30
  Pavol Kotzman sa drží za krk a odchádza striedať. Hra nie je prerušená.
   
  24:05
  Štumpf zastavený Bartom. Domáci v strednom pásme.
   
  23:54
  Hujsa v protiútoku. Bernát si s týmto pokusom poradil.
   
  23:29
  Rešetár padajúci pri zakončení v plnej rýchlosti. Zrazil sa s mantinelom.
   
  22:14
  Rešetárom vyhodený puk za ktorým smeroval Smidžár. Nestačil ho včas spracovať.
   
  21:49
  Martin dal gól!
  Využitá presilová hra. Prihrávka spoza bránky v podaní Luisa Joshua Gimeneza. V dobrej pozícii sa ocitol MATÚŠ LUKÁŠ LAVIČKA, ktorý z prvej vyrovnáva. Druhú asistenciu si pripisuje Michal Murček.
   
  21:26
  Maxmilián Mikula (SKA) inkasuje dve minúty za podrazenie.
   
  21:22
  Nauš čakajúci prihrávku. Puk sa k nemu nedostal.
   
  21:01
  Barto z prvej. Nie príliš nebezpečná príležitosť.
   
  20:31
  Gimenez vytláčaný do rohu klziska. Murček sa k prihrávke nedostal.
   
  20:01
  Začala sa druhá tretina.
   
  V úvodnej tretine sa domáci hráči zväčša hľadali na hracej ploche, čoho využili hostia a ujali sa v stretnutí vedenia. Zatiaľ sme tak videli jediný gól.
   
  20:00
  Prvá tretina sa skončila.
   
  19:46
  Pokrivčák ešte v závere tretiny skúša nájsť Nauša. K puku sa nedostal ani Barto.
   
  18:54
  Nauš vytláčaný do rohu klziska. Domácim sa nedarí.
   
  18:19
  Gimenez padá po súboji s Hujsom. Vhadzovanie v strednom pásme.
   
  17:48
  Baran z prvej. Bernátov betón.
   
  17:44
  Lavička zabojoval za bránkou. Hílek ale pri opakovanom pokuse dokázal puk vyhodiť.
   
  17:03
  Ivičič tlačiaci sa s pukom do zakončenia. Bernát si s ním poradil.
   
  16:12
  Kočalka a vyrážačka Ovečku. Puk končí na ochrannej sieti.
   
  16:01
  Tabaček uvoľnil Murčeka, ktorý sa pokúsil trafiť popod betóny brankára. Ten stihol včas zasiahnuť.
   
  15:33
  Hílek na Hujsu. Pekná spolupráca.
   
  15:07
  Dírer triafa Kotvana. Akoby sa ani nedalo trafiť priestor bránky.
   
  14:55
  Babka triafa Včelku. Ten dnes hrá mimoriadne obetavo.
   
  14:19
  Hostia v plnom počte. Pobuda na ľadovej ploche.
   
  14:10
  Nauš z ľavej strany. Barto pritom zostal osamotený.
   
  14:01
  Dvořák triafa Včelku. Domáci ešte skúšajú udržať si pásmo.
   
  13:30
  Pokrivčák pred bránkou. Hra je prerušená.
   
  13:02
  Štumpf sa v oslabení dostal do zakončenia. Bernát musel prerušiť hru.
   
  12:56
  Klučiar poslal puk cez všetky čiary. Domáci prichádzajú o pásmo.
   
  12:17
  Marek Pobuda (SKA) inkasuje dve minúty za napadnutie.
   
  12:13
  Dírer zakončil nad bránku. Chýbala väčšia presnosť.
   
  12:11
  Puk končí na strešnej konštrukcii. Vhadzovanie pred Ovečkom.
   
  11:40
  Paulíny potiahol akciu do rohu klziska. Ukazuje sa mu Nauš.
   
  11:22
  Hujsov bodyček. Domáci posielaný pred vlastnú bránku.
   
  11:00
  Nepresná Murčekova prihrávka. Dnes to akosi nejde.
   
  10:29
  Štumpf zakončil okamžite po vhadzovaní. Vedľa bránky.
   
  10:04
  Zakázané uvoľnenie. Hra sa sťahuje pred domácu bránku.
   
  09:36
  Kočalka so Smidžárom. Nedokázali dopraviť puk pred bránku.
   
  09:21
  Burzík posiela prihrávku do rohu. Tam nie je voľný spoluhráč.
   
  08:46
  Nemec v súboji s Pokrivčákom. Teraz sa skôr bojuje o puk.
   
  08:19
  Barto zostáva v strednom pásme. Domáci striedajú.
   
  07:32
  Horváth z prvej. Bernát má plné ruky práce.
   
  07:10
  Murček po prihrávke Gimeneza neuspel. Najväčšia príležitosť v doterajšom priebehu.
   
  06:42
  Lavičkov pokus znamená teraz vhadzovanie pred bránkou hostí. Prvé v úvodnej tretine.
   
  06:21
  Klučiar z ľavej strany. Prihrávka tentoraz nenašla adresáta.
   
  05:40
  Včelka pri puku skôr ako Smidžár. Hostia majú situáciu pod kontrolou.
   
  05:12
  Jurášek triafa betón Ovečku. Ten okamžite rozohráva.
   
  04:36
  Paulíny vyhadzuje puk do bezpečia. Nemal veľmi na výber.
   
  04:12
  Nauš si neporadil s Janíkom. Opäť sa domáci vrátia do vlastného pásma.
   
  03:54
  Štumpf v dobrej pozícii. Domáci sú atakom súpera zaskočení.
   
  03:21
  Pavol Kotzman odpálil puk do stredného pásma. Hostia môžu striedať.
   
  02:44
  Rešetár atakajúci Kotvana. Domáci bojujú o pásmo.
   
  02:23
  Včelka z pravej strany. Bernát mal s jeho pokusom prácu.
   
  01:45
  Jurášek začína domácu akciu. Tá končí hneď za modrou čiarou.
   
  01:05
  Skalica dala gól!
  Domáci sa teraz nestihli včas vrátiť čoho využil Maxmilián Mikula a vysunul MICHALA ŠÁTEKA. Ten následne dokončil celú akciu povedľa brankára.
   
  00:50
  Poliaček zastavený Klučiarom. Domáci sa vracajú do pásma.
   
  00:20
  Hujsa napádajúci domácich. Tabaček vyváža puk.
   
  00:01
  Stretnutie sa práve začalo.
   
  Úvodné zostavy:

  HK Martin: Ovečka (Borák) – Kotzman P., Horváth – Mikula, Janík – Rapant, Hílek – Kuba, Kadlečík – Klučiar, Včelka, Hujsa – Šátek, Štumpf, Kotvan – Nemec, Ivičič, Kotzman A. – Baran, Rajčák, Pobuda

  HK iClinic Skalica: Bernát (Pavlas) – Lavička, Tabaček – Dvořák, Pokrivčák – Babka, Burzík – Belica, Nátny – Gimenez, Murček, Poliaček – Nauš T., Barto, Paulíny – Jurášek, Dírer, Melcher – Smidžár, Kočalka, Rešetár

  Rozhodca: Lesay D., Štefik – Lesay J., Kollár, Jurčiak (delegát).
   
  Martin si v predchádzajúcom kole pripísal víťazstvo nad Trnavou vďaka dvom gólom Murčeka a jednému Nauša 3:1 a naďalej si v úvode sezóny drží neporaziteľnosť, čo mu zaistilo priebežnú prvú priečku v tabuľke.

  Skalica naposledy doma podľahla Leviciam 1:2 pričom o jej jediný gól sa postaral Kotzman. Hostia majú po troch odohraných dueloch na svojom konte jediné víťazstvo nad Humenným a patrí im priebežná siedma priečka.
   
  Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

  Daniel Modrovský

  Branky a nahrávky: 22. Lavička (Gimenez, Murček), 25. Nauš (Paulíny), 42. Paulíny (Barto, Nauš), 46. Melcher (Lavička, Burzík), 55. Murček (Gimenez, Paulíny), 59. Burzík (Jurášek, Dírer) – 2. Šátek (Mikula), 30. Hílek (Janík, Štumpf), 35. Štumpf (Šátek), 51. Hujsa (Kotzman, Klučiar)


  HK Martin: Ovečka (Borák) – Kotzman P., Horváth – Mikula, Janík – Rapant, Hílek – Kuba, Kadlečík – Klučiar, Včelka, Hujsa – Šátek, Štumpf, Kotvan – Nemec, Ivičič, Kotzman A. – Baran, Rajčák, Pobuda
  HK iClinic Skalica: Bernát (Pavlas) – Lavička, Tabaček – Dvořák, Pokrivčák – Babka, Burzík – Belica, Nátny – Gimenez, Murček, Poliaček – Nauš T., Barto, Paulíny – Jurášek, Dírer, Melcher – Smidžár, Kočalka, Rešetár

  Rozhodčí: Lesay D., Štefik – Lesay J., Kollár, Jurčiak (delegát)