Sparta – Plzeň 1:3 (kon.) | Motor ČB – Zlín 1:4 (kon.) | Litvínov – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – K. Vary 11:4 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:3 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 24.11.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 14. kolo

38:37
    Mandát (PCE) míří na trestnou lavici za hákování a hosté tak budou mít k dispozici přesilovou hru.

23:54
    Síly na ledě se srovnávají. Za podrážení byl vyloučen Poulíček (PCE).

23:25
    Dvě minuty pro Rychlovského (LIB), ukazuje rozhodčí. Mladík Liberce byl vyloučen za podrážení.

13:54
    Gríger (LIB) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení. Domácí budou mít k dispozici další početní výhodu.

04:51
    Útočné snažení Pardubic vede k první přesilové hře. Dvě minuty za podrážení dostal Rosandič (LIB).

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 37. Claireaux (Camara) – 12. Birner (Rosandić, Lenc), 23. J. Vlach (A. Musil, Derner), 40. Gríger (T. Rachůnek, Rosandić), 57. Gríger (Filippi)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – J. Kolář, Nakládal, Mikuš, Bučko, Ďaloga, Holland, J. Zdráhal – Svačina, Poulíček, Tybor – Camara, Mandát, Claireaux – Kusý, Rohlík, Blümel – Paulovič, Anděl, Zeman.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Šmíd, T. Hanousek, Rosandić, Knot, Derner, Štibingr – Birner, Bulíř, Lenc – T. Rachůnek, Filippi, Gríger – J. Vlach, P. Jelínek, A. Musil – Rychlovský, Najman, M. Zachar – Šír.

Rozhodčí: Mrkva, Šír – Axman, Hlavatý