Sparta – Plzeň 1:3 (kon.) | Motor ČB – Zlín 1:4 (kon.) | Litvínov – Olomouc 4:3 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – K. Vary 11:4 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 0:3 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 24.11.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 14. kolo

To je z mé strany vše. Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:07:40)

Střely: 30 – 28

Je konec. Dynamo pokračuje v nepřesvědčivých výkonech a byť dnes nehrálo špatně, na Liberec to prostě a jednoduše nestačilo. Bílé Tygry poslal do vedení již ve 12. minutě Michal Birner. Na něj zkraje druhého dějství navázal Jaroslav Vlach. Pardubicím se povedlo snížit ve 37. minutě, když Kváču nadvakrát překonal v úniku Valentin Claireaux. Tři sekundy před koncem druhé třetiny ale opět poslal Liberec do vedení o dvě trefy David Gríger. Konečnou podobu výsledku dal ve třetí třetině opět David Gríger. Hokejisté z Liberce tak z enteria areny odváží všechny tři body.

59:23
    Ale už se nic pořádného nestane, hokejisté Bílých Tygrů kontrolují puk ve svém pásmu.

58:52
    Hosté se ještě snaží vstřelit svému soupeři nepopulárního "bůra".

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Hrádek se nepříjemně rozbil o mantinel, museli k němu i kluboví lékaři. Obránce Pardubic je nyní v jejich péči na střídačce. Přejeme mu hlavně, aby z toho ošklivě vypadajícího střetu nebylo nic vážného.

57:24
    Domácí to ještě zkoušejí směrem kupředu, Kváča se musí mít na pozoru.
    56:43 Dávid GRÍGER - 1:4

56:43
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je hotovo. Po velké chybě v obranné řadě Dynama ujeli dva na jednoho Filippi a DAVID GRÍGER. Druhý jmenovaný dokázal do odkryté branky dotlačit kotouč – 1:4! Asistence: Tomáš Filippi.

55:55
    Dynamo má kotouč na svých hokejkách, ale čas rychle ubíhá. Pardubice se nemohou dostat do útočného pásma...

54:50
    Domácí by si měli ale dávat pozor i dozadu, tentokrát po přihrávce od Rachůnka mířil nebezpečně Gríger.

53:52
    Domácí bojují v útočném pásmu, seč jim síly stačí, ale zatím se do žádné gólové příležitosti dostat nedokázali.

53:19
    Za malý okamžik budeme pokračovat. Domácí mají necelých sedm minut na to, aby dokázali dohnat ztrátu dvou branek.

53:10
    Od modré čáry střílel Kolář, jenže bohužel pro Dynamo nepřesně. Kváča zasahovat nemusel.

52:02
    Šmídovu střelu od modré čáry Kantor viděl, takže ji snadno vyrazil. Před dotírajícími útočníky Liberce odpálil puk jeden z bránících hráčů Pardubic.

50:11
    Poulíček servíroval naslepo z pravého rohu puk před branku Liberce, kde si křikl jeden z jeho spoluhráčů. Bohužel pro Dynamo puk srazil mimo Hanousek.

48:28
    Tentokrát se technicky provinili domácí, byl to ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 37. Claireaux (Camara) – 12. Birner (Rosandić, Lenc), 23. J. Vlach (A. Musil, Derner), 40. Gríger (T. Rachůnek, Rosandić), 57. Gríger (Filippi)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Klouček) – J. Kolář, Nakládal, Mikuš, Bučko, Ďaloga, Holland, J. Zdráhal – Svačina, Poulíček, Tybor – Camara, Mandát, Claireaux – Kusý, Rohlík, Blümel – Paulovič, Anděl, Zeman.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Šmíd, T. Hanousek, Rosandić, Knot, Derner, Štibingr – Birner, Bulíř, Lenc – T. Rachůnek, Filippi, Gríger – J. Vlach, P. Jelínek, A. Musil – Rychlovský, Najman, M. Zachar – Šír.

Rozhodčí: Mrkva, Šír – Axman, Hlavatý