Čerepovec – Viťaz 2:1 (kon.) | Kunlun – Chabarovsk 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 5:1 (kon.)
Minsk – Jaroslavl 2:1 (po pr.) | Jokerit – Dynamo Moskva 6:1 (kon.) | Petrohrad – Barys 4:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 3:5 (kon.)
konec
Severstal Čerepovec
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Úterý 24.11.2020, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Československá stopa v utkání

  - Do utkání nezasáhl žádný Čech ani Slovák (19:23:56)
   
  Zápasje u svého konce. Poslední třetina byla asi nejatraktivnější a nejútočnější ze všech. Několikrát se hrálo přes tři minuty bez přestávky, viděli jsme několik šancí, ovšem pouhý jeden gól. O ten se postaral až v 58. minutě Provolněv, který svou parádní dělovkou zajistil dva body z dnešního zápasu domácímu Čerepovci.
   
  Konec zápasu.
   
  59:49
  Domácí propasírovali kotouč až do útočné třetiny, ale nepodařilo se jim vypálit na branku a tak maí hosté ještě chvíli naději.
   
  59:15
  Čerepovec vyhodil k odkryté brance, ale kotouč se nedostal až do ní a hosté ho stihli v pohodě dojet. Následně zamířili opět rychle kupředu.
   
  59:00
  Probíhá poslední minuta poslední třetiny tohoto zápasu.
  57:46 Vladislav PROVOLNĚV - 2:1
   
  57:46
  Čerepovec právě vstřelil branku!
  Máme tady gól! VLADISLAV PROVOLNĚV obdržel kotouč, který chvíli držel, popojel si do středu, kouske od modré čáry a pak vypálil krásnou dělovku, kterou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Byl to první přesilovkový gól dnešního zápasu. Asistence: Daniil Vovčenko a Alexander Petunin.
   
  56:10
  Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Pavel Vorobej – 2 min., nedovolené bránění).
   
  56:04
  Viťaz vyhrál buly ve vastním pásmu, následně se rychle rozjel do útoku, jenže dlouhá přihrávka nenašla hráče na křídle a zamířila až na icing.
   
  55:53
  Čeká nás pravděpodobně poslední komerční pauza tohoto zápasu.
   
  55:53
  Až po čtyřech minutách a deseti sekundách se hra opět přerušila. Ježov si připsal úspěšný zákrok. DOmácí kapitán ale míří něco prodiskutovat se sudím.
   
  55:10
  Adamčuk držel kotouč na modré, poté popojel dva kroky a vyslal tvrdou dělovku, která zasáhla jen brusle jednoho z hráčů.
   
  54:35
  Morozov dostal puk na útočnou modrou, ale přilepl si ho a on mu ujel. Následně schytal hit u mantinelu.
   
  53:50
  Opět se dlouho nepřerušuje a puk lítá ze strany na stranu a z hokejky na hokejku.
   
  53:16
  Tedenby byl atakován u hrazení. Poté, co vstal, se do něj ruský hráč pustil znovu. Nakonec toho ale nechal, protože si všiml upřeného zraku sudího.
   
  52:59
  Domácí v plném počtu.
   
  52:38
  Viťaz přesilovku vůbec nevyužívá podle představ trenéra. Je pasivní, nestřílí a hodně času tráví dokonce v obranném pásmu.
   
  51:53
  Ve vlastním oslabení musel Ježov rychle vyjet a rozehrál až na vcholku kruhu, protože se k němu nebezpečně blížil jeden z domácích hráčů.
  Ještě nevíte, co pod stromeček? Internetový obchod marken.cz nabízí unikátní dřevěný box s cennými artefakty z historie českého a československého hokeje. Každý box je jedinečný!

  Jiří Polášek

  Branky a nahrávky: 38. J. Morozov (Provolněv), 58. Provolněv (Vovčenko, Petunin) – 21. Děrgačov (Daugavinš)


  Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde (A), Kudako, Matuškin, M. Chabarov, Rogov, Adamčuk – A. Garejev, Jo. Nättinen, Vicharev (C) – Geraskin (A), Guslistov, Kapustin – Petunin, Kodola, Vovčenko – J. Morozov, J. Jakovlev, Dumbadze.
  HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kočetkov) – Vorobej, Pylenkov, Hultström, Voronkov, Golovkov (C), Borodkin, Pautov – Daugavinš (A), Danforth, Tedenby – Mojsejev, Děrgačov, Grebenščikov – Laričev, Malychin (A), Smolin – Ivanjuženkov, V. Popov, Kazakov – Bardakov.

  Rozhodčí: D. Naumov – K. Olenin