Litoměřice – Jihlava 0:4 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 6:0 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 6:4 (kon.)
Třebíč – Benátky n/J 3:6 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 2:1 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
6:4 (1:1, 1:1, 4:2)
AZ Heimstaden Havířov
Středa 25.11.2020, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance Liga • 13. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  58:25 Milan MIKULÍK - 6:4
   
  58:25
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Tři body dnes zůstanou v Polárce! Zásahem prázdné branky vítězství domácích potvrzuje veterán a kapitán týmu MILAN MIKULÍK, který puk do klece poslal z hranice brankoviště – 6:4! Asistence: Ondrej Šedivý, David Kofroň.
  57:44 David KLIMŠA - 5:4
   
  57:44
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Tak tohle musí být pro AZet pořádně hořká pilulka, rysi se dvě minuty a šestnáct sekund před koncem základní hrací doby znovu ujímají jednobrankového vedení! Pod pátou trefu Frýdku se podepisuje DAVID KLIMŠA, který využil nepřehledné situace před Grohem a doťukl puk za jeho záda – 5:4! Asistence: Vojtěch Tomi.
  56:47 Alex RAŠNER - 4:4
   
  56:47
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tři minuty před koncem je znovu vyrovnáno, o vítězi dnešní vyrovnané bitvy se tak v základní hrací době dost možná nerozhodne! Čtyřka v kolonce havířovských gólů na světelné tabuli blikla po projektilu ALEXE RAŠNERA z modré čáry, který do sítě proletěl skrz prostor mezi betony brankáře – 4:4! Asistence: Lukáš Bednář.
  49:38 Petr FRIDRICH - 4:3
   
  49:38
  Havířov právě vstřelil branku!
  Tak pozor, ještě není konec! Ve vlastním oslabení snižuje na rozdíl jediné branky útočník PETR FRIDRICH, který se navzdory dotěrnému protihráči dostal až před branku a z posledních sil poslal kotouč do frýdecké svatyně – 4:3! Tohle bude možná ještě zajímavé. Bez asistence.
  47:34 Ondrej ŠEDIVÝ - 4:2
   
  47:34
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Tak tohle Havířov bude mít nejspíš už hodně těžké, obrana AZetu selhala a výsledkem je další kotouč v Grohově síti! Obranou dvojici těsně po konci oslabení hravě překonal ONDREJ ŠEDIVÝ, jenž následně usměrnil kotouč přesně mezi betony hostujícího gólmana – 4:2! Asistence: Vojtěch Tomi, Milan Mikulík.
  42:02 David KLIMŠA - 3:2
   
  42:02
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Moc dlouho to ale Rašku mrzet nemusí, rysi totiž jen o chvíli později využívají přesilovku a znovu se ujímají vedení! Na střeleckou listinu se dostává DAVID KLIMŠA, který mimo dosah Groha tečoval Šedivého střelu z prostoru mezi levým kruhem pro vhazování a modrou čarou – 3:2! Asistence: Ondrej Šedivý, Milan Mikulík.
  28:15 Ondřej PROCHÁZKA - 2:2
   
  28:15
  Havířov právě vstřelil branku!
  Zvýšená aktivita nese ovoce, hosté optickou převahu přetavují ve vyrovnávací trefu! Na hattrick si zadělal ONDŘEJ PROCHÁZKA, který si rychle zpracoval Doktorovu přihrávku a bez větších obtíží následně usměrnil kotouč za bezmocného Suchánka, kterého nechala na holičkách jeho obrana – 2:2! Asistence: Jakub Doktor, Fabien Kočí.
  22:03 Daniel KUROVSKÝ - 2:1
   
  22:03
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Rysi trestají zaváhání havířovské obrany a dvě minuty po startu prostředního dějství poprvé v utkání jdou do vedení! Hosté si vůbec nepohlídali DANIELA KUROVSKÉHO, který ve středním pásmu zachytil dlouhou přihrávku od Malíka a vyrazil do úniku. Před brankou puk poslal přesně mezi betony Dominika Groha, který je nestihl včas srazit k sobě – 2:1! Asistence: Zack Malík.
  14:12 Radek VESELÝ - 1:1
   
  14:12
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí z rychlého protiútoku vyrovnávají, v Polárce tak začínáme zase od začátku! Krásnou individuální akcí se blýskl RADEK VESELÝ, který se protáhl kolem dvou obránců a z hranice brankoviště chladnokrevně zakončil přesně k levé tyče Grohovy svatyně – 1:1! Asistence: Vojtěch Tomi, Ondřej Hrachovský.
  07:38 Ondřej PROCHÁZKA - 0:1
   
  07:38
  Havířov právě vstřelil branku!
  Frýdek-Místek byl sice v úvodu utkání výrazně aktivnějším celkem, jako první ale dnes v Polárce odskakují do vedení hokejisté Havířova! Doktor vyhrál buly po Suchánkově pravici a poslal kotouč za sebe Kachyňovi, jehož střelu před brankovištěm tečoval ONDŘEJ PROCHÁZKA – 1:0! Asistence: Ondřej Kachyňa, Jakub Doktor.

  Vojtěch Martinek

  Branky a nahrávky: 15. R. Veselý (Tomi, Hrachovský), 23. Kurovský (Z. Malík), 43. Klimša (Šedivý, Mikulík), 48. Šedivý (Tomi, Mikulík), 58. Klimša (Tomi), 59. Mikulík (Šedivý, Kofroň) – 8. O. Procházka (Kachyňa, Doktor), 29. O. Procházka (Doktor, Kočí), 50. Fridrich, 57. Rašner (L. Bednář)


  HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Vainonen, Haman, Husák, Hrachovský, Z. Malík, J. Michálek – Kofroň, Mikulík (C), Šedivý – Tomi, R. Veselý, Klimša (A) – Kurovský, Przybyla, Martynek (A) – Kaukič, Peterek, Raška – Matiaško.
  AZ Heimstaden Havířov: Groh (Daňa) – Bořuta (A), Kočí, Rašner, L. Rutar, Chroboček, Kachyňa, Ketner – L. Bednář, Rudovský, Adamský – R. Szturc, Ivan, Kotala – Doktor, F. Seman (A), O. Procházka – Fridrich, Maruna (C), D. Sklenář.

  Rozhodčí: Koziol, Ondráček – Měkýš, Otáhal.