Plzeň – Vítkovice | 6:3 (kon.) |
Havířov – Litoměřice | 6:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kolín | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Ústí n/L | 4:0 (kon.) |
Vrchlabí – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Vsetín | 3:0 (kon.) |
Ufa – Petrohrad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Chabarovsk | 3:2 (kon.) |
Soči – Riga | 3:2 (kon.) | | | Viťaz – Jokerit | 4:3 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (1:2)
Salavat Julajev Ufa
2:3
(2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
SKA Petrohrad
64:18
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Stěpan Starkov.
|
|
63:35
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladimir E. Tkačjov – 2 min., podrážení). Hostující hráč moc jiných možností neměl, musel faulovat, a tak na konci prodloužení oslabil svůj tým.
|
|
58:24
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Švec-Rogovoj – 2 min., držení). Zbytečný faul hostujícího celku znamená přesilovku pro domácí, kteří tak mají velkou příležitost na rozhodnutí tohoto zápasu.
|
|
47:40
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexej Semjonov – 2 min., sekání). Hodně zbytečný faul domácího celku dává možnost hostům na přesilovku. Zatím ani jedna přesilovka nebyla využitá.
|
|
33:35
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladimir Žarkov – 2 min., podrážení). Nešikovně šel domácí hráč do souboje ve středním pásmu, nechal tam hokejku, kterou podrazil soupeře, a tak dostává dvě trestné minuty.
|
|
28:59
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladimir E. Tkačjov – 2 min., podrážení). Přesilovou hru si nyní zahrají domácí hokejisté, jelikož se ve středním pásmu dopustil Vladimir E. Tkačjov dost zbytečného faulu.
|
|
19:42
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Dmitrij Kugryšev – 2 min., nedovolené bránění). Domácí hráč dostává dvouminutový trest za poněkud zbytečný faul, který nastal poblíž střídaček. Hráč nebyl pod tlakem, ale situaci nevyřešil dobře.
|
Branky a nahrávky:
3. M. Granlund (Hartikainen, Manninen), 18. Amirov (M. Vorobjov) – 24. Burdasov (Galeňuk), 50. Kemppainen (Ožiganov, Tkačjov), rozh. náj. K. Marčenko
Rozhodčí: Oskirko, Belov – Kučava, Sivov
Diváci: 3853
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ivan Morozov (PET)
1:0 Dmitrij Kugryšev (UFA)
2. série:
1:1 Linden Vey (PET)
1:1 Rodion Amirov (UFA)
3. série:
1:2 Kirill Marčenko (PET)
1:2 Markus Granlund (UFA)
4. série:
1:2 Joonas Kemppainen (PET)
1:2 Alexandr Kadějkin (UFA)
5. série:
1:2 Jevgenij Ketov (PET)
1:2 Teemu Hartikainen (UFA)
Salavat Julajev Ufa:
Tarasov (Skrynnik) – Panin, Larsen, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov, Alexejev, Muchamadullin – Hartikainen, M. Granlund, Manninen – Kadějkin, Kugryšev, V. Žarkov – Amirov, Baškirov, M. Vorobjov – Pimenov, Soloduchin, Chochrjakov – Kartajev.
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Antipin, Ožiganov, Fantenberg, Galeňuk, Tokranov, Chafizullin – M. Aaltonen, Ivan Morozov, K. Marčenko – Volodin, Burdasov, Vey – Kemppainen, Tkačjov, Ketov – Grošev, Chusnutdinov, Švec-Rogovoj – Starkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Antipin, Ožiganov, Fantenberg, Galeňuk, Tokranov, Chafizullin – M. Aaltonen, Ivan Morozov, K. Marčenko – Volodin, Burdasov, Vey – Kemppainen, Tkačjov, Ketov – Grošev, Chusnutdinov, Švec-Rogovoj – Starkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Oskirko, Belov – Kučava, Sivov
Diváci: 3853
Jan Prošek