Plzeň – Vítkovice | 6:3 (kon.) |
Havířov – Litoměřice | 6:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kolín | 4:3 (kon.) | | | Přerov – Ústí n/L | 4:0 (kon.) |
Vrchlabí – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Vsetín | 3:0 (kon.) |
Ufa – Petrohrad | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Jekatěrinburg – CSKA Moskva | 1:5 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Chabarovsk | 3:2 (kon.) |
Soči – Riga | 3:2 (kon.) | | | Viťaz – Jokerit | 4:3 (3:2 po s.n.) |
po s.n. (3:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
4:3
(0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)
Jokerit Helsinky
56:30
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Eeli Tolvanen – 2+2 min, vysoká hůl).
|
|
51:58
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Alexandr Sjomin.
|
|
48:03
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:53
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Eeli Tolvanen – 2 min., podrážení).
|
|
26:20
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Fjodor Malychin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
22:09
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Alex Grant – 2+2 min, vysoká hůl).
|
|
19:33
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Katičev – 2 min., sekání).
|
|
17:58
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Arťom Borodkin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
15:00
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Michail Smolin – 2 min., držení).
|
|
02:25
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., držení).
|
|
00:37
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
24. Mojsejev (Smolin, Pautov), 31. Bardakov (Arťuchin, Ivanjuženkov), 60. Daugavinš (Hultström, Danforth), rozh. náj. Daugavinš – 26. Schroeder (Nicklas Jensen), 53. Joensuu (A. Grant, O'Neill), 54. Joensuu (Friman, J. Krejčík)
Rozhodčí: Sidorenko, Fatejev – Ivanov, Slavikovskij
Diváci: ---
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Mattias Tedenby (VTZ)
0:0 Eeli Tolvanen (JOK)
2. série:
1:0 Kaspars Daugavinš (VTZ)
1:1 John Norman (JOK)
3. série:
1:1 Justin Danforth (VTZ)
1:1 Brian O'Neill (JOK)
4. série:
1:1 Pavel Vorobej (VTZ)
1:1 Nicklas Jensen (JOK)
5. série:
2:1 Alexandr Sjomin (VTZ)
2:2 Alex Grant (JOK)
6. série:
2:2 Jordan Schroeder (JOK)
3:2 Kaspars Daugavinš (VTZ)
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Todykov) – Pylenkov, Vorobej, Katičev, Hultström, Borodkin, Golovkov (A), Pautov – Tedenby, Danforth, Daugavinš – Mojsejev, Malychin, A. Sjomin (C) – Smolin, Děrgačov, Laričev – Ivanjuženkov, Bardakov, Arťuchin (A) – V. Popov.
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Kalninš (Lindbäck) – Lööv, A. Grant, J. Krejčík, Pudas, Kivistö, Friman, Viitasalo – Joensuu (A), Mäenalanen, O'Neill (A) – Tolvanen, Schroeder, Nicklas Jensen – Haapala, Norman, Pakarinen – H. Ikonen, Anttila (C), Lahnaviik.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Kalninš (Lindbäck) – Lööv, A. Grant, J. Krejčík, Pudas, Kivistö, Friman, Viitasalo – Joensuu (A), Mäenalanen, O'Neill (A) – Tolvanen, Schroeder, Nicklas Jensen – Haapala, Norman, Pakarinen – H. Ikonen, Anttila (C), Lahnaviik.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Fatejev – Ivanov, Slavikovskij
Diváci: ---
Jiří Sameš