Havířov – Litoměřice 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:0 (kon.)
Vrchlabí – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Vsetín 3:0 (kon.)

Přerov právě vstřelil branku!
    I přes ne zcela přesvědčivý výkon v početní výhodě však nakonec přichází její využití! Zubři si v brejku sice nedokázali přesně přihrát, puk ale přesto po bekhendu Filipa Dvořáka doskákal po odrazech k opačné tyči, kde stál volný MARTIN RYŠAVÝ, který zapisuje druhou branku dnešního večera! Vítězství Přerova je zřejmě zpečetěno. Asistence: F. Dvořák, M. Svoboda.
    32:58 Matěj SVOBODA - 3:0

32:58
    Ve 33. minutě domácí zvyšují na 3:0! Možná trochu krutý obraz reality pro hráče Ústí, kteří zatím ve druhé třetině svou aktivitou soupeře převyšovali. Radek Kučeřík dlouho přihrávkou našel hůl Matěje Svobody, který už se ve druhém samostatném úniku nemýlil! Asistence: Kučeřík, Ryšavý.
    04:22 Martin RYŠAVÝ - 2:0

04:22
    Zubři rychle odskakují do dvoubrankového vedení! Hrabal napřáhl po vyhraném buly k přízemní střele, kterou na branku tečoval Matěj Svoboda. Na hranici brankoviště mezitím úřadoval MARTIN RYŠAVÝ, který se rychle zorientoval a zblokovaný kotouč zasunul za povyjetého gólmana hostů. Asistence: M. Svoboda, Hrabal.
    00:30 Jakub KUBEŠ - 1:0

00:30
    Domácí rychle otevírají skóre zápasu! Po odehrané půlminutě se dokázali velmi dobře přesunout do útočné třetiny, kde obrannou práci Ústečtí nezvládli. Z náporu se puk dostal až na volného JAKUBA KUBEŠE, který z levého kruhu dokázal prostřelit Schwarze! Asistence: Tomáš Doležal, Vlastimil Dostálek.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 1. Kubeš (T. Doležal, Dostálek), 5. Ryšavý (Matěj Svoboda, Hrabal), 33. Matěj Svoboda (Kučeřík), 57. Ryšavý (F. Dvořák, Matěj Svoboda)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (D. Dvořák) – Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Krisl (C), Kučeřík, Dluhoš, Dřímal – T. Doležal, Indrák, Dostálek – Svoboda, Hejcman, Číp – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Ryšavý – Dobša, Süss, Šoustal.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Haas) – Š. Havránek, J. Drtina (A), Vala, Vl. Brož (A), M. Voženílek, Klikorka, Vacík – Protasenja, Pšenička (C), Trávníček – Houška, Vrdlovec, Tůma – Tlačil, Furch, Severa – Grim, P. Svoboda, Matějček.

Rozhodčí: Fiala, Cabák – Bartek, Kučera