Augsburg – Freiburg 1:1 (kon.) | Dortmund – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | RB Lipsko – Bielefeld 2:1 (kon.)
Stuttgart – Bayern 1:3 (kon.) | Union Berlín – Frankfurt 3:3 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:1 (kon.)
VfB Stuttgart
1:3 (1:2)
Bayern Mnichov
Sobota 28.11.2020, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 9. kolo

88
    Bayern právě vstřelil branku!
    Bayern dnes vyhraje! Tlak Stuttgartu v posledních minutách přišel vniveč, naopak hosté pojišťují tři body z dnešního utkání! Sané přihrál na pravou stranu k DOUGLESI COSTOVI, který nevýraznou střelou k bližší tyči překonal Kobela.

45+1
    Bayern se ještě těsně před přestávkou dostává do vedení! Po několika hlavičkových soubojích ve středu pole vyplaval balon u Goretzky. Následně se rozběhl Coman, který na krátkou vzdálenost přiťukl balon ROBERTU LEWANDOWSKÉMU a ten ze střední vzdálenosti propálil Kobela.

38
    Stuttgart před malou chvílí nevyužil stoprocentní šancí na odskočení ve skóre a tak Bayern srovnává! KINGSLEY COMAN skvěle přehrál na levé straně Antona, posunul si míč více k ose trávníku a poté zakončil k bližší tyči.

20
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Nečekaná zápletka! Do této chvíle útočil převážně Bayern, ale do vedení se ve dvacáté minutě dostávají domácí! Wamangituka předběhl na pravé straně Hernándeze, poté přízemním centrem poslal balon do prostoru, kam sice spěchal Neuer, ale u míče byl dříve teprve devatenáctiletý TANGUY COULIBALY.

Vít Schück

Branky: 20. Coulibaly (Wamangituka) – 38. Coman (T. Müller), 45+1. Lewandowski (Coman), 88. Costa (Sané)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 7:3. Fauly: 11:13.
    VfB Stuttgart: Kobel – Anton, Mavropanos (59. Karazor), Kempf – Coulibaly (83. Massimo), Mangala, Endo, Sosa – G. Castro (C) (60. Klimowicz), Förster (77. Kalajdžić) – Wamangituka.
    Náhradníci: Bredlow – Kalajdžić, Stenzel, Karazor, Klement, Egloff, Massimo, Klimowicz, Kamiński.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, J. Boateng (68. Nianzou Kouassi), Lucas Hernández (59. Süle), Alaba – Tolisso (84. Javi Martínez), Goretzka – Gnabry (67. Sané), T. Müller, Coman (68. Costa) – Lewandowski.
    Náhradníci: Nübel – Süle, Javi Martínez, Sané, Costa, Choupo-Moting, Roca, Nianzou Kouassi, Musiala.